Treść opublikowana przez Pulpit
-
[ALL B5] Wymiana głośników,jak je zamontować??
no nie podałem tak konkretnie bo nie wiem ile to powinno kosztować na dobrą sprawe bo te ground zero kupiłem w całkiem fajnych pieniądzach ale tak spojrzałem na alledrogo i jest sporo piecy od tej firmy i może piecem z tej samej linji pojechać np takie coś http://www.allegro.pl/item1056649971_ground_zero_gzia_2230hpx_rms_540w_extra_gratis.html a ta alpine'ka od Ciebie z link na 4 kanały tylko jeden 30 amperowy bezpiecznik na 4 kanały to nie bedzie chyba za mocny :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
czyli mody na plus sie szykują jednym słowem
-
[ALL B5] Wymiana głośników,jak je zamontować??
tak właśnie używka jakaś bo trochę mocy dla nich by się przydało :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no tętni prawie że
-
[ALL B5] Wymiana głośników,jak je zamontować??
to jak już o wzmacniaczach to jaki piec byłby najlepszy pod takie głośniki http://www.allegro.pl/item1026058097_ground_zero_gzrc_16x_180w_warszawa_od_ss.html ??
-
[B5 AFN] PROBLEM Z ALARMEM
coś z instalacją może być skopsane może gdzieś przebicie jest minimalne i czasem załapie albo wilgoć albo VAGiem albo instalacje przejrzeć coś jest nie tak to pewne :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Którędy poprowadzić kabel plusowy do wzmaka z pod maski do kabiny?
jest tego sporo na forum szukaj najlepsza opcja pod ECU najlepiej, a później progiem lub środkiem wedle uznania ciągniesz kabel, max godzina roboty
-
Czy ktoś gra w Counter Strike' a ?
no ja tam na popykanie nawet w mniej licznym gronie bym sie pisał tylko musze na akademik wrócić bo teraz iPlus i ping130 i wiecej i chyba by sie to wam nie podobało ;
-
Czy ktoś gra w Counter Strike' a ?
a możesz podać ip tego serva reksia ??
-
[B5 1Z] Do posiadaczy 1Zeciora-przepali Olej Opałowy??
czasami jakiejś dziwnej ropy sie zaleje na stacji no name i samochód przestaje jeździć a pewnie jest to właśnie opał ja bym tego nie zalał za nic. Jak tak bardzo potrzebujesz taniego paliwa to lepiej sobie u jakiegoś tirolota dojście załatw i lej to co powinno ten silnik napedzać :gwizdanie:
-
[ALL B5] Felgi od mercedesa?
te fele z meśka bedą bardzo źle wyglądać na b5
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
no to ja to właśnie napisałem wcześniej :gwizdanie: tak czy siak jak bym miał zbedne 10 koła to pewnie bym takie coś zrobił bo wygląda zacnie tylko by chyba lekka herezja to była przy tdi ale co tam
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
nie poważnie sie pytam bo chyba każdemu przemknął przez głowe pomysł jak by to wyglądało na swoim samochodzie ale ciekaw jestem kosztów takiego zabiegu
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
a trzy zera wiecej ??
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
b5 w body rs w sedanie by był miodzio, ale ciekaw jestem z jakimi kosztami trzeba by sie liczyć w dyszce cieżkawo by sie pewnie było zamknąć ?
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
ładny masz przemiał
-
Ceny paliwa marzec 2026
teraz jest dobry czas żeby sie wyspecjalizować w pompach bo sporo ludzi bedzie lało dziwne rzeczy do baków :polew:
-
Prośba o oddanie głosu. Ważna sprawa :)
poszło
-
[B5 AJM] Jakie żarówki możecie zaproponować
ledy białe w postojowe i zakładać jednak ten xenon i na bank bedziesz zadowolona
-
[B5 AJM] Jakie żarówki możecie zaproponować
no ale ja już mówie o xenonach HIDy są dość tanie i nie bedzie wielkiej różnicy w porównaniu do takich żarówek, które właściwie ni jak oddają oddają ten efekt
-
[B5 AJM] Jakie żarówki możecie zaproponować
HID bedzie najbardziej zbliżone do xenonów
-
A ty ile jeździsz po mieście?
ja mam rekord na wisłostradzie 200 wiecej sie nie dało ale 4 rano wiec chyba przegieciem wielkim to nie było
-
[ALL B5] Samoczynne otwieranie się bagażnika w czasie jazdy
musisz rozkrecić obudowe klapy chyb jest tam 10 śrubek lub 8 i masz tam takie ciegno plastikowe
-
Spociki w Skierniewicach
a do czego sie przymierzasz teraz ??
-
Czy ktoś gra w Counter Strike' a ?
a na jakich serwerach gracie najczesciej NS?? bo ja sporo czasu siedze przy 1.6 przeważnie nick Pulpit, NoOneCanHurtTheZohan, DyktyCiezkie