Treść opublikowana przez slawek66
-
Osłona akumulatora
Rewelacyjna sprawa taka osłonka. Da się gdzieś coś takiego kupić ?
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
Dobrym wyjściem jest wymienić całą zawiechę i mieć spokój na 40 - 50 tys.km. Jeśli jest kłopot z kaską to nic się nie stanie jak będziesz wymieniał sukcesywnie elementy które zaczynają Cię denerwować swoimi stukami.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Podziękowania dla Hugo i Miron78 oraz pozostałych organizatorów. Oglądałem prognozę pogody w TVN i od pierwszego marca w całym kraju ma być słonecznie a temperatura do +10 oC. Oby się sprawdziło :exclaim:
-
[B5 AFN] Oto moja mała A4 TDI 110km
Fajna bryczka.
-
Złodziejski Ranking
Ale naszych niech nie ruszają :exclaim: :exclaim:
-
[a4 1.9TDI 1995] fotki mojej malej
Fajna bryczka.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ale ten czas się wlecze jak się na coś czeka :exclaim:
-
Kiera lata na boki
Zacznij od sprawdzenia opon.
-
Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu
Symboliczne 100 lat dla klubu a wiem, że ten klub będzie istniał o wiele dłużej skoro ma tak operatywnego prezesa i kompetentnych kierowników działów. Jesteście wielcy a my przy Was rośniemy w siłę :exclaim:
-
jakie świece do Diesla
Sensowne to np: Beru. Moim zdaniem nie potrzeba wymieniać dobrych na nowe ale jak masz gotówkę na zbyciu to wymień wszystkie.
-
[B5 1.6 ADP] hamulce twarde
Jak hamulec twardy to może servo zaczyna szwankowć.
-
[B5 1.6] SUPER AUTKO!!
Ładne autko :!: Czy ten kolor lakieru to bakłażan :?:
-
[B5 1Z] problemy z uruchomieniem "na dotyk"
Mój 1Z odpala na dotyk jak do tej pory, ale ma takie wachnięcie na początku. Chciałem dzisiaj sprawdzić świeczki. Są na nich gumowe fajeczki. Moje pytanie brzmi: te fajeczki się zdejmuje ciągnąc do góry czy może odkręca czy jeszcze coś innego :?: Siedzą dosyć sztywno i nie chciałem czegoś urwać podczas ciągnięcia więc proszę o radę. [ Dodano: 27-01-2007, 15:10 ] Już otrzymałem informację od Pikusia i wiem, że wyciąga się do góry. Serdecznie dziękuję :564:
-
Możliwa zamiana klimatronika?
U mnie wyświetlecz pojwiał się i znikał i nie było podświetlenia z prawej strony przycisków. Po rozebraniu sterownika i wymiany wszystkich żaróweczek panel działa aż miło Wystarczyło pewnie rozruszanie styków na kostkach.
-
Oszczędna eksplatacja turbiny-dwa pytania na przykładach.
Święte słowa :!:
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Ja w lipcu wymieniłem jeden górny i jeden dolny z prawej strony oraz jeden dolny z lewej strony. Zrobiłem do chwili obecnej 11 tys. i jest cisza .
-
mocowanie anteny od cb radio
Szybko tzn. jak szybko :?: Skoro powyżej 135km/h się uspokaja to ja więcej niż 150 swoim traktorkiem staram się nie śmigać
-
Znowu ściąga..ale w drugą stronę
To pewnie blokujący hamulec ręczny o którym pisałeś w innym poście. Usprawnij ręczny i powinno być ok.
-
[B6 AVJ] Ręczny hamuje z rana po mrozie...
Masz zapieczone cięgło wypychające tłoczek w zacisku. Sprężyna jest zbyt słaba aby je odciągnąć, linka pozostaje luźna i stąd ten jałowy luz. Kiedy zamarznie linka w panerzu to nie ruszysz.
-
mocowanie anteny od cb radio
No i problem się rozwiązał. Nie miałem pojęcia ile kosztuje magnesówka ale na allegro znalazłem za 38 zł. i już mam . Oto mój obecny zestawik:
-
Strefa Śmiechu
- [ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Nie sądzę abyś miał przejechane 1 mln. km. to pewnie nie masz jeszcze takich luzów aby wypłukanie nagaru miało rozszczelnić Twój motor. Zrobisz jak zechcesz. Ja bym wlał syntetyk.- [ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Racja :!: Tdi musi śmigać na syntetyku.- URODZIŁA MI SIę CÓRECZKA - Jestem tatuśkiem ;)
Zajefajnie :!: Córcia jest oczkiem w głowie tatusia Pozdrowienia dla Twoich kobiet :!:- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Hugo - super pomysł z tym identyfikatorem :one: Imię osoby towarzyszącej podajemy Tobie na email czy tutaj :?: - [ALL TDI] Jaki olej do tdi?