Treść opublikowana przez MalyMis
-
Dźwięk w A4 B5 2.4 V6 po wymianie katalizatorów
A masz sondy za katem czy przed?
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
fa krosno bylyby dobre gdyby nie to ze produkuja je za krotkie w stosunku do oryginalu:whistling: A nie ma żadnych odpowiedników oryginałów?
-
Klekotanie przy ciepłym silniku
Podjedź do mechanika, powiedz co jest nie tak to Ci sprawdzi ciśnienie oleju + kompresje
-
Ciśnienie oleju kontrolka
A nie możesz sprawdzić kompresji?
-
lampy z anglika
I co zrobiłeś jak nie miałeś drucików?
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Poprzecznie to i by można ze 3 sztuki ADP wsadzić A tak serio to 2.7 musi być, bo innaczej sobie tego nie wyobrażam
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Ciekawy kolorek, właściwy napęd.. Ino niżej posadzić ---------- Post dopisany at 01:26 ---------- Poprzedni post napisany at 01:24 ---------- I koniecznie po BIX do Qwertego, czarne
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Wy tu pierdu pierdu, a właściciel się nie pochwalił jaki silnik chce tam wsadzić
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
Lampy tylne koniecznie do wymiany na poliftowe Przedlifty są okropnie brzydkie
-
lampy z anglika
Miałem w rękach kilkanaście kompletów i wszystkie miały
-
Co myślicie o tych felgach ?
Chinczyk to chinczyk, co roku prostowanko
-
temperatura dochodzi tylko do 60 stopni i strasznie muli
W razie jakbyś sie nie czuł na wymiane, to mechanik za wymiane termostatu (robocizna) 30-50zł
-
Zatrzasniety bagażnik w sedanie ZRÓB TO SAM !
Polifty rzadko szły w limuzynie, czyli bez składanego oparcia, także.. A jeśli juz tak się zdarzy, to będzie argument do wywalenia blachy za fotelami i przeróbka na sedana.
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Macie może jakieś namiary na dobre amortyzatory klapy nówki, do avanta i sedana?
-
Przeróbka zderzaka:)
Naprawdę fajnie Ci to wyszło kolego
-
Wymiana sprężarki klimatyzacji wraz z osuszaczem
Sprężarka nówka?
-
Klekotanie przy ciepłym silniku
Nie wiem jak tam z budową 1.8, ale w u znajomego w 1.6, dźwięki podobnego typu wydawały popychacze.
-
Corsa B GSI Czarny pocisk, city daily car
W takiej budzie to naprawdę musi zapierdzielać
-
Czym wyjąć radio...
Warto dodać, że wyjmaki wsadzamy stronami, np dwa na prawą stronę, góra i dół i dopiero się siłujemy. Tylko i wyłącznie pchać od tyłu, pomoc od frontu może skończyć się na połamanej obudowie radia. A od tyłu może się zdarzyć, że nie starczy Ci sił i wtedy pomocny może się okazać np śrubokręt do podważenia.
-
Owady - czy trzeba myć co chwilę ?
Też uważam, że przesadzacie z tymi robakami. Myje auto raz na miesiąc, robali na masce tyle, że aż czarna się robi, ale nie mam problemów z ich usunięciem i śladami po nich. Co więcej, usuwam je za pomocą najtańszego szamponu z Tesco, ciepłej wody i odrobiny czasu.
-
Wywalenie katalizatora za turbiną w A4 B6 2.5TDI V6
Masz po prostu zły dzień i Twoja dupo-hamownia kłamie
-
Co wstawić zamiast katalizatora do A4 B8 2.0TDI?
I po co Ci kat, który nie jest katem? Pusta rura tylko i wyłącznie.
-
Dźwięk w A4 B5 2.4 V6 po wymianie katalizatorów
Wymyślacie tych powodów i wymyślacie. Jeździłem 2.4 z wydmuchanym jednym katem. Efekt identyczny jak u Ciebie. Metaliczny dźwięk przy przyśpieszaniu. Wywalenie katów, wstawienie zwykłej rury i wystarczyło. Żadne podroby katow czy strumienice Ci tego dziwieku nie usuna.
-
czarna AUDICZKA jaki kolor felg?
Też jestem za pomarańczem
-
Podsufitka, plastiki, lampki a`la S4
A może lepiej obić jakimś czarnym materiałem? Z uszczelkami raczej się nic nie poradzi.