Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja może,to nie rasowa 4x4,ale niebo lepszy napęd jak w x3 i wyższe od A4. Nie bał bym się nim w śnieg na polu wjechać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
...kto mówił,że taka zła...trzeba jechać po nie VAGu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
składaj
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Z dni stanu wojennego pamiętam kilka szczegółów,ale nie odbiegały one aż tak mocno od innych "komunistycznych dni",a w roku 89tym w którym padał ten system miałem 12lat. Kapitalizm nie jest systemem idealnym,ale można mieć prawo do własnej wartości,jechać gdzie się chce i wierzyć w co się chce, nie chodzi tu tylko o stan posiadania, chociaż skutkiem ubocznym jest kult pieniądza, to jest to nieporównywalnie lepszy system opierający się na wolności. Dlatego jedni piszą wiersze inni zarabiają miliony,a jeszcze inni mają,to wszystko gdzieś i nikt im nie robi z tego powodu kolegium..
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Powiedz,to ludziom,którzy stracili przez stan wojenny zdrowie,rodzinom internowanych i zaginionych bez wieści. Co by nie mówić czasy były ciężkie. Czarno-biały telewizor,wełniane kapcie,piec kaflowy,kolejki po wszystko,czy pijaną całą wieś w dzień wypłaty..to pamiętam z tamtych czasów...no może jeszcze cement na lewo,piasek na lewo,paliwo na lewo,ludzie okradali państwowe zakłady,czyli coś co z założenia miało być wszystkich stało się niczyje
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Co tu wspominać, Jaruzelski został zrehabilitowany,przez obecnego Prezydenta,cóż można mieć teraz do powiedzenia. Ten człowiek kojarzył mi się z Pierwszym Pokemonem,którego komunistyczna TVP pokazała zamiast Teleranka,służalczykiem ZSRR czyli zdrajcą ojczyzny,a teraz buja się po salonach... Wybaczyć,trzeba ale teraz to chyba mamy już zapomnieć
-
[ALL] Choroba szalonych Diesli.
trochę to nie problem,ale nie pozwól żeby zebrało się tego więcej. Myślę,że do takiego zjawiska może dojść w każdym silniku z turbiną... w turbo benzynie taż.
-
[ALL] Choroba szalonych Diesli.
Następuje samozapłon,obrotomierz wali poza skalę więc wielkim wyczynem będzie zarzucenie jakikolwiek biegu przy 7tyś. obrotów w dieslu :gwizdanie: Jeśli zdąży się zareagować na niewielkich obrotach,to można spróbować zdławić go wysokim biegiem innej opcji niema,bo silnik działa z wyłączonym zapłonem.Dławiąc go wysokim biegiem można niechcący wyjechać ze ścianą garażu,a czym zatkać dolot,przecież owy element może zostać wciągnięty na tłoki. Takie rzeczy dzieją się gdy jest olej w dolocie. Widziałem dwie takie akcje,w Daihatsu Charade ,w efekcie tłok wylazł bokiem. BMW 2.0d padła turbina koleś ją wymienił,ale nie wyczyścił IC i dolotu,na szczęście,to auto samo zgasł. Inny koleś,mechanik ciężarówek, opowiadał mi o takiej akcji w ponad 12 litrowym DAFie wjeżdżał nim na warsztat, i gdy próbował zgasić silnik ten zaczął się wkręcać na obroty,ale on zdążył zdławić go biegiem. Okazało się jednak,że wirnik turbiny znalazł się w wydechu gdyby potrwało to jeszcze chwilę wywalił by pewnie "kopyto"
-
B6 DIVISION
Mój kolor auta i bbsy jakie chcę założyć na wiosne,to zdjęcie upewniło mnie,że to dobry wybór.. :)
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
rwd,w takie śniegi to masakra,wypychałem wczoraj kumpla c-klase 3.2d w cholerę elektroniki,czy załączona,czy nie nic nie daje. Podepchnąłem go do przodu gdzie stałem t4 wsiadłem i jadę,a ten stoi dalej,zjechałem w wysoki śnieg na poboczu i wtedy dopiero poszedł szwungiem.T4 nie miała roboty nawet w tej zaspie,on obute nowe conti,a mój m.in.indonezja
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Najważniejsze,że Tomek jest w śród najlepszych. Sosnowski fajnie wyglądał na ringu z Kliczko i do tego zarobił... Myślę,że kiedyś nadejdzie taki dzień,że Polak będzie najlepszy w wadze ciężkiej,a Adamek i jemu podobni torują im drogę,każdemu następnemu będzie łatwiej,bo nikt z Polską flagą nie wybije się w Hamburgu. Szacunek dla Polsatu,za promocję Polskich Wojowników,bez takich gali, promotorów i pieniędzy nie da się zajść daleko w boksie zawodowym. Więc się nie dziwmy,że trzeba oglądać znanych cielaków na ringu mma,od tego trzeba zacząć,żeby zainteresować młodzież i osiągnąć jakiś dochód,bo bez tego szybko całość straci sens...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
którędy bedziesz leciał ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Śnieg sypie chyba na zamówienie... :gwizdanie: Jak tak dalej będzie,to możecie mieć problemy z wydostaniem się z 3M
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć też urodziłem się 23 marca
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Podniecacie się,a to już ostatnia zima ze śniegiem i mrozem. :gwizdanie:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
q*rwa jechałem rano ze Stężycy 40minut do Kokoszek,a dalej ponad 2 godz do Wrzeszcza
-
Pracy szukam
Tak nie bedzie. Niemcy zrobią wszystko,żeby ochronić swój rynek pracy..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
KULIG W SOBOTĘ PO 19TEJ
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zrobimy dziś u Ola i ustalimy co i jak dalej i co z kuligiem..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zależy gdzie się jest. droga też nie ta sama,bo z Matarni wracam 35minut,a z Oruni ponad godzinę.do tego ch*jową drogą :gwizdanie: po za tym dostałem tel.od niejakiego Lodówy,że jest parcie na Matarnię
- B6 DIVISION
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego najstarszy klubowiczu [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 14:42_________________________________________________Dlaczego nie na Matarni?
-
A6 2.5 TDI + Rogal
ja mam w T4
-
[ALL] jak to jest z tą mocą seryjną ???
..a może 40..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Będę jutro na spocie,to pogadamy,bo jest nacisk na sobotni termin kuligu...