Treść opublikowana przez gregor10
-
prosba o ocene przeplywomierza (blad 561) oraz sondy
sproboj wyczyścić izopropanolem choc to i tak druciarstwo i pomoże na chwile, przeplywka bedzie do wymiany i tak.
-
A4 B5 AEB-Gwint H:R
W temacie troche sie pozmieniało
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Czuje w powietrzu nadchodzący przypływ ,,,,,,, tfu przepływ
-
Prośba o analize logów
logi są ok , można przyjrzeć się jedynie nieszczelnością i tyle z tego co widzę.
-
Logi po wymianie uszczelki turbo - kolektor
cene bdb zrobili na ten maf
-
Co to za turbo? k03, k04 ?
jak turbo zdrowe to da rade
-
A3 1.8 T AQA quattro LPG 266km 417Nm Hi-Power
Witam Rocznik 1999 , 3D Silnik 1.8T AQA 150ps @210nm po modyfikacjach 266km 417Nm Zasilanie LPG. Wyposażenie: -Duży Fis -Tempomat -El szyby -Elektrycznie regulowane , podgrzewane i składane lusterka -3ramienna kierownica -Centralny zamek , Scyzoryk Mody: Exterior: -Lampy polift przód tył ORI Hella -Hamulce Brembo, -Pilot Scyzoryk ORI do Centralnego zamka Interior -Gałka S-line -Usztywnione boczki drzwi pod audio + dystanse pod głośniki -Nowy wyświetlacz FIS -Dywany welurowe ori -Dołożony poliftowy tempomat Najpierw przygotowałem autko perfect pod wzgledem mechanicznym aby móc zabrać się za mody : -Nowy kompletny rozrząd INA -Zawias - wymiana tulei wachaczy, poduszek amortyzatorów , tulei stabilizatora -Poduszka powerflex-a pod silnik -Hamulce nowe klocki tarcze Brembo/Ferodo. - i inne Performance: -k03-053 (k03s z AUM 150km) -Seryjny MAF -Seryjny AIR BOX -Wydech S3 2.5cala do końca. -DV 710N aktualne Aktualne fotki Turbo - nowy Zawór DV ,data 03.05.13r. Wiecej fotek Zdjęcia - Pokazywarka.pl Zdjęcia - Pokazywarka.pl
-
Logi do oceny
I MAF czyta 156g/s na serii ORI AJL ?
-
Logi do oceny
daje 1% szansy że masz padnięty n75.
-
Logi do oceny
ja Ci powiem , masz drut program i tyle, patrząc po logach jest to marny gotowiec , powodujący standardowy problem z szarpaniem w okolicy 1800-2600rpm.
-
Logi do oceny
auto jest po programie i grzebane bylo cos z immo prawdopodobnie.
-
Logi 1.8T brak mocy ?Da analizy
Witam i na tym forum
-
prośba o sprawdzenie logów
złącze nie , ale pekniete turbo tak..
-
prośba o sprawdzenie logów
aeb nie ma 32 kanalu niestety , z logow widac ze jest ok, choc szczelnosc dolotu bym sprawdzil dla pewnosci.
-
prośba o sprawdzenie logów
zaadaptuj sobie przepustnice.
-
Lekkie szarpanie, czasami problem z falującymi obrotami
jak prawie pełny to logi i tak będą wyglądac tak samo jestem niemal pewny. rozwiazanie problemu masz w 1 poscie.
-
Lekkie szarpanie, czasami problem z falującymi obrotami
auto szarpie nie jedzie, bo masz problem z tym że nie ma paliwa , ew lambde masz padniętą, najlepiej podmienic lambde i zrobic logi na pb ,inny sposób- sprawdzic cisnienie paliwa na listwie manometrem podczas jazdy z pelnym obciazeniem do odcinki.
-
Prośba o sprawdzenie logów
Czujnik stopu do wymiany, pozatym mozliwy problem z czujnikiem temperatury badz termostatem, problem z immo - sporadyczny , pewnie zdazylo się że komuś nie odpalilo, dodatkowo sprawdz przekaźnik j271 w puszce kolo komputera sie powinien znajdować, jesli chodzi o sam silnik to jeszcze masz do zrobienia adaptacje przepustnicy lub jakas nieszczelnosc bo vag wykryl problem z podwyzszonymi obrotamia na beigu jalowym.
-
Sterownik z AJL do AEB.
Tak , spójrz w Etke - AJL ma te same wałki do AEB o tym samym wzniosie i czasie otwrcia
-
CHIP do V6 2.6, 2.8, 2.8 30v - czy to może działać?
zapomnij o wykresach , tego jest mniej niz na lekarstwo....
-
Sterownik z AJL do AEB.
Ajl=aeb.
-
CHIP do V6 2.6, 2.8, 2.8 30v - czy to może działać?
Dobre , finansowo wyjdzie prawie to samo Moim zdaniem pół taniej:) zrobić zgodnie ze sztuką 2.8 na gruby niuton -czyli odprężyć i zakuć silnik,kupic turbo + cała reszta= +15kz czyli to zdecydowanie większy koszt niż sprzedac auto i kupic gotowe 2.7bit
-
kod błedu 00771 a uszkodzony n80
sprawdz czy wezyk ktory idzie od evapa (n80) do baku na wolnych obrotach zasysa caly czas powietrze, mozliwe ze sie zawor uszkodzil i podcisnienie z silnika caly czas zasysa i wytwarza podcisnienie w baku.
-
CHIP do V6 2.6, 2.8, 2.8 30v - czy to może działać?
Jak Cie moment w TB interesuje to kup 2.7bit odrazu, seryjne v6 2.4-2.8 bez odprężenia rozpadnie się jak zobaczy męski moment obrotowy
-
CHIP do V6 2.6, 2.8, 2.8 30v - czy to może działać?
Też dobra opcja, jesli ktoś chce faktycznie zostać przy V6.