Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. i jak spot ?? macie jakieś foto, jak z frekwencją ? :gwizdanie:
  2. na vwskce.webd.pl jestem zalogowany i ekipa tam chyba dość regularnie spotuje więc może jak nie strikte Audi to vag'iem się uda coś ogarnąć :gwizdanie:
  3. ja u siebie zakładałem postojówki ledowe W5W jaka coś żarówka i na biało bardzo przyzwoicie wygląda z tym że jak dla mnie nie jest to biały a bardziej barwy xenona z 12000 k wieczorkiem szczele fote jak to wygląda i podeślę
  4. łeeee szkoda że w ten weekend jak by było w innym terminie to bym może podjechał a na skierkach coś tworzymy może ?? czy już nie ma komu przybywać ?
  5. ja u siebie masę złapałem spod tych bolczyków które chyba są do jakiejś siatki na zakupy bądź inne żeby nie latały po bagażniku i jest dobrze, nie widać, skrzynia zasłania i wystarczy 30 cm przewodu
  6. to jest ten febi, który powinien iść (mineralny) a z pompą to jak na moje chyba wymiana moja wygląda bardzo podobnie i w tym tygodniu wymiana
  7. dokładnie ja też się kiedyś tak powiesiłem że koło nie dotykało ziemi, a kiedy wyjchałem samochód wpadał w taką wibracje że szok po wymyciu kół wszystko pięknie ładnie tylko najlepiej na myjce jakiejś to karcherem potraktować
  8. no można i na relingach, ale to wersja dla hardcore'ów
  9. jeszcze troche i będzie można na sankach się objawić :gwizdanie:
  10. no co ty gadasz trzeba było, strzeliło by się jakiś kolaż bo rozumiem kierowca ? no to ładnego lenia miałeś, czy nie kierowałeś ?
  11. fajne są te ręczniki tylko troszkę małe nawet nie ma się w sumie jak na takim "walnąć" dobranoc :gwizdanie:
  12. frekwencja widzę sprzyja ostro troszkę brakuje do rekordu (14 autek chyba) :gwizdanie:
  13. 2. Pulpit
  14. nie no może standardowo zróbmy kto chętny to tu i jak coś to się pomyśli można by "zespotować" boo jest kilka nowych dupowozów i można by je zobaczyć
  15. no może się uda ciepło się robi może ktoś się skusi może tym razem się uda
  16. a jak jest jak jeździsz tym samochodem ?? było coś o tym że to może sporo zależeć od rozmiaru felg i profilu opon ale u Ciebie tragedii raczej nie ma...
  17. ale szczała ładnego przyjęła
  18. no już 2-0
  19. ale do łodziaków się nie podłączamy :polew:
  20. no dokładnie bedzie ładna masakra
  21. kombinowałem żeby go z oknem wywalić i chyba przekombinowałem :gwizdanie: http://www.sadistic.pl/nfs-w-rosji-vt41915.htm
  22. http://www.sadistic.pl/promocja-udka-za-325-vt41934.htm
  23. dzień dobry dziś dzień dziecka mam nadzieje że jako duże dziecko spadnie mi z nieba na prezent z 60 litrów ropy przynajmniej
  24. próbowałem Ci pomóc jeżeli nie wiesz ile chcesz przeznaczyć na piec, to z mojej strony pass, bo to właśnie najgłówniejsze kryterium wyboru, gdy by było mnie stać polatywałbym R8 zwracając uwagę na bezpiecznik sorry ale nie masz jeszcze pełnej wiedzy na temat sprzętu, kupuj tego g-ZERO i rozkoszuj się z jakości dźwięku, która z pewnością Cię zadowoli pozdr
  25. ja doskonale o tym wiem bo takich też szukałem jeszcze na rodek jakiś model patrzyłem. Szczerze to już troche zgłupiałem od tych wzmacniaczy i nie wiem co szukać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.