Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AML] Wyciekający płyn chłodzący
I jak po wizycie u mechanika co stwierdził na temat tej przyczyny
-
[ALL B5] Dioda od hamulca mruga
Podepnij pod vaga i zobacz czu coś to da być moze kostki przy kołach Ci nie łaczą od ABSu posprawdzaj je i zobacz czy to coś pomoże
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
A po modach jak lata
-
Spociki Chełmskie
gelu rozumiemy ale następnego nie odpuścimy Zapraszam teraz wszystkich na najblizszy spocik
-
Strefa Śmiechu
Chyba za mało wątków przeczytałem w dziale - klimatyzacja bo faktycznie masz racje ze 2 strefy są :polew:
-
[ALL B5] Nie włączająca się klimatyzacja poniżej 0 stopni?
dropsone nzawe tego produktu Ci podrzucę pozniej bo teraz juz jej nie pamietam Ten co kupiłem sprawuje się dobrze nie narzekam na niego na każdy weekend sobie wetrę srodek w szybki i nie mam problemu preparat firmy K2 jest ponoć rowniez dobry ale jeszcze go nie stosowałem nazywa się K2 FOX mozesz go zobaczyc tutaj => http://www.k2.com.pl/index.php?option=com_k2produkty&filtr=on[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 18:47_________________________________________________ dropsone Środek jakiego osobiscie uzywam nazywa się " Arosan " jak na razie nie mam do niego zadnych zastrzeżeń
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
wydaje Ci się moj dyszelek chodzi cichutko jaki tam max ja tylko zawsze dusze w gaz do odciecia zaplonu i nastepny bieg wrzucam
-
Strefa Śmiechu
ale ma kozackie dokladki zderzaków też chce takie a czy On widzial klime dwustrefowa i skorzana tapicerkę
-
[ALL B5] Dioda od hamulca mruga
kazde A4 miało ABS w porze zimowej powinienes tego najlepiej doświadczyc na sliskiej powierzchni jadac z niewielka predkoscia wcisnać hempel na maxa i poczujesz stukanie w pedał jesli rownież Ci miga kontrolka od ABSu to koniecznie musisz podłaczyc vaga
-
[B5 ADP] Jak nacisnę hamulec zamyka się centralny zamek
na pewno to jest funkcja połaczona z alarmem znajomy jak zakladał sobie alarm to tak zrobił ze mu wszystkie drzwi i klapa się ryglujajak wcisnie hamulec nie masz się czego obawiac.Byc moze ze miałeś gdzies kabelek ktory nie łaczył tego i nagle ożył :gwizdanie:
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
ale pewnie i tak by się chciało więcej
-
[B5 AML] Wyciekający płyn chłodzący
na ma sprawuśki spróbuj sam zlikalizować jakos wyciek bo jesli to jest banalna rzecz to nie ma co wsadzac kasy na mechanika.Forum jest jak aspiryna
-
[B5 AFN]WYCIE Z SILNIKA OD 900 D0 2000 TYS OBROTOW
mocne jest to wycie ?? Spróbuj zlokalizowac dokladniej z ktorego miejsca Ci najbardziej wyje bo powodów moze byc naprawde mnóstwo.
-
[B5 APT] Temperatura - niedogrzane auto
U mnie temp pokazuje na 49 . najpierw sprawdz czy na klimatroniku pokazuje Ci odpowiednia temperaturke.Byc moze ze jest to kruciec z czujnikiem temperatury krory swoj zywot juz zakonczył
-
[B5 AML] Wyciekający płyn chłodzący
sprawdz kruciec w pierwszej kolejnosci być moze juz jego zywotnosc sie skonczyła lub tez oring moze przepuszczać
-
[B5 APT] Temperatura - niedogrzane auto
termostat albo czujnik temperatury mogł paść.Jak masz klimatronik sprawdz jaka temp pokazuje na kanale 49
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
u nas panowie nie ma gdzie za bardzo tak smigac :gwizdanie: pełno dziurawyvh dróg i zakrętów
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ale było warto nieprawdaż
-
Spociki Chełmskie
nie za póżno bedzie w piątek daj znaka to Ci bym pomógł jak by był juz plakacik
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no proszę kto nas odwiedził " Sunia - Azunia Lisiczka - Spamowiczka "
-
Immobilizer
ale juz Ci sie nie świeci podpinałeś VAGa pod auto
-
Spociki Chełmskie
Nie wiem jak idą ja sie tym nie zajmuje niestety :gwizdanie: masz mozliwosć aby te plakaciki jakos rozwieśić czy cus w tym stylu aby nagłośnic Spota
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
moze nas jakś kobitka odwiedzi
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
rowniez witam nocne posiedzenie klubowiczów
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
jutro pewnie bedzie zabawa z kodami