Treść opublikowana przez slawek66
-
Naklejki?
To jak będzie wyglądał Twój samochód to Twoja indywidualna sprawa. Nie wszystkim to się podoba to fakt ale decyzja należy do Ciebie.
-
[B5] Kierownica
No to szkoda, że nie pasuje bo jest fajna. Muszę dać swoją do obszycia skórą i będzie po problemie.
-
[B5] Kierownica
Znalazłem kierownicę o takim numerze katalogowym 8EO880201AA. Napisane jest, że pasuje do A3, A4, A6, A8 mam prośbę jak ktoś mógłby sprawdzić lub wie czy będzie pasowała do mojej b5 z 96 roku.
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie
Dodam jeszcze do tego tematu swoje doświadczenie. Proponuję sprawdzić czy nie blokują Wam zaciski szczególnie w tylnych kółkach. Miałem taki problem. Podczas jazdy nie miałem objawów ściągania czy coś w tym stylu. Zastanowiła mnie sprawa, że po dojechaniu do skrzyżowania i puszczenia hamulca nawet na małej pochyłości autko stało a powinno się toczyć. Przy wymianie klocków rozruszałem tłoki w zaciskach i tym sposobem zostaje mi około literka na 100km w zbiorniku.
-
O ile obniżone mam auto? prosze o pomoc
Jeden z kolegów prosił mnie o wymiary mojej niuni bo mam oryginalną zawiechę i dosyć wysoko stoi ale na 16 kółkach. Bardzo proszę wymiary: od gleby do rantu tylnej klapy - 100 cm od gleby do rantu tylnego błotnika - 70 cm od środka koła do rantu błotnika 39 cm
-
[B5 1Z] Przypływomierz do wymiany
Wszystko odnośnie mojej niuni ma Basket w swoim laptaku. Już wcześniej jak byłem na uszczelnieniu pompy wtryskowej to mechanik mi powiedział o tym, że przepływka do wymiany. Basket teraz to potwierdził. Filtr powietrza wymieniałem przed wyjazdem do Wisły.
-
[B5 1Z] Przypływomierz do wymiany
Bardzo dziękuję :exclaim:
-
[B5 1Z] Przypływomierz do wymiany
Wczoraj kolega Baskecior przeprowadził mi analizę VAG mojej niuni za co jestem mu bardzo wdzięczny i potwierdził, że mam przepływkę do wymiany. Byłem dzisiaj w ASO i dowiedziałem się, że kosztuje 475 pln, ale sprzedawca nie potrafił mi podać producenta tylko stwierdził, że to jest do mojego auta. Dzwoniłem do Inter carsu i prosili o numer katalogowy bo mają i Boscha i Pierburga i jeszcze coś innego za 370 pln z rabacikiem. Niestety nie mogłem odczytać na swoim przepływomierzu numeru bo jest zatarty. Moja prośba dotyczy numeru katalogowego przepływki do 1Z i ewentualnie firmy jaką warto kupić.
-
Audi iceman - Kille !!
Iceman nie miej bo różne głupoty ludziska wypisują (pewnie z zazdrości, że nie mają takiej maszyny). Słowa krytyki padają z ust osób, które nie miały okazji poznać Twojej niuni w realu. Prawie :exclaim: cały klub trzyma kciuki za każdą Twoją kreskę. Czekamy na kolejne filmiki.
-
Zaklady montujace autoalarmy w Łodzi
Nie pamiętam numeru ale jest sprawdzony na ul.Legionów na odcinku między Żeromskiego a Kasprzaka po prawej stronie. [ Dodano: 19-03-2007, 18:13 ] Znalazłem to jest adres Legionów 109.
-
[B6 1.9 TDI AWX] Avant Multitronic nowe felgi 17"
Fele super i piękne autko.
-
[B6 1.9 TDI AWX] Moja srebrna A4
Śliczne autko :exclaim:
-
[B6 1.9TDI Sedan] Fotki mojej ulubienicy
Piękna bryka :exclaim: Też kiedyś taką kupię :biggrin:
-
[B5 A4 2.8 V6] Quattro 30V 2001 Tiptronic
Ładne, zadbane autko.
-
[B6 1.9 TDI Avant] Jasna skóra..
Fajna bryka :exclaim:
-
[B5 1.8] ... na 17' - Nowe fotki
Fajne autko w fajnym kolorku .
-
[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
Super kółka :exclaim:
-
Audi iceman - Kille !!
To było piękne :biggrin:
-
Strefa Śmiechu
Kac jednogwiazdkowy * Zero bólu. Nie czujesz się tak naprawdę chory. Funkcjonujesz stosunkowo sprawnie, tylko trochę cię suszy. Wypijasz pięć puszek coli, lecz nie zmienia to twojego samopoczucia. Z jakichś niezgłębionych przyczyn masz ochotę na hamburgera z frytkami. Kac dwugwiazdkowy ** Niby bez bólu, ale coś jest zdecydowanie nie w porządku. Wyglądasz co prawda niezle, ale pod względem wydolności umysłowej osiągasz poziom biurowego zszywacza. Kawa, którą w siebie wlewasz, wzmaga jedynie niepokój w twoich jelitach (one nadal nie poradziły sobie z tymi ciasteczkami z kremem, po które powędrowałeś do sklepu nocnego o trzeciej nad ranem). W brzuchu rozpoczyna się rewolucja. Kac trzygwiazdkowy *** Lekki ból głowy. Żołądek ma się gorzej niż kiepsko. Twoja produktywność w skali od 1 do 10 równa się 0. Kiedy przechodzi obok ciebie jakakolwiek kobieta, masz mdłości, bo zapach jej perfum przypomina ci te kolorowe koktajle, które wypiłeś w ramach zakładu z kumplami. Czułbyś się znacznie lepiej, gdybyś był w domu, leżał w łóżku i oglądał powtórki w TV. Wypiłeś cztery kubki kawy, dużą butelkę wody mineralnej, trzy sprite`y i colę - a ani razu nie sikałeś. Kac czterogwiazdkowy **** Życie jest do d*py. Łeb cię nawala. Nie możesz mówić szybko, bo grozi to niekontrolowanym pawiem. Szef napadł na ciebie za spóznienie i nagadał ci, że śmierdzisz wódą. Starałeś się ładnie ubrać, ale to na nic, bo nie da się ukryć, że ogoliłeś twarz tylko z jednej strony. W przypadku kobiet - makijaż wygląda, jakbyś go nałożyła podczas jazdy kolejką górską w wesołym miasteczku. Oczy masz tak przekrwione, że trudno rozpoznać kolor tęczówek. Bolą cię nawet włosy. Zwieracz wykazuje znaczną nadpobudliwość - ma coś w rodzaju spazmów i biada każdemu, kto odważy się tuż po tobie skorzystać z tej samej kabiny. Kac pięciogwiazdkowy ***** W głowie bije ci drugie serce. Jego odgłos wkurza kolegę przy sąsiednim biurku. Z porów w twojej skórze wydobywają się opary wódki, od których kręci ci się w głowie. W kącikach ust masz zaschniętą pastę do zębów - ślad po nieudanej porannej próbie pozbycia się tego, co pozostawiła ci w nocy wróżka- śmierdziuszka. Twój organizm utracił zdolność wytwarzania śliny i krztusisz się własnym językiem. Nie masz najbledszego pojęcia, kim do diabła był ten obcy człowiek, którego rano znalazłeś nieprzytomnego w swoim łóżku. Każda próba skorzystania z toalety przypomina uruchomienie miotacza płomieni, ewentualnie węża strażackiego, z którego wydobywa się cuchnąca alkoholem ciecz. Słowo"umrzeć" brzmi w twoich uszach jak najpiękniejsza muzyka.
-
problem z klimatyzacją
Ja zaniedbałem ten proces i teraz mam problem, bo coś chłodnego mi leci ale śnieżynka już się nie zapala Mam kurs do serwisu.
-
[A4 B5] Nowe kólka mojej niuni
Dokładnie tak, to moją niuńkę widziałeś bo tam właśnie mieszkam.
-
[A4 B5] Nowe kólka mojej niuni
Oto nowe kólka na lato dla mojej niuni:
-
[B6 ALL] Dziwny stukot z bagaznika
To pewnie paliwo w zbiorniku tak Ci hałasuje. Zalej pod korek i wtedy sprawdź.
-
felgi
Byłem w zakładzie wulkanizacji i nie mieli opon z rantem. Ktoś wie jakiej firmy opony mają rant
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Ale świetnie sobie radziłeś :biggrin: