Treść opublikowana przez MalyMis
-
[B5 AJM] Granatowy poliftowy sedan - Gwint, BBS 17" !!
Kod lakieru LZ5K
-
A4 B5 1.8T by Kacper
Polecam zarzucic relingi satynowe + obwodki szyb w chromie Bardzo odswieza auto, a na allegro mozna wyrwac tanio taki zestaw
-
Audi A4 B5 1.8 1998r Silver Porszaki 18`, MTS ;)
Kolego, mozesz wytlumaczyc mi, co ma gaz do posiadania oryginalnego tlumika srodkowego?
-
Gorące koło, tłoczek zacisk?
Odpowiadajac na pytanie o tworzywo z ktorego sa zrobione zaciski, posiadaszzacisk zeliwny
-
wyciagniecie szyb bocznych
Niestety aby wyjac szybe trzeba najpierw wyjac ramke drzwi. Nastepnie szyba jest mocowana na dwie srubki na dole. Szyba wyjezdza w dol.
-
Wymiana przednich relfektorów poliftowych na nowe, z allegro.
Jezdzilem na lampach Depo i nie zauwazylem nic nie pokojacego w nich. Wygladaja jak oryginal, trwalosc podobnie. Prawda jest taka, ze nikt oprocz wlasciciela nie kapnie sie, ze sa to Depo a nie ori
-
Wymiana poszyć drzwi
Wydaje mi sie, ze dla "zwyklego Kowalskiego" przelozenie wszystkich bebechow moze okazac sie klopotliwe. Trzeba np wszystkie kabelki odczepic od poszycia i wyjac je malym otworem, ktorego plastik latwo polamac. Dodatkowo trzeba by przelozyc klamke, a cwana ma swoje zabepieczenia i nie jest to takie hop siup
-
Zamienniki listew drzwiowych
Rownie dobrze mozna swoje stare listwy przykleic na klej do szyb
-
Potrzebna Pomoc w doboże sprzęgła 1,8T 180KM
Całe szczęście nie miałem takich objawów jak pisałeś, po demontażu się okazało że dwumas jest jeszcze w świetnej kondycji a posypała się tarcza:) Kupiłem Sachs-a z 1,8T BFB i podeszło bez problemu do AJL-a śmigam już 3 dzień i jest super wreszcie mam sprzęgło i go nie muli:) Bez zadnych przerobek podeszlo? Czuc roznice miedzy ori a BFB?
-
Quattro czy ośka do wyścigów
Quattro. Oska nie jest w stanie przeniesc duzej mocy bezstratnie. Opony piszcza, sprzeglo sie pali, a Ty stoisz w kupie dymu. Oska w 2.8 193Km to juz jest przerost formynad trescia. Po wylaczeniu ASR nie ma opcji ruszenia z 3tys obrotow.
-
Sprzęgło nie domaga, zamiennik?
Kolego, a moze zamiast wzmacniac sprzeglo sprawdz stan okladzin?
-
Palenie gumy w quattro
Sprzeglo albo docisk. Mysle ze kilka takich akcji i docisk odmowi posluszenstwa. W 1.8t zdarza sie, ze dociski pekaja, a wtedy do 2tys obrotow i dalej juz autko nie przyspiesza. Oczywiscie nie pekaja bez powodu, powodem bedzie np zuzyte sprzeglo.
-
Fotele kubly z S4
Fotele skorzane zawsze dotykaja tunelu a jak skrzypia, to znak, ze musisz zadbac o skore, gdyz nawilzona skora nie powinna skrzypiec.
-
Oklejanie dekorów alkantarą
Odpusc sobie alkantare. Latwo ubrudzic klejem, szybko sie brudzi i jest uporczywe w czyszczeniu. Folia lepsza
-
Wzór i kolor tapicerki B5...
Potwierdzam. Duza ilosc aut na wyspach jezdzi z tym wzorem foteli.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, przybywam z okolic Wroclawia. Na forum trafilem z polecenia szwagra Od jakiegos czasu jezdze klekotem z kierownica po prawej stronie. Z braku laku trzeba bylo cos kupic. Teraz jestem na etapie szukania czegos ciekawszego i miedzy innymi po to tu jestem Na forum zawsze mozna znalezc lepsze auta od tych od "niemca staruszka jezdzacego do kosciola".