Treść opublikowana przez GILI
-
Truckerzy
Jest zamknięta tylko jutro? Będę tam jechał w niedzielę ok. południa.
-
Kolizja na wiadukcie :( pomoc
Nic nie ruszaj przed oględzinami.Poszukaj autoryzowanego warsztatu np. PZU,lub najlepszego jaki znasz. Ty nic nie musisz,a ubezpieczyciel sprawcy ma obowiązek pokryć całość naprawy.
-
Kolizja na wiadukcie :( pomoc
Rzeczoznawca wykona kalkulację szkody przed naprawą,a po warsztat dodaje od siebie kosztorys po wykonawczy. Jak nie da się otworzyć drzwi,to zostaw jak jest,chyba,że na warsztacie w obecności rzeczoznawcy ubezpieczyciela.
- Truckerzy
-
Truckerzy
Zawsze podziwiałem gości od brudnej roboty,nawet ostatnio dostałem ofertę,żeby w naszej firmie przejść na sprzęt do wożenia żywca,ale się do tego nie nadaję Przywiozłem właśnie nowy ogonek do kompletu,bo poprzedni był Lamberet-a,
-
Truckerzy
Coś nisko siedzisz w tej betoniarce
-
Truckerzy
Nowa trasa Wroclaw okolice...
-
Monachium, Krotki Pobyt.
Monachium,jest piękne już jak dojeżdża się autostradą,szczególnie na początku lata na tle zieleni i białych Alp. Ładowałem często ciężarówkę nie daleko Dachau,więc zwiedziłem tylko obóz,w którym wykonywano głównie eksperymenty,zdziwiłem się,że większość więzionych,była Polakami.(poszedłem,tam z nudów,ale pewnie nie będziesz chciał chodzić po obozach) Raz miałem rozładunek blisko centrum,to widać było piękną starówkę,a na obwodnicy od strony północnej są zjazdy do muzeum bmw,myślę,że jest tam co robić Oprócz fabryk BMW,są też MAN-a
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o której?
-
Truckerzy
Zdjęcia z trasy na nowe forum
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też ale nie w środy,bo jestem w trasie...
-
Strefa Śmiechu
- Trasa Katowice Jarosławiec. Którędy jechać ?
Kiedyś się tak jeździło,ale od kiedy naprawili droge z czarnej do szóstki,to 211ka jest spokojniej i szybciej Osobiscie i tak lecial bym gora w poranno/wieczornej porze- Trasa Katowice Jarosławiec. Którędy jechać ?
Chodziło mi właśnie o zjazd przed Oktanem. Przez Chwaszczyno będzie szybciej w największym nasileniu ruchu. Najlepiej zaplanować tak trasę,żeby być w Gdyni wcześnie rano w okolicy 5tej,to lecisz elegancko. Jeśli wypadanie w dzień,a chciał by ominąć całkowicie korki,to może zjechać z A1 na Skórcz lub zjazdem Pelplin na Starogargard i dalej na Kościerzynę dw214 Łeba w Gowidlinie w lewo kierunek Słupsk dw 211 na Czarną Dąbrówkę,aż do Szóstki,to wyjedzie przed Oktanem na Domaradz przed samą obwodnicą Słupska.- Trasa Katowice Jarosławiec. Którędy jechać ?
Jak już jedziesz A1,to S6 w 6-óstkę i w Sławnie drugim zjazdem na Jarosławiec.innej trasy nie polecam.- Policja strzela do wariata
Jestem z roczników,które w znacznym procencie były w wojsku więc wiem jak się strzela i smakuje jabol. Dla mnie bez dyskusyjne jest użycie broni przez funkcjonariuszy,jeśli nie trafiły dwa pierwsze kule spokojnie można je uznać jako ostrzegawcze,mniejsze też było ryzyko trafienia osób postronnych niż próbować oddać strzał w niebo. Wątpliwości w stopień wyszkolenia proszę rozwiać je na strzelnicy.Strzelałem z krótkiego pistoletu P 64 i nie ma tu porównania z kałaszem,czy którymś z karabinków snajperskich,z racji pozycji, stojąca i na wyciągniętych dłoniach,bo chociaż jest mały to odrzut czuć niesamowicie w nadgarstkach i łokciach. Dużo,też zależy jak wejdzie się w strzelanie,nie wspominam już o stresie jaki towarzyszył tej sytuacji,przecież nie wielu ludzi zabija człowieka na śniadanie jak 007- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zagadaj z Dominikiem http://a4-klub.pl/members/domjenick-7494/- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mamy teraz ciepłe noce można dłużej posiedzieć,np. jutro na skwerze- Truckerzy
W dzień ciepło,nie można było zasnąć,piwko,potem flaszeczka,zeszło się trochę i są skutki.- Piłka nożna
- Piłka nożna
- Truckerzy
Jeździcie do Przysieki Polskiej? Widziałem kiedyś na Polcopper-ze takie auto. ---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ---------- Tradycyjny Litewski skład :grin: Szczerze,to do jeżdżenia najbardziej komfortowy koń,a jak jest cały na poduchach,to już bajka.- Piłka nożna
Tyle się mówi o mistrzostwie,dla Brazylii,ale oprócz kilku pięknych podań i technicznych zagrań w meczu nie ma iskry w tej reprezentacji,nie na miarę mistrzostwa świata.- Truckerzy
Dzisiaj na Lotosie A1 w stronę Gdańska- Spotkania na drodze
Auto ze Stężycy. - Trasa Katowice Jarosławiec. Którędy jechać ?