Treść opublikowana przez MalyMis
-
Czy będzie pasował zderzak...
Oczywiście, że nie podejdzie.
-
Wycena szkody z AC po gradobiciu Tychy 10-06-2013
Trzeba się odwoływać, odwoływać i jeszcze raz odwoływać, do skutku
-
Granatowe rodzine wozid*psko :) 18',SS,Bose
Jak wymieniales zderzak to mogles od razu wrzucic polifta
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
jeśli jest gdzieś obok ciebie szrot to myknij i kup od golfa 3 lub seata II oraz cordoby a ja potrzebuje kompletnej tasiemki We wszystkich golfach sa?
-
[ALL B5] Demontaż listw ozdobnych wewnetrznych
Srodkowe mocowanie jest do odratowania. Wystarcza male raczki i nie nie trzeba na chama robic
-
likwidacja znaczkow na tylnej klapie
Tak
-
lampy z anglika
Lampy poliftowe posiada przestawiana soczewke. Z boku soczewki znajduje sie drucik.
-
A4 b5 alu 17 opony 215/55 r17 odstep ...
215/45 zaloz
-
springi?
Polecam zalozyc najpierw 1be, a potem springi
-
fotele i kanapa do przedlifta z wersji poliftowej
Dodatkowo prety dolne, w ktore wciska sie kanapy beda za grube. Musiss miec poliftowe, ciensze.
-
demontaż listw drzwiowych
Mozna tez je calkowicie usunac, a mocowania po nich odciac, drzwi pomalowac.
-
Kolorowe wnętrza
Auto granatowe OK, ale granatowe wnetrze wyglada kiepsko. Podczas zuzywania sie kierownicy granatowej widac czarna skora, bo niebieska kiepsko polakierowana. Czesto wystepuja z bialymi przelacznikami ktore szybko sie scieraja itp.
-
Jaki olej do audi a4 b5 1.8T z przebiegiem 225000 km
Ja uzytkowalem w 1.8T 5w30 motula. Przebieg ok 210tys km i zero problemow.
-
Hokej w zderzaku
Ludzie w serwisie to najczesciej studenci siedzacy za 1200zl za telefonem. Czesto nie wiedzac o czym mowia. Ostatnio jak dzwonilismy do serwisu, to pierwsze nie wiedzieli o jaka pompke centralnego chodzi, a drugie, ze zamiast jej numeru podali nam nr pokrowca na ow pompke zamiast pompke. Miedzy dieslem i benzyna nie ma roznicy.
-
Urwana klamka kanapy tylnej, jak otworzyc?
Rozkrec ten plastik jak sie da, a nastepnie srubokretem otworz blokade.
-
Jaka minimalna temperatura przełączania na LPG ?
Optymalna temp 40stopni.
-
W jakiej sieci masz telefon?
Play formula M
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
1. Nie alkantara, latwo o upoerdzielenie. 2. Nie oszczedzaj na folii. 3. Czerwony bardzo ozywi wnetrze.
-
nieaktualne
Dokladnie. Powinienes dostac leciutko ok 2tys do 3 z OC.
-
naprawa błotnika czy nowy zamiennik w kolorze
Kup uzywke w kolor. Nowy pewno chinczyk i o spasowanie kiepsko.
-
Hokej w zderzaku
Nie pasuje, przedlift i polift ok 2 cm roznicy na stronie
-
Zle dobrany kolor lakieru , co robic?
Reklamuj. Mozna pomalowac na aucie. Wszystko da sie na aucie pomalowac.
-
Pomocy - Raz odpala, raz nie. Wkręca się do 3tyś Ob, na gazie OK
A slychac zalaczajaca sie pompke paliwa?
-
Ciśnienie oleju kontrolka
A nie na 5w30?
-
1.8-1.8T vs 2.4 wzwyż
Miałeś kilka V6 że tak piszesz? Zdrowa V6 przy pałowaniu łyknie trochę oleju, ale nie są to litry o ile jest szczelny silnik. Podejrzewam że ta opinia o zjadaniu oleju bierze się z wycieków niż z samego przepalania. Wycieki są łatwe do usunięcia. Nie mówię że 1.8T to zło, sam bardzo lubię silniki z turbo. Ale łatwiej jest trafić zadbane 2.8 niż 1.8T wiem z własnego doświadczenia. Co do wyboru motoru to radzę przejechać się kilkoma autami z 1.8T i 2.8 i wtedy zadecydować co bardziej pasuje. 3 sztuki, ACK. Silniki biora olej, poca sie jak nie wiadomo co. Owszem, zawsze sie znajdzie wyjatki od reguly. 1.8T ciezko znalezc, bo zwykly Kowalski nie umie jezdzic z turbo, kupuje auto z Niemiec z przebiegami kosmicznymi, a potem narzekania. Zaplacic za zadbane turbo tez nie chce, no bo w sumie "za 15-17tys mozna juz B6 kupiic". Turbo ok, ale musi byc zadbane, a 2.8 ok, ale od razu remont lub kupic po remoncie. weź kolego nie strasz ludzi remontami, to że ty takie sztuki miałes to nie znaczy ze tak jest Wlasciciele 2.5TDI tez swoje zachwalaja, poki jeszcze jezdzi. Jak Wam sie te silniki sprawdzaja to swietnie i szerokiej drogi, ja swojej opinii o 2, 4-2, 8 nie zmienie.