Treść opublikowana przez garry99
-
B6 DIVISION
Siema:hi: Mam pytanko czy takie felgi są coś warte czy lepiej omijać. FELGI DARE LM "18 NOWE 8J+9J 5x112 (3670648135) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jeśli można wiedzieć czym się zajmujesz?
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
Fajna furmanka:wink:
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Fajna sztuka,będzie zabawa w zimę
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Pełno tego jest na allegro
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Fajny pomysł na felgi:wink:
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Na czarnym aucie wyglądają zaje...
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
Ciekawy kolorek:git:
-
A4 b6 quattro 2.5 tdi v6 180km
Audi A4 Audi A4B6 doinwestowana 2002 Pleszew ? Tablica.pl czemu sprzedajesz?
-
[A4 b6 AVF] SPRINTBLUE / S4 facelift / AVUS III
Avusy fajniejsze białe by pasowaly do niebieskiego:wink:
-
A4 b6 quattro 2.5 tdi v6 180km
Fajnie że quattro, jak to przy aucie zawsze coś jest do zrobienia. Na początek troche ją obniż
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Ile dałeś za przyciski od szyb, fajnie to wygląda z chromem:wink:
-
[B6 AVF] Sreberko Quattro 1.9TDI 130KM + Chip #SKRADZIONE#
Na forum audi 80 właśnie znalezli skradzione audi dzięki FB zawsze trzeba wykorzystać wszystkie możliwe środki.
-
Audi A4 B6 1.9TDI matikte - Full S-Line Kit
Całkiem fajnie wygląda,co to za dokładki?
-
Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
Dekory trochę nie pasują do białej tapicerki a tak poza tym dobra robota:wink:
-
Dobrzy chiptunerzy
Na mazurach raczej nie znajdziesz bo sam szukałem,też mam awx ja byłem u kolegi spanky z otwocka. Spanky z Otwocka "EDC-Tuning" zna się na tym co robi i robi to dobrze. Człowiek z zamiłowaniem do dłubania przy sofcie samochodu. Indywidualne podejście do maszyny. Jeżeli coś się nie da zrobić to to powie, a nie będzie ściemniał że to zrobi. Z czystym sumieniem polecam. U mnie robił źle wycięty DPF programowo i mapy wtrysku. Samochodzik chodzi jak powinien. Potwierdzam to co napisał kolega,byłem i wróciłem na mazury z bananem na twarzy:wink:
-
Spoty Olsztyńskie
Dzięki:decayed: muszę pomyśleć nad jakimiś oponami do startu,spota będzie można jakiegoś zorganizować
-
Spoty Olsztyńskie
która b5 czy b6?
-
A4 Diesel
Nie widziałem waszych audi na Ornecie,chyba staliście gdzieś na początku? bo widzę że kolega Sampler też był.
-
Regeneracja włącznika świateł
Też bawiłem się w regenerację ale źle to wychodziło i wkońcu kupiłem taki za 50 zł z przesyłką i działa jak należy a zawsze można przełożyć ten przedni panel na ori:wink:
-
Spoty Olsztyńskie
160 km i 400Nm wiadomo masa sporo mniejsza
-
Spoty Olsztyńskie
ja chociaż z pucharem wrócilem:decayed:
-
[B6 AVF] czarny sedan w TDI 17" 175,2 KM / 364,2 Nm
Fajna i zadbana:wink:
-
Dobrzy chiptunerzy
Na mazurach raczej nie znajdziesz bo sam szukałem,też mam awx ja byłem u kolegi spanky z otwocka.
-
Spoty Olsztyńskie
Ja z ekipą się wybieramy:wink: