Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MalyMis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MalyMis

  1. A masz sondy za katem czy przed?
  2. fa krosno bylyby dobre gdyby nie to ze produkuja je za krotkie w stosunku do oryginalu:whistling: A nie ma żadnych odpowiedników oryginałów?
  3. Podjedź do mechanika, powiedz co jest nie tak to Ci sprawdzi ciśnienie oleju + kompresje
  4. MalyMis odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    A nie możesz sprawdzić kompresji?
  5. MalyMis odpowiedział(a) na Goslo temat w Audi A4 B5
    I co zrobiłeś jak nie miałeś drucików?
  6. Poprzecznie to i by można ze 3 sztuki ADP wsadzić A tak serio to 2.7 musi być, bo innaczej sobie tego nie wyobrażam
  7. Ciekawy kolorek, właściwy napęd.. Ino niżej posadzić ---------- Post dopisany at 01:26 ---------- Poprzedni post napisany at 01:24 ---------- I koniecznie po BIX do Qwertego, czarne
  8. Wy tu pierdu pierdu, a właściciel się nie pochwalił jaki silnik chce tam wsadzić
  9. Lampy tylne koniecznie do wymiany na poliftowe Przedlifty są okropnie brzydkie
  10. MalyMis odpowiedział(a) na Goslo temat w Audi A4 B5
    Miałem w rękach kilkanaście kompletów i wszystkie miały
  11. Chinczyk to chinczyk, co roku prostowanko
  12. W razie jakbyś sie nie czuł na wymiane, to mechanik za wymiane termostatu (robocizna) 30-50zł
  13. Polifty rzadko szły w limuzynie, czyli bez składanego oparcia, także.. A jeśli juz tak się zdarzy, to będzie argument do wywalenia blachy za fotelami i przeróbka na sedana.
  14. Macie może jakieś namiary na dobre amortyzatory klapy nówki, do avanta i sedana?
  15. MalyMis odpowiedział(a) na Kali89 temat w Audi A4 B5
    Naprawdę fajnie Ci to wyszło kolego
  16. Sprężarka nówka?
  17. Nie wiem jak tam z budową 1.8, ale w u znajomego w 1.6, dźwięki podobnego typu wydawały popychacze.
  18. W takiej budzie to naprawdę musi zapierdzielać
  19. Warto dodać, że wyjmaki wsadzamy stronami, np dwa na prawą stronę, góra i dół i dopiero się siłujemy. Tylko i wyłącznie pchać od tyłu, pomoc od frontu może skończyć się na połamanej obudowie radia. A od tyłu może się zdarzyć, że nie starczy Ci sił i wtedy pomocny może się okazać np śrubokręt do podważenia.
  20. Też uważam, że przesadzacie z tymi robakami. Myje auto raz na miesiąc, robali na masce tyle, że aż czarna się robi, ale nie mam problemów z ich usunięciem i śladami po nich. Co więcej, usuwam je za pomocą najtańszego szamponu z Tesco, ciepłej wody i odrobiny czasu.
  21. Masz po prostu zły dzień i Twoja dupo-hamownia kłamie
  22. I po co Ci kat, który nie jest katem? Pusta rura tylko i wyłącznie.
  23. Wymyślacie tych powodów i wymyślacie. Jeździłem 2.4 z wydmuchanym jednym katem. Efekt identyczny jak u Ciebie. Metaliczny dźwięk przy przyśpieszaniu. Wywalenie katów, wstawienie zwykłej rury i wystarczyło. Żadne podroby katow czy strumienice Ci tego dziwieku nie usuna.
  24. Też jestem za pomarańczem
  25. A może lepiej obić jakimś czarnym materiałem? Z uszczelkami raczej się nic nie poradzi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.