Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Klubowicz z Rumuni )
-
Truckerzy
Niedziela w Trento,ale było za zimno na grila..
-
Truckerzy
Mp4 jest znacznie ekonomiczniejszy 45-50ton calkowitej. Jedynka z Pomorza do Katowic 30-32 srednio,na Litwe do 34l maksymalnie. Srednia ze 107tys.km miał 28l. Na pusto duzo zbijal,chociaz i tak wazyl ponad 20t i jechalo sie znacznie szybciej.
-
Truckerzy
Duża paczka od Schenkera od kwietnia na pewno jeden więcej, dostałem dzisiaj pracę w Lipsku, drugiego kwietnia odbiór papierów a po świętach do pracy Powodzenia
-
Truckerzy
Dojdzie do tego,że znacznie zmniejszy się polski tabor,a co drugi szofer w aucie na niemieckich tablicach będzie mówił dzień dobry.
-
Truckerzy
Gratulacje Widziałem gdzieś niedawno,że jest nabór na szkolenia.Pewnie wchodzą nowe składy.
-
Truckerzy
Weze z połączeniem duo, prady na jednej wtyczce,zawor na osce i nic wiecej nie trzeba.Kabina nie trzepie,bo masz dluga rame,a przyczepa fajnie trzyma. Podstawa to zawsze sprawny abs im nowszy tym lepiej.
-
Truckerzy
Wszystko zależy od predyspozycji,ale jak już się przyzwyczaisz,to będziesz pod rampą szybciej niż długim zestawem i stwierdzisz nie chcesz czym innym jeździć.. Kwestia sczepiania i rozczepiania zostanie
-
Strefa biegaczy, triathlon
Ma jeszcze trochę żelastwa,nie fotografowałem wszystkich kątów Najlepsze lata długiego biegania 30-40 lat jak widać. http://bieganie.pl/statystyka/index.php?p=showrunner&runner_id=1693
-
Truckerzy
No salon/serwis Szadółki,tam gdzie co roku Pomorska Miss,więcej zrobię jak będzie z naczepą
-
Truckerzy
na allegro po kupiłeś haha
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
bo zupa była zasłona
- Truckerzy
-
Strefa biegaczy, triathlon
biegam raczej mało,ale powiedzmy,że znam kogoś co robi to często... W najważniejszych stoją kwiaty..
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
powodem jest rzekomy rasizm http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Jeremy-Clarkson-zawieszony-przez-BBC,wid,17334435,wiadomosc.html?ticaid=1147be
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mnie Pasuje- Strefa Śmiechu
Żył sobie Zenek. Zenek znał wszystkich i wszyscy znali Zenka. Zenek pracował w zakładzie samochodowym. Pewnego dnia do zakładu w którym pracował wpadła kontrola i orzekła że zakład zostaje zamknięty. Szef załamany nie wie co robić. Nagle gość z kontroli widząc przechodzącego Zenka pyta: - Zenek ty tu pracujesz? - Ano pewno że pracuję - odpowiada Zenek. - A to jak tak to nie ma problemu. Kontrola się zawinęła. Szef mówi: - Zenek! Ty rzeczywiście wszystkich znasz! - A no tak jakoś wyszło. - A znasz papieża? - A no pewno że znam. - To zaraz dzwonie na lotnisko i rezerwuje bilety do Watykanu. Szef dzwoni ale najbliższe bilety za dwa tygodnie dopiero. Zenek mówi: - Szefie daj słuchawkę: "cześć.... ok, ok, ... to na razie", szefie lecimy jutro pierwszą klasą o 14. - Zenek ty rzeczywiście wszystkich znasz! No i polecieli. Stoją na placu św. Piotra, Zenek mówi: - Szefie punkt 12 wyjdę na tą ambonę razem z papieżem, patrz uważnie. Tłum na placu, szef gdzieś na środku. Nagle wybija dzwon i Zenek rzeczywiście wychodzi z papieżem i macha do szefa. Nagle szef pada sztywny. Zenek widząc to zbiega i leci do szefa. Dobiega do niego, trzaska go po twarzy, po chwili szef odzyskuje przytomność i mówi: - To, że znałeś wszystkich z kontroli zrozumiałem, to że znałeś wszystkich na lotnisku, to też zrozumiałem, to też jeszcze szło zrozumieć, że znałeś papieża, ale ku*wa jak podszedł do mnie murzyn i zapytał mnie: "Co to za koleś w białym kubraczku stoi koło Zenka?"- BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Przemyśl,to jeszcze raz http://www.auto-swiat.pl/uzywane/test-dlugodystansowy-bmw-serii-5-e39-jak-wyglada-auto-ktore-przejechalo-milion/9n7p3- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O panowie jadą w czwartek- Muzyka w naszych autkach
to może być przy tym,cała noc bez ziewania :) https://www.youtube.com/watch?v=4gRvUtWe1OM&list=PL3oqpiGTAhFbGpxwRQDiDmng5D_NFmqTA#t=12 https://www.youtube.com/watch?v=dDG7AniZZM4&index=2&list=PL3oqpiGTAhFbGpxwRQDiDmng5D_NFmqTA- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Antonie spotkałem zimą jak rozwoził Ltekiem soczki marchewkowo-jabłkowe więc się pewnie przebranżowił na sadownictwo i pokrewne- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
..i właścicielom małych sklepików osiedlowych- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie wychodzi z domu więc nie trzeba było jej butów zimowych kupować- Truckerzy
Mam znajomych na beczkach, co tak jeżdżą 3/1,zdarza się nieczęsto zjazd co 2 tygodnie,wychodzi 21 dni na miesiąc w aucie +dojazd/powrót zazwyczaj firmową osobówką,czasem zjazd na bazę dużym. 240 dniówki + 500zł premii. Jeden właśnie szuka innej roboty,na ruchomych podobny system i mają jeszcze mniej.Rotacja na ok 40 zestawów 15 kierowców rocznie. W podobnych firmach w Kościerzynie auta stoją czasami 2-3 miesiące,a nawet dłużej,bo niema szoferów. Oferty trzeba słać już chyba na Rumunię,tam mieszkają ostatni twardziele branży,może jakiś Ukrainiec z biedy się połasi,chociaż oni nie są tacy wyrywni do ciężkiej pracy. - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia