Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. nie chodzi o oszczedność na kablu o jakość dzwieku bo czytałem gdzieś na ten temat na forum poświeconemu car audio
  2. ja od nich kupowałem swoje głośniki i polecam od wpłacenia kasy do otrzymania głośników nie mineła nawet doba jak bez zmiany na 16 to te wydają sie być chyba spoko http://www.allegro.pl/item1010596521_helix_dark_blue_52_1_warszawa_od_ss.html ale odseparowane i taki zestawa prosi sie o wygłuszenie to jest cieżki temat CA jeśli chce sie to zrobić na lepszych komponentach bez pewnych rzeczy jakimi jest chociażby wygłuszenie, które można zamknąć koło 150 zł, ale wtedy robi sie koło bo mając wygłuszenie pasowało by to podpiąć pod wzmacniacz, a że wzmacniacz to może lepsze głośniki. Ja sam jestem teraz na etapie kompletowania i szczerze powiem że nie wiem jak bym to zrobił na Twoim miejscu może sie ktoś jeszcze wypowie jak by to ogarnąć bo jest na forum sporo osób które sie znają na rzeczy milion razy bardziej ode mnie i nie chciał bym wprowadzić Cie na mine jakąś
  3. a jakie masz typy pokaż po linkach z allegro i może sie coś wynajdzie z tego
  4. no to lipton może przejedź sie na jakisz szrot i wydłub głośniki bez pierdzielenia bedzie dużego, a i kasy za dużo to nie bedzie kosztowało
  5. no ja też bym tak zrobił a tą aukcje alpiny co podałeś to ma taką cene z kosmosu że po prostu masakra można poniżej koła kupić nowe nawet jest na alledrogo i za różnice kupić fajną navi chociaż jak popatrzyłem teraz co sie dzieje z navami to nie porozumienie lekkie. Sam mam garmina który jak kupowałem kosztował koło 2k a na dobrą sprawe nie różni sie niczym od takich po 3 stówki
  6. no jeśli chcesz to pchać pod radio bez wzmaka to lepiej jakieś coaxile dać a skoro nie chcesz sie bawić to nie ma co kombinować z 16 tyle że teraz pytanie czy warto wymieniać oryginalne chyba że Ci zaczeły charczeć
  7. no tak ale im krótsza długość kabla od głośnika do zwrotki tym lepiej, o desce już myślałem, a miałem nadzieje że ktoś jakiś patencik na to znalazł
  8. to wszystko zależy od tego co Ty chcesz z tym robić jeśli duży ekran tylko do nawigacji to kupił bym jeden din radio bez dużego wyświetlacza i oddzielnie navi na szybe chociaż jeśli chesz katować filmy to wiadomo że to wysuwany ekran dałby rade z tym że to radyjko które pokazałeś troche lipne w porównaniu do tej alpinki
  9. 13 nie bierz rezaj 16 bedzie bez porównania choć nie wiem czy zabangla to bez pieca czarno widze a druga sprawa jaka jest przestrzeń żebym upchnąć głośniki bez mocowania tashki tzn mam głośniki ground zero gzrc 16x mają 64 mm głebokości do tego dojdzie dystans wiec 30 lub mniejszy chyba 17 mm także 94 lub 81 zmieści sie to pod standardowy boczek no i zwrotnica gdzie to upchnąć najlepiej, nie chciał bym go ładować w boczek bo ma filtry i trzeba by za każdym razem ściągać jak bede ustawiał głośniki po założeniu ??
  10. No ja już wszystko wiem co jest grane przynajmniej tak mi sie wydaje sytuacja jest ogółnie taka że nie trzeba było tego robić tylko jeśli coś sie działo to kupować używke za 6 stówek i efekt był by lepszy niż to co dostałem do siebie do samochodu. Ogólnie od strony mechanicznej jest zrobione dobrze, ale niestety mechanior nie poradził sobie z elektroniką bo wali błedy nastawnika pompy ciągle wiec jest prawdopodobnie kwestia regulacji, ale jak sobie pomyśle że znowu mam sie nasłuchać na temat tego że to nie jest jego wina i on nie widzi błedu pompy to witki opadają. A co do mechanika to chyba przy okazji tej całej sytuacji trafiłem na całkiem ogarnietego kolesia który nie robi innych fur niż audi i vw sam sie wozi a4 b5 1z, a6 c6 i golferem 4 (wszystko na ropsko) wiec teraz postaram sie coś u niego zrobić i zobaczymy jak naprawia
  11. nie no klawiatury są :gwizdanie: gorzej jest sie zebrać no ja tam jestem chetny na uskutecznienie jakiegoś spocika tylko niestety mam walke z samochodem bo miałem wymienianą pompe wtryskową i wychodzi na to że chyba nie potrzebnie i jestem 2 koła w plecy także jeśli macie coś do zrobienia w samochód związanego z pompą, wtryskami nie róbcie tego w Bobrownikach bo to co ja mam teraz po prostu zaczyna sie kwalifikować do jakiegoś programu ( 2 mechanik mówi że to pompa, a pompiarz że turbina z tym że jak usłyszał, że była wymieniana koło pół roku temu na nową to zaczął inaczej gadać) także odradzam.
  12. ja już widziałem takie patenty z tym kadzidełkiem, ale nie wiem czy to pachniało może sie już wypachnił ja zawsze używałem ambipura ale przetestuje to kadzideło zobaczymy
  13. 1.9 AFN '99 263kkm, 40kkm w moich rekach, oleju troche sobie łyknie, ale tak z 300ml co 10kkm
  14. za turbo masz plecionke i za plecionka masz kata u mnie jest akurat w tej cześci gdzie przechodzi z poziomu silnika do podwozia i pewnie u Ciebie bedzie podobnie jak go wyciągać to najlepiej rozkrecić od turbo plecionke i od środkowego tłumika rure i normalnie do góry przez maske wyciągasz
  15. no jest ładna kosa <szacunek>
  16. tam na zdjeciu jest chyba nawet b5 czyli jakoś to sie musi dać założyć
  17. skoro są wykrecane to może rzeczywiście są ja mam po lifta i wydaje mi sie że u mnie raczej sie nie wykreci może niech ktoś sie wypowie z autkiem z przed liftu może było tam jakoś inaczej czy coś a nie chciał bym sie przyczynić do tego że rozintegrujesz jakąś cześć :gwizdanie:
  18. a gdzie je kupiłeś masz jakiś link do tego ?? i czy było napisane że beda pasować do b5 ?? tak czy siak raczej bedziesz musiał rozkrecać cały boczek i pewnie troche porezać z tymi rygielkami
  19. 30 dni to chyba jeszcze nie podlega przedawnieniu jeśli chodzi o fotoradary ja już pare razy miałem foty cykane i chyba najdłużej czekałem coś koło 2 miechów może nawet dłużej, ale powiedzieć na sto nie moge, że to sie nie przedawnia po 30 dniach
  20. u mnie jak zaczeła migać kontrolka świec żarowych to ostatecznie okazało sie że mam do wymiany pompe wtryskową nie życze Ci tego, ale może coś w tych okolicach sie pierdzieli i da sie jeszcze coś zaradzić
  21. sam robiłeś czy ktoś Ci robił ??
  22. bardzo fajnie sie prezentuje mógłbyś wydech wypolerować już był chyba kiedyś w polerce ale można by odnowić ściągnąć oznaczenia z klapy pojemności i A4 a co do felg to ja sie moge machnąć :decayed:
  23. no ja też a wyrezać to zakup nowego licznika który to ma
  24. jedne liczniki to miały inne nie no i chyba wszystko w temacie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.