Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xandmar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xandmar

  1. trzymaj sie stary i nie załamuj. podam przykład znajomemu w biały dzień z parkingu zwinęli A6, a na ławce obok przed blokiem siedzieli sąsiedzi i nic się nie kapli. po 2 dniach złodzieje zadzwonili po okup ale on zgłosił sprawę na policje i tu pochwała dla gliniarzy bo spisali się na medal. auto odzyskał mam nadzieję że swoją audinkę także odzyskasz. pozdro[br]Dopisany: 07 Maj 2008, 11:09 _________________________________________________aha a tak nawiasem mówiąc to ja swoją kupiłem od Niemca z jednym kluczykiem na którym jest namalowany kluczyk. co o tym sądzić
  2. u mnie tez tylko 110 KW mi też sie wydawało na początku że słabo idzie ale tylko wydawało :th: aha a na gazie czy benzynie?
  3. Pogadam z kumplem może on też by sie pisał tylko musimy ustalić pewny termin i parę osób żeby potwierdziło i wszystko bedzie :th:
  4. też bym sie pisał na taki spocik tylko wszystko zalezne od terminu. a udało sie w końcu coś zorganizować w naszych okolicach
  5. hmmm...nawet nawet to wyszło :th: też bym się pisał na coś takiego
  6. ok. wielkie dzięki za info
  7. witam :hi:to w takim razie pytanie-przy ilu obrotach powinna ładować bo u mnie , tak mi się przynajmniej wydaje że jest to 2800-3000 obr?możliwe to jest? aha i o jakim weżyku do smarowania mówicie? oddaje auto do mechanika to powiedziałbym bym mu żeby go przejrzał i ewentualnie wyczyścił pozdro :th:
  8. ok. dzięki za info
  9. witam i jak wyniki testów bo tez mnie to czeka w przyszłym tygodniu?
  10. czyli mówicie że na turbinkę półsyntetyk pozdro
  11. miałem to samo jak migała to zapalał i gasł po vagu okazało się że miałem błąd na immobil
  12. ok. dzięki za info oraz za zwrócenie uwagi dotyczącej tematu
  13. witam i stało się coś stuka z prawej strony w przodzie i to stuka dośc głośno. zawiecho do wymiany? mechanik twierdzi że tak tylko mam pytanko. czy jak już będę wymieniał to np. tylko jedna stroną, pojedyncze wahacze czy może od razu cały komplet? szukałem odpowiedzi ale nie mogę się doszukać. a i co sądzicie o opinii,że można założyć te "oryginały"allegro a stare dać do regenarcji i będą w zapasie. pozdro Nazywaj poprawnie* tematy * zgodnie z problemem
  14. xandmar opublikował(a) temat w 1.8T
    A4 kupiłem dwa tygodnie temu.Będę teraz wymieniał wszystkie płyny, paski. jaki olej jest najlepszy do tego modelu i płyn do chłodnicy i czy trzeba go mieszać z wodą? dalej jakiej firmy paski kupić chyba mam rację że są 4 paski? prawdopodobnie też mam pękniętą odmę bo clapie w tych okolicach olejem. jaki jest jej koszt może ktoś wie.i ostatni problem jak na razie to czy spotkał sie ktoś z wyciekiem na układzie wspomagania z lewej strony tyłu silnika, aż mi cały wahacz zafajdało. pozdrowionka
  15. jutro będę miał te błędy
  16. ok tak zrobię dzięki
  17. witam. nie wiem co jest? raz przyspiesza super raz nie, wygląda tak jakby turbina raz sie włączała a raz nie. poza tym 4 błędy na silniku i czy to one mogą to powodować? już sam nie wiem
  18. Siemka Wszystkim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.