Treść opublikowana przez dziarule
-
czy u was tez jest słabiutko z komfortem??
tak tak opony maja swoj poziom szumu i przy zakupie trzeba na to zwrocic uwage... ja jezdze na 205/60R15 i jest tez malo komfortowo ale mi sie zdaje ze to wina twardych siedzen :roll: moze w 2.6 bylo lekko utwardzone zawieszenie nie wiem... w oplu zalozylem twardsze gumy zeby dluzej wytrzymaly i juz nie plynie jak dawniej
-
[ALL B5] Rozmiar dojazdówki
Ktos moze ma a moze ktos wie... Tak jak w temacie jaki rozmiar powinna miec dojazdowka bo jest naprawde duzo na allegro ale wedlug mnie tylko kilka pasuje. I rozstaw srub powinien byc 5x112 ??
-
Strefa Śmiechu
jak przetransportowac konia http://img130.imageshack.us/my.php?image=67pic36127fv.jpg
-
Strefa Śmiechu
to jest z oszukac przeznaczenie 2
-
Zlot Mazury Lipiec
no to nic tylko jechac ale koszulki klubowe by sie przydaly :roll:
-
czy u was tez jest słabiutko z komfortem??
jesli chodzi o komfort u mnie jest cichutko, a na naszych polskich drogach jezdzi sie bardzo komfortowo w koncu zawieszenie wielowachaczowe ale wymienialem pol roku temu gumy i kilka czecsi w zawiasie...
-
Podloga pod silnik!!
ja nie mialem i pasek wielo klinowy sie lekko nawilzyl i piszczalo leciutko przy odpalaniu wiec radzil bym ci kupic jak nie chcesz miac takich akcji
-
Zlot Mazury Lipiec
mi odpowiada ale jeszcze przydalby sie jakis parking dla A4;)
-
Zawór upustowy
hmmm chlopaki... a w moim ABC mozna zalozyc taki zawor.. czy tylko w zaturbionych autkach.... bo ja bym uderzyl takie cos chociaz dla efektu
-
Chip do 2.6 z '95
nie nie na dwojce i trojce tez mam ale na niskich obrotach i na polsprzegle
-
Chip do 2.6 z '95
tylko ze bylem w ASO i u mechanika i wyminili sprzeglo wiskotyczne i powiedzieli ze wszystko ok a on dalej tak odzi jak chodzil widocznie ten typ tak ma,,,
-
Chip do 2.6 z '95
mi puki co seria wystarczy a prawdziwy warkot V-ki slychac przy 4tys.obr. i to taki ze gesia skorka mi wyskakuje i nie moge sie powstrzymac zeby cisnac dalej i dzwiek silnika na nizszych obrotach kojazy sie z tymi nowymi autobusami ale to chyba kompresor klimatyzacji tak ryczy (szumi)
-
Nasza zwierzyna :) Psy koty chomiki świnie morskie itd itp
ja mialem 8 lat swinke morska bardzo madre zwierzatko ale juz nie zyje
-
moja a4 - Tczew
jak to A4 wyglada ladnie
-
Kody climatronika Audi A4 B5
wiem ze sa wypisane wszystkie kody... predkosciomierz spoko dziala ale obroty pokazuje mi jakies smieszne mam 900tys. obr. a on mi pokazuje 123, 146 jakies dziwne liczby a tych czujnikow wtemperatury jest tyler ze nie wiem ktory wpisac kod
-
Kody climatronika Audi A4 B5
jak ktos wie to prosze zeby napisal kilka najwazniejszych kodow, np. temperatura na zewnatrz predkosc to wiem i obroty silnika (zreszta chyba zle pokazuje). i powiedzcie co klimatronik diagnozuje DTC i co trzeba wpisac zeby ta diagnoze zrobic...
-
moje fotki
no autko ladne wedlug mnie wystrzelila bo wujek mial taka sama kierownice jak musial wymienic poduszke po wypadku...
-
[a4 1,8 avant quattro]problem po zalozeniu sekwencji
na zwyklej instalacji mieszalnikowej montowanej w autach gaznikowych chyba powinien chodzic chyba ze cos przekombinowana taka instalacja jest...
-
seryjne felgi
a ja widzialem w opolu nowe polo na felgach 17 cali ze spinerami i gangstersko wygladalo ale gosc je zrobil ze smakiem i na stylizacje wydal pewnie drugie tyle co na auto
-
[a4 1,8 avant quattro]problem po zalozeniu sekwencji
taaa i jezdza :shock: masakra a ja sie smialem ze typowi auto pali 5litrow na 100km i zaklada gaz
-
[a4 1,8 avant quattro]problem po zalozeniu sekwencji
no do 1,6 gdzies tak powinno byc... jesli chodzi o zakladanie gazu rozumiem przy duzych silnikach... ale ostatnio widzialem kia jechala 1,4 na gaz kto w takich autach zaklada :/
-
Strefa Śmiechu
hehe dobre jakis historyk mial wene
-
Zlot Mazury Lipiec
nie no pamietam ten termin... ale w sumie jeszcze nic nie mamy na 100% ustalone... tylko tyle ze mazury a w miedzy czasie mogla sytuacja sie zmienic
-
Mój kolejny traktorek ... gekon edition
tylko galke musialbys zmienic bo ta troszke sfatygowana (moze lukas23 da ci namiar bo ma fajna) ... i ta listewka ogolnie auto piekne
-
Zlot Mazury Lipiec
a termin jaki jest dokladnie .... jest jakis konkret ??