Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. I jak po wizycie u mechanika co stwierdził na temat tej przyczyny
  2. Podepnij pod vaga i zobacz czu coś to da być moze kostki przy kołach Ci nie łaczą od ABSu posprawdzaj je i zobacz czy to coś pomoże
  3. A po modach jak lata
  4. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    gelu rozumiemy ale następnego nie odpuścimy Zapraszam teraz wszystkich na najblizszy spocik
  5. Chyba za mało wątków przeczytałem w dziale - klimatyzacja bo faktycznie masz racje ze 2 strefy są :polew:
  6. dropsone nzawe tego produktu Ci podrzucę pozniej bo teraz juz jej nie pamietam Ten co kupiłem sprawuje się dobrze nie narzekam na niego na każdy weekend sobie wetrę srodek w szybki i nie mam problemu preparat firmy K2 jest ponoć rowniez dobry ale jeszcze go nie stosowałem nazywa się K2 FOX mozesz go zobaczyc tutaj => http://www.k2.com.pl/index.php?option=com_k2produkty&filtr=on[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 18:47_________________________________________________ dropsone Środek jakiego osobiscie uzywam nazywa się " Arosan " jak na razie nie mam do niego zadnych zastrzeżeń
  7. wydaje Ci się moj dyszelek chodzi cichutko jaki tam max ja tylko zawsze dusze w gaz do odciecia zaplonu i nastepny bieg wrzucam
  8. ale ma kozackie dokladki zderzaków też chce takie a czy On widzial klime dwustrefowa i skorzana tapicerkę
  9. kazde A4 miało ABS w porze zimowej powinienes tego najlepiej doświadczyc na sliskiej powierzchni jadac z niewielka predkoscia wcisnać hempel na maxa i poczujesz stukanie w pedał jesli rownież Ci miga kontrolka od ABSu to koniecznie musisz podłaczyc vaga
  10. na pewno to jest funkcja połaczona z alarmem znajomy jak zakladał sobie alarm to tak zrobił ze mu wszystkie drzwi i klapa się ryglujajak wcisnie hamulec nie masz się czego obawiac.Byc moze ze miałeś gdzies kabelek ktory nie łaczył tego i nagle ożył :gwizdanie:
  11. ale pewnie i tak by się chciało więcej
  12. na ma sprawuśki spróbuj sam zlikalizować jakos wyciek bo jesli to jest banalna rzecz to nie ma co wsadzac kasy na mechanika.Forum jest jak aspiryna
  13. mocne jest to wycie ?? Spróbuj zlokalizowac dokladniej z ktorego miejsca Ci najbardziej wyje bo powodów moze byc naprawde mnóstwo.
  14. U mnie temp pokazuje na 49 . najpierw sprawdz czy na klimatroniku pokazuje Ci odpowiednia temperaturke.Byc moze ze jest to kruciec z czujnikiem temperatury krory swoj zywot juz zakonczył
  15. sprawdz kruciec w pierwszej kolejnosci być moze juz jego zywotnosc sie skonczyła lub tez oring moze przepuszczać
  16. termostat albo czujnik temperatury mogł paść.Jak masz klimatronik sprawdz jaka temp pokazuje na kanale 49
  17. u nas panowie nie ma gdzie za bardzo tak smigac :gwizdanie: pełno dziurawyvh dróg i zakrętów
  18. ale było warto nieprawdaż
  19. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    nie za póżno bedzie w piątek daj znaka to Ci bym pomógł jak by był juz plakacik
  20. no proszę kto nas odwiedził " Sunia - Azunia Lisiczka - Spamowiczka "
  21. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ale juz Ci sie nie świeci podpinałeś VAGa pod auto
  22. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Nie wiem jak idą ja sie tym nie zajmuje niestety :gwizdanie: masz mozliwosć aby te plakaciki jakos rozwieśić czy cus w tym stylu aby nagłośnic Spota
  23. moze nas jakś kobitka odwiedzi
  24. rowniez witam nocne posiedzenie klubowiczów
  25. jutro pewnie bedzie zabawa z kodami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.