Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. ja może,to nie rasowa 4x4,ale niebo lepszy napęd jak w x3 i wyższe od A4. Nie bał bym się nim w śnieg na polu wjechać
  2. ...kto mówił,że taka zła...trzeba jechać po nie VAGu
  3. Z dni stanu wojennego pamiętam kilka szczegółów,ale nie odbiegały one aż tak mocno od innych "komunistycznych dni",a w roku 89tym w którym padał ten system miałem 12lat. Kapitalizm nie jest systemem idealnym,ale można mieć prawo do własnej wartości,jechać gdzie się chce i wierzyć w co się chce, nie chodzi tu tylko o stan posiadania, chociaż skutkiem ubocznym jest kult pieniądza, to jest to nieporównywalnie lepszy system opierający się na wolności. Dlatego jedni piszą wiersze inni zarabiają miliony,a jeszcze inni mają,to wszystko gdzieś i nikt im nie robi z tego powodu kolegium..
  4. Powiedz,to ludziom,którzy stracili przez stan wojenny zdrowie,rodzinom internowanych i zaginionych bez wieści. Co by nie mówić czasy były ciężkie. Czarno-biały telewizor,wełniane kapcie,piec kaflowy,kolejki po wszystko,czy pijaną całą wieś w dzień wypłaty..to pamiętam z tamtych czasów...no może jeszcze cement na lewo,piasek na lewo,paliwo na lewo,ludzie okradali państwowe zakłady,czyli coś co z założenia miało być wszystkich stało się niczyje
  5. Co tu wspominać, Jaruzelski został zrehabilitowany,przez obecnego Prezydenta,cóż można mieć teraz do powiedzenia. Ten człowiek kojarzył mi się z Pierwszym Pokemonem,którego komunistyczna TVP pokazała zamiast Teleranka,służalczykiem ZSRR czyli zdrajcą ojczyzny,a teraz buja się po salonach... Wybaczyć,trzeba ale teraz to chyba mamy już zapomnieć
  6. trochę to nie problem,ale nie pozwól żeby zebrało się tego więcej. Myślę,że do takiego zjawiska może dojść w każdym silniku z turbiną... w turbo benzynie taż.
  7. Następuje samozapłon,obrotomierz wali poza skalę więc wielkim wyczynem będzie zarzucenie jakikolwiek biegu przy 7tyś. obrotów w dieslu :gwizdanie: Jeśli zdąży się zareagować na niewielkich obrotach,to można spróbować zdławić go wysokim biegiem innej opcji niema,bo silnik działa z wyłączonym zapłonem.Dławiąc go wysokim biegiem można niechcący wyjechać ze ścianą garażu,a czym zatkać dolot,przecież owy element może zostać wciągnięty na tłoki. Takie rzeczy dzieją się gdy jest olej w dolocie. Widziałem dwie takie akcje,w Daihatsu Charade ,w efekcie tłok wylazł bokiem. BMW 2.0d padła turbina koleś ją wymienił,ale nie wyczyścił IC i dolotu,na szczęście,to auto samo zgasł. Inny koleś,mechanik ciężarówek, opowiadał mi o takiej akcji w ponad 12 litrowym DAFie wjeżdżał nim na warsztat, i gdy próbował zgasić silnik ten zaczął się wkręcać na obroty,ale on zdążył zdławić go biegiem. Okazało się jednak,że wirnik turbiny znalazł się w wydechu gdyby potrwało to jeszcze chwilę wywalił by pewnie "kopyto"
  8. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mój kolor auta i bbsy jakie chcę założyć na wiosne,to zdjęcie upewniło mnie,że to dobry wybór.. :)
  9. rwd,w takie śniegi to masakra,wypychałem wczoraj kumpla c-klase 3.2d w cholerę elektroniki,czy załączona,czy nie nic nie daje. Podepchnąłem go do przodu gdzie stałem t4 wsiadłem i jadę,a ten stoi dalej,zjechałem w wysoki śnieg na poboczu i wtedy dopiero poszedł szwungiem.T4 nie miała roboty nawet w tej zaspie,on obute nowe conti,a mój m.in.indonezja
  10. Najważniejsze,że Tomek jest w śród najlepszych. Sosnowski fajnie wyglądał na ringu z Kliczko i do tego zarobił... Myślę,że kiedyś nadejdzie taki dzień,że Polak będzie najlepszy w wadze ciężkiej,a Adamek i jemu podobni torują im drogę,każdemu następnemu będzie łatwiej,bo nikt z Polską flagą nie wybije się w Hamburgu. Szacunek dla Polsatu,za promocję Polskich Wojowników,bez takich gali, promotorów i pieniędzy nie da się zajść daleko w boksie zawodowym. Więc się nie dziwmy,że trzeba oglądać znanych cielaków na ringu mma,od tego trzeba zacząć,żeby zainteresować młodzież i osiągnąć jakiś dochód,bo bez tego szybko całość straci sens...
  11. którędy bedziesz leciał ??
  12. Śnieg sypie chyba na zamówienie... :gwizdanie: Jak tak dalej będzie,to możecie mieć problemy z wydostaniem się z 3M
  13. Cześć też urodziłem się 23 marca
  14. Podniecacie się,a to już ostatnia zima ze śniegiem i mrozem. :gwizdanie:
  15. q*rwa jechałem rano ze Stężycy 40minut do Kokoszek,a dalej ponad 2 godz do Wrzeszcza
  16. GILI odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak nie bedzie. Niemcy zrobią wszystko,żeby ochronić swój rynek pracy..
  17. KULIG W SOBOTĘ PO 19TEJ
  18. Zrobimy dziś u Ola i ustalimy co i jak dalej i co z kuligiem..
  19. zależy gdzie się jest. droga też nie ta sama,bo z Matarni wracam 35minut,a z Oruni ponad godzinę.do tego ch*jową drogą :gwizdanie: po za tym dostałem tel.od niejakiego Lodówy,że jest parcie na Matarnię
  20. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jest.. w T4
  21. Najlepszego najstarszy klubowiczu [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 14:42_________________________________________________Dlaczego nie na Matarni?
  22. ja mam w T4
  23. Będę jutro na spocie,to pogadamy,bo jest nacisk na sobotni termin kuligu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.