Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Brak mocy, auto się trzęsie
trzeba mieć do niego dostęp Kolega Nowak_zg miał ten sam problem co ja więc może wie o co się rozchodzi i podzieli się wiadomościami co w tej sprawie uczynił
-
[ALL B5] Jazda zimą na obniżonym zawieszeniu
hehe za pózno mnie o tym uprzedziłes bo dziś się już o tym przekonałem :gwizdanie: Ładnie można sobie taką bryłką rozwalić dokładkę zderzaka / zderzak ...albo dzięki temu oberwać osłone silnika osłony silnika to ja juz dawno nie mam teraz martwie sie o przewody od klimy żeby ich nie urwać
-
[ALL B5] Jazda zimą na obniżonym zawieszeniu
hehe za pózno mnie o tym uprzedziłes bo dziś się już o tym przekonałem :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jazda zimą na obniżonym zawieszeniu
Ja swoja osłonę pod silnikem roztrzaskałem tydzień po zakupie autka
-
Strefa Śmiechu
chudineze ma dzis wene tworczą i zapewne niewiele napisenie tego mu zajęło
-
[ALL B5] Jazda zimą na obniżonym zawieszeniu
Hehe wysokie strasznie tylko ze np na wioske po polnej drodze albo pod sam kraweznik nie moge podjechac i na nasze polskie drogi w sam raz mi wystarcza taka zawiecha osobiscie powiem wam ze boje sie o przewody od klimy ktore mozna by łatwo urwac a szukanie nowych kupno i nabicie klimy od nowa mi sie nie usmiecha w sezonie letnim masz racje na foto całkiem inaczej to wygląda raz stałem centralnie obok mrogala to było znacznie widac ze moja ciut nizej stoi
-
[ALL B5] Jazda zimą na obniżonym zawieszeniu
Sprawdź grubość lakieru na drzwiach Nie wiem, Audi narobiło wersji od choinki i nie sposób wszystkiego ogarnąć najlepiej chyba trzeba było by sprawdzic elektronicznym miernikiem grubość lakieru no niestety narobilo tych wersji ze nie sposób ogarnąc co i jaka miała z danego rocznika :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jazda zimą na obniżonym zawieszeniu
Z tego co mi wiadomo to kolega z forum Nowak_zg ma taki zawias zimą może troszke zarobić sama jazdą [br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 13:00_________________________________________________ lampki mam z I liftu a rok produkcji autka to 10.1996 jesli dobrze pamietam miesiac a cos jest nie tak z mym wozem ??
-
[ALL B5] Jazda zimą na obniżonym zawieszeniu
Tak masz racje posiada listwy przyprogowe pod drzwiami i ma znaczek Audi na błotnikach aCzemu kolega pyta
-
[ALL B5] Jazda zimą na obniżonym zawieszeniu
-20 mm to ma chyba 1BE jeśli się nie mylę
-
[ALL B5] Jazda zimą na obniżonym zawieszeniu
To to ja wiem ze tak będzie niestety Ja mam chyba troszkę więcej jak -20
-
[ALL B5] Jazda zimą na obniżonym zawieszeniu
Witam panowie Tak jak w temacie proszę się wypowiadać czy nie macie zimą problemów z obniżonym zawieszeniem :gwizdanie: U mnie bedzie to pierwsza zima na niższym zawiasie wiec moze jakies sugestie i uwagi od kolegów na osiedlowych uliczkach mam czasami problemy jak jadę i jest kupa sniegu...trze mi o podwozie a w dodadku nie mam osłony silnika która na pewno była by bardzo przydatna o tej porze
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Solar to nie o naszego spota chodzi Wpadajcie wpadajcie. Ja postaram się zawitać tak jak trzeba, a nie jak dotychczas na pewno ktos przyjedzie my musimy was tez kiedys zaskoczyc na spocie tak jak wy nas zaskoczyliscie liczna grupka branoc paniom i panom
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
hehe no przekonamy Kiedy wpadacie do LBN na spota? Mam nadzieję że nie jutro, bo mnie jutro nie ma Ale na następnym już powinienem się pojawić Jutro to pewnie nie ale na nastepnego mysle ze ktos z LC się pojawi [br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 00:52_________________________________________________ hmmm....o co kamann
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
przekonamy się w niedalekiej przyszłości
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
hehe ja zamyslony i dziwny :gwizdanie: wydawalo Ci się
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
prawie odgadłas moj problem
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Tak jak widac
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
to pomyśl o Zenonie, najlepiej bi :polew: Poszukam na allegro.pl tam na pewno znajde wszystko Zenona rownież
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
chciałbym miec takie długie swiatła u siebie w aucie :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
z jakiego rana noc nazywasz dniem
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Lekka przesada ze światełkami na choinkę... :)
Jak dla mnie bomba zbliżają się świeta więc chyba ja pomyśle nad jakimś extrawaganckim oświetleniu w moim wozidełku umieszcze sobie wielki napis ze światełek na tylnej szybie prezentujący nasze forum :gwizdanie:- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
masakrycznie sie jeździ na letnich a w dodatku ABS mnie troszku denerwuje bo coraz stuka w pedał jak się mocniej zachamuje- Która tania cyfrówka?
Osobiscie uzywam aparatu Sony i nie narzekam na niego sprawuje sie swietnie za niewiele ponad 300 zł polecił bym Ci coś takiego => http://allegro.pl/item486902931_aparat_sony_dsc_w110_srebrny.html posiadam 2 modele wyższy i jest :th: posiada on duży przejrzysty ekranik a w dodatku jest zgrabny i mały akumulator który jest w zestawie trzyma naprawde długo - Lekka przesada ze światełkami na choinkę... :)