Treść opublikowana przez Pulpit
-
Spociki w Skierniewicach
i jak spot ?? macie jakieś foto, jak z frekwencją ? :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
na vwskce.webd.pl jestem zalogowany i ekipa tam chyba dość regularnie spotuje więc może jak nie strikte Audi to vag'iem się uda coś ogarnąć :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Jakie żarówki możecie zaproponować
ja u siebie zakładałem postojówki ledowe W5W jaka coś żarówka i na biało bardzo przyzwoicie wygląda z tym że jak dla mnie nie jest to biały a bardziej barwy xenona z 12000 k wieczorkiem szczele fote jak to wygląda i podeślę
-
Spociki w Skierniewicach
łeeee szkoda że w ten weekend jak by było w innym terminie to bym może podjechał a na skierkach coś tworzymy może ?? czy już nie ma komu przybywać ?
-
[ALL B5] Problem z masą (-) w bagażniku.
ja u siebie masę złapałem spod tych bolczyków które chyba są do jakiejś siatki na zakupy bądź inne żeby nie latały po bagażniku i jest dobrze, nie widać, skrzynia zasłania i wystarczy 30 cm przewodu
-
[B5 AJM] Pompa wspomagania cieknie
to jest ten febi, który powinien iść (mineralny) a z pompą to jak na moje chyba wymiana moja wygląda bardzo podobnie i w tym tygodniu wymiana
-
[B5 AHU] Drgania w prawym kole przy ok 90km/h
dokładnie ja też się kiedyś tak powiesiłem że koło nie dotykało ziemi, a kiedy wyjchałem samochód wpadał w taką wibracje że szok po wymyciu kół wszystko pięknie ładnie tylko najlepiej na myjce jakiejś to karcherem potraktować
-
Spociki w Skierniewicach
no można i na relingach, ale to wersja dla hardcore'ów
-
Spociki w Skierniewicach
jeszcze troche i będzie można na sankach się objawić :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
no co ty gadasz trzeba było, strzeliło by się jakiś kolaż bo rozumiem kierowca ? no to ładnego lenia miałeś, czy nie kierowałeś ?
-
Spociki w Skierniewicach
fajne są te ręczniki tylko troszkę małe nawet nie ma się w sumie jak na takim "walnąć" dobranoc :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
frekwencja widzę sprzyja ostro troszkę brakuje do rekordu (14 autek chyba) :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
2. Pulpit
-
Spociki w Skierniewicach
nie no może standardowo zróbmy kto chętny to tu i jak coś to się pomyśli można by "zespotować" boo jest kilka nowych dupowozów i można by je zobaczyć
-
Spociki w Skierniewicach
no może się uda ciepło się robi może ktoś się skusi może tym razem się uda
-
[ALL] Nowe amorki Bilstein na teście około 35%. O co chodzi?
a jak jest jak jeździsz tym samochodem ?? było coś o tym że to może sporo zależeć od rozmiaru felg i profilu opon ale u Ciebie tragedii raczej nie ma...
-
Jak się robi bezwypadkowe Audi
ale szczała ładnego przyjęła
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
no już 2-0
-
Spociki w Skierniewicach
ale do łodziaków się nie podłączamy :polew:
-
Spociki w Skierniewicach
no dokładnie bedzie ładna masakra
-
Strefa Śmiechu
kombinowałem żeby go z oknem wywalić i chyba przekombinowałem :gwizdanie: http://www.sadistic.pl/nfs-w-rosji-vt41915.htm
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/promocja-udka-za-325-vt41934.htm
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dzień dobry dziś dzień dziecka mam nadzieje że jako duże dziecko spadnie mi z nieba na prezent z 60 litrów ropy przynajmniej
-
[ALL B5] Wymiana głośników,jak je zamontować??
próbowałem Ci pomóc jeżeli nie wiesz ile chcesz przeznaczyć na piec, to z mojej strony pass, bo to właśnie najgłówniejsze kryterium wyboru, gdy by było mnie stać polatywałbym R8 zwracając uwagę na bezpiecznik sorry ale nie masz jeszcze pełnej wiedzy na temat sprzętu, kupuj tego g-ZERO i rozkoszuj się z jakości dźwięku, która z pewnością Cię zadowoli pozdr
-
[ALL B5] Wymiana głośników,jak je zamontować??
ja doskonale o tym wiem bo takich też szukałem jeszcze na rodek jakiś model patrzyłem. Szczerze to już troche zgłupiałem od tych wzmacniaczy i nie wiem co szukać