Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grigori

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grigori

  1. do sprzedania
  2. niesamowite 1,8t a idzie po deklarowanych czasach identycznie jak moje 2,7bt o taka mała próba 40-110 na 2 biegu
  3. i wskazania na budziku nie te będą
  4. czemu byś się bał? chemikiem jesteś i znasz się na mieszankach? inżynierem opon i znasz na bieżnikach? Albo masz kogoś co projektuje opony dla koncernów i Ci powiedział? W innym przypadku nie rozumiem strachu...bo ludzie mówią? to chyba nie argument...ludzie mówią że jak spotkasz kominiarza to...hahah sam wiesz. Zeetex to nie chinol, produkt z Arabi Saudyjskiej bardzo dobry, jeździłem na zimówkach w aucie 440 konnym i dają radę.
  5. wymieniłeś tylko tarczę sprzęgła czy docisk też? Tarcza może być ok i nowa, a docisk c**jowy i będzie Ci zwierało tylo 10mm tarczy a nie cała i będzie taki efekt.
  6. wywalenie środkowego spowoduje że będzie wydech szedł w rezonans i pierdolca dostaniesz...ja jeździłem na jednym końcowym przelotowym, za***iście brzmiało na wysokich...ale...rezonans na 2000-3000obr tak dawał po saganie że musiałem zamontować przelotowy środkowy i jest ok teraz.
  7. zapomnieliście o konwencji wiedeńskiej, zestaw pojazdów może mieć 4250kg na B
  8. owszem
  9. Grigori odpowiedział(a) na iceweed temat w 2.7BiT
    zespawać na sztywno i ładować 2 bary
  10. s4 to inna bajka, żadne 2.8 , 2,4 czy cokolwiek innego to nie te ligi osiągów, to jak maluch a bmw m3 , to stan umysłu A wiem że są w PL S4 600KM+ na LPG shamowane , także spoko
  11. ogromny potencjał, wytrzymuje duuuużo bez kucia, w rozsądnych pieniądzach robi się spokojnie ponad 400KM . Mało pali przy spokojnej jeździe, bardzo elastyczny. a minusy : olejożerny, rozszczelniający się układ podciśnień, deformują się dekle głowic i ciągle cieknie, pękające trójniki gumowe na dolocie, psujące się przepływki przed liftem i zawodne zawory n75...no generalnie to co buba pisał , ale jednak atuty tego silnika są większe niż te banalne minusy
  12. stożek, gąbka...bez większej różnicy, ważne abyś odizolował go od komory silnika i dostarczył dopływ świeżego powietrza, bo jak z pod komory to gorące będzie zasysało i mocy mnij będzie. jak coś to mam do sprzedania stożek simota z przebiegiem 500km za 60zł
  13. 2,7bt , robisz chipa, wydech i 330 na wykresie masz z palcem w d.
  14. mi temp zewnętrzna pokazuje bzdury, +- 8 stopni, czujnik w okolicach fmic
  15. masz problem z koronką, luźna albo brakuje zęba. I nie zależy to od dużej prędkości pozornie, a od jechania dłuższy czas z tą samą prędkością. Jak jedziesz ponad 200,( rozumiem że są to prędkości zbliżone do twojej maksymalnej ) to przyśpieszenie jest już żadne i stosunkowo długo poruszasz się ze stałą prędkością, ilość obrotów w danym czasie. Spróbuj ustawić tempomat na 120 i jechać tak nie zwalniając ani nie przyśpieszając przez 5 minut i zaświeci się na 90% kontrolka abs
  16. Grigori odpowiedział(a) na Prezes870 temat w Audi A4 B5
    no mnie tak wariował abs bo za duża szczelina była pomiędzy koronką a czujnikiem
  17. ja mogę szczerze polecić DIGITUN z Czechowic Dziedzic, od 15 lat robią S-ki, RS-ki i różnej maści VAGi , same grube projekty od 400 do 900 ps
  18. bez turbo wycięcie kata zwiększy zazwyczaj moc, ale uwaga, moc tylko maksymalną czyli blisko maksymalnych obrotów silnika, natomiast dosyć odczuwalnie spadnie moment obrotowy w całej partii obrotów, poprzez brak fali rezonansowej która dopręża komorę spalania. Zatem auto będzie jeździło dużo gorzej. W turbo wywalenie kata aż się prosi, czym wolniejszy wydech tym lepiej
  19. a jakie to buczenie? taka "sowa" huuuu huuu czy co? Opisz
  20. Grigori odpowiedział(a) na yahoo temat w Audi A4 B5
    ja obstawiałbym zapieczony zacisk, i klocek gdzieś styka się na sfalowanej delikatnie tarczy...wiele razy tak miałem.
  21. Witam,ńzadzwoń do Grześka Tyrkala...on moze ma. Jak nie ma to dzwoń do Sida. z Grzesiem jutro chlejemy to się dowiem
  22. owszem, jak były parchy to zrobione kwasami i lakierowanie i auto zdrowe, a zarysowaniami ja się w ogóle nie przejmuje tym bardziej że auto odkąd się przeprowadziłem stoi na ulicy zatem nie ma co przeżywać . Hamownia będzie jak przy okazji gdzieś się wybiorę, po przepływce wychodzi w okolicach 440 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/23a79ddd812b1010.html
  23. tak z ciekawości , nie ma ktoś DV forge na zbyciu? Mogą być zepsute, 2 sztuki
  24. cisza bo się trzeźwieje hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.