Treść opublikowana przez magicman
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Oki czyli teraz muszę szukać jakiegoś biegłego od budownictwa
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Deweloper mówi że wszystko jest ok i że jest zgodne z normami i wszystko zostało odebrane po zbudowaniu bloku. Ps czyli nie prac,nie oddychać a najlepiej się wyprowadzić
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Też maja ten problem.jak z tym walczyc Ale to zawilgocenie czym jest spowodowane,tym że w Kielcach jest takie powietrze czy coś w mieszkaniu to powoduje
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Tzn że okna w zimę maja być otwarte. Nawet wywietrzniki na okienne które są otwarte cały czas są całe w kroplach wody
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
panowie mam problem z oknami pcv w bloku. kupilem mieszkanie w czteroletnim bloku na pierwszym pietrze z oknami firmy effector.teraz jak jest zimno (temp -15 ) na oknach strasznie mi sie skrapla woda.w mieszkaniu jest srednio 20 stopni po nocy wewnatrz mieszkania dzis zrobil sie az lod na krawedziach okna ,przy mniejszym mrozie (temp ok -10) na dolnych rantach okien sa krople wody. dodam jesztcze ze troche ciagnie od tych okien. mieszkanie jest wietrzone normalnie,okna sa tez rozszczelniane.no ale tez nie mozna oczekiwac ze okna beda rozszczelnione/otwarte w zime przez 24h na dobe bo bede grzac powietrze na dworzu rozumiem ze lekkie zawilgocenie moze sie pojawiac bo jest roznica temp przez szybe,no ale lod w mieszkaniu to juz lekka przesada. dodam tylko ze u tescia w domku tego problemu nie ma,nawet minimalna ilosc wody sie tam nie pojawia (on ma okna jezierskiego trzy warstwowe) panowie gdzie mam szukac problemu i jak go szukac,czy moze to byc jakas wada przy montarzu okien jesli ktos jest specem w tej dziedzinie to bardzo bym prosil o jakies nakierowanie co dalej mam z tym robic i jak gadac z deweloperem/wspolnota mieszkaniowa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy serdecznie
-
Jakie proponujecie żarówki H7 do Audi?
Philips +30% światła są też dobre,auto zonki Yaris już ponad dwa lata smiga na tym.widoczność w ciemności jest bdb
-
Jakie proponujecie żarówki H7 do Audi?
Ja na ori smigam i też jest dobrze droga oswietlona i tanio bo ok 9zeta szt w serwisie n 103 201 01 Polecam
-
cisnienie na cylindrach w alt
Dziękuje
-
cisnienie na cylindrach w alt
Czyli 11bar jest dobrym wynikiem dla auta z 2003roku,tym bardziej że jest wszędzie rowne
-
cisnienie na cylindrach w alt
panowie jakie powinno byc cisnienie bo dzis bylem na pomiarach i wyszlo mi cisnienie 11 na kazdym z cylindrow.jest to dobrze czy zle?
- Uszczelka pod głowice
-
Uszczelka pod głowice
Przednie i tylne,cały zestaw
-
Uszczelka pod głowice
Podziękował pięknie A pasek rozrządu i przewody hamulcowe może też znasz?
-
Uszczelka pod głowice
Panowie zna ktoś numer uszczelki pod glowice do a4b6 2.0 alt rocznik 2003.
-
pierscien slizgowy klaksonu
Kiera normalna bez MF.chodzi o taśmę bo pekla
-
pierscien slizgowy klaksonu
panowie zna ktos nr tego ustrojstwa bo musze wymienic bo tasma mi sie zerwala
-
Spociki w Kielcach
Też czasem tam smigam,co jest?
-
Spociki w Kielcach
Ja na groby w pt jadę więc odpadam
-
Spociki w Kielcach
Oki.to podlece yariskiem Bede o 18 Obecny Spocik zaliczony,dzięki panowie
-
Spociki w Kielcach
WTC?gdzie to jest jeśli można zapytać. Dopiero od pół roku w Kielcach mieszkam Oki już wiem że na Ściegiennego Szkoda tylko że żoną Audi zabrała a mi Yaris został.można yarisem pojechać czy to raczej wstyd będzie?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
witam panowie szukam jakiegos dobrego zestawu dla siebie radio plus antena,co mozecie polecic za nie wielka kase.smigam jako dostawca autem iveco daily lodowka z klimatyzatorem na dachu (jesli to co kolwiek zmienia lub ma znaczenie przy zakupie radia i anteny) szukam czegos co nie szumi,jest latwe w obsludze i tanie prosze o pomoc
-
Muzyka w naszych autkach
- Wkład lusterka
Panowie wkład lusterka grzany od pasażera poszukiwany.zna ktoś nr części do a4b6 2003r.chce wiedzieć ile ori kosztuje bo zamienniki za ok 30zeta dostać nozna- Wlasna dzialalnosc i jazda dla ups,dpd,dhl,poczta polska ...
czyli nie jest to latwy kawalek chleba jesli sie nie trafi na dobry obszar - Wkład lusterka