Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MalyMis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MalyMis

  1. Polecam zarzucic relingi satynowe + obwodki szyb w chromie Bardzo odswieza auto, a na allegro mozna wyrwac tanio taki zestaw
  2. Kolego, mozesz wytlumaczyc mi, co ma gaz do posiadania oryginalnego tlumika srodkowego?
  3. Odpowiadajac na pytanie o tworzywo z ktorego sa zrobione zaciski, posiadaszzacisk zeliwny
  4. Niestety aby wyjac szybe trzeba najpierw wyjac ramke drzwi. Nastepnie szyba jest mocowana na dwie srubki na dole. Szyba wyjezdza w dol.
  5. Jezdzilem na lampach Depo i nie zauwazylem nic nie pokojacego w nich. Wygladaja jak oryginal, trwalosc podobnie. Prawda jest taka, ze nikt oprocz wlasciciela nie kapnie sie, ze sa to Depo a nie ori
  6. Wydaje mi sie, ze dla "zwyklego Kowalskiego" przelozenie wszystkich bebechow moze okazac sie klopotliwe. Trzeba np wszystkie kabelki odczepic od poszycia i wyjac je malym otworem, ktorego plastik latwo polamac. Dodatkowo trzeba by przelozyc klamke, a cwana ma swoje zabepieczenia i nie jest to takie hop siup
  7. Rownie dobrze mozna swoje stare listwy przykleic na klej do szyb
  8. Całe szczęście nie miałem takich objawów jak pisałeś, po demontażu się okazało że dwumas jest jeszcze w świetnej kondycji a posypała się tarcza:) Kupiłem Sachs-a z 1,8T BFB i podeszło bez problemu do AJL-a śmigam już 3 dzień i jest super wreszcie mam sprzęgło i go nie muli:) Bez zadnych przerobek podeszlo? Czuc roznice miedzy ori a BFB?
  9. Quattro. Oska nie jest w stanie przeniesc duzej mocy bezstratnie. Opony piszcza, sprzeglo sie pali, a Ty stoisz w kupie dymu. Oska w 2.8 193Km to juz jest przerost formynad trescia. Po wylaczeniu ASR nie ma opcji ruszenia z 3tys obrotow.
  10. Kolego, a moze zamiast wzmacniac sprzeglo sprawdz stan okladzin?
  11. Sprzeglo albo docisk. Mysle ze kilka takich akcji i docisk odmowi posluszenstwa. W 1.8t zdarza sie, ze dociski pekaja, a wtedy do 2tys obrotow i dalej juz autko nie przyspiesza. Oczywiscie nie pekaja bez powodu, powodem bedzie np zuzyte sprzeglo.
  12. Fotele skorzane zawsze dotykaja tunelu a jak skrzypia, to znak, ze musisz zadbac o skore, gdyz nawilzona skora nie powinna skrzypiec.
  13. Odpusc sobie alkantare. Latwo ubrudzic klejem, szybko sie brudzi i jest uporczywe w czyszczeniu. Folia lepsza
  14. Potwierdzam. Duza ilosc aut na wyspach jezdzi z tym wzorem foteli.
  15. Witam, przybywam z okolic Wroclawia. Na forum trafilem z polecenia szwagra Od jakiegos czasu jezdze klekotem z kierownica po prawej stronie. Z braku laku trzeba bylo cos kupic. Teraz jestem na etapie szukania czegos ciekawszego i miedzy innymi po to tu jestem Na forum zawsze mozna znalezc lepsze auta od tych od "niemca staruszka jezdzacego do kosciola".

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.