Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. W Chełmie dalej sypie a ja jeszcze na letnich
  2. mysle ze nie masz sie czego bac zobacz sobie czasem jak na drodze benzyniaki tez mocne siwe chmury puszczaja,u mnie jak samochod stoi na jalowym to tez widze chmurke dymu,w porze cieplejszej tego nie bylo objawia sie to spadkiem temperatury
  3. Równiez jestem ciekaw jak się prezentuje wnętrze autka
  4. A juz myślałem ze wszyscy śpia
  5. _Solar_ odpowiedział(a) na Pablo998 temat w Audi A4 B5
    Z tego co wiem Motul jest bardzo dobrym olejem i wiekszosc go chwali rodzaj oleju jaki jest zalecany powinienes miec zapisany malymi białymi literkami na plasikowej obudowie silnika obok korka wlewu oleju...u mnie przynajmniej tak jest
  6. Witaj mam identyczny problem co Ty ostatnio taka sama sytuacja mi sie przydarzyła Rozwiazałes moze juz u siebie ten problem ??
  7. bry wieczorek
  8. widocznie przeoczyłem Spoko dostaniesz kiedy indziej żart a o jaką nagrodę się rozchodzi
  9. widocznie przeoczyłem
  10. U mnie tyż Siema ludziska. Może komuś coś zaprojektować? właśnie siedzę i męczę projekcik' date=' tzn. rysuję sobie w CADzie Może ktoś obczajony w temacie lapków pomoże wybrać? -> [url']http://www.a4-klub.pl/smf/laptop_jaki-t16652.75.html[/url] ostatni post Kurcze u Wszystkich sypie Sypie spie a ja nawet jeszcze zimowych bucikow nie mam dla mojej niunki Oto co wychaczylem nie dawno moze juz ktos widzial http://moto.allegro.pl/item476969636_audi_a4_profesionalny_tuning.html
  11. u mnie dokladnie to samo
  12. bateria w kluczyku nie gra zadnej roli...ja mialem kluczyk bez baterii i autko normalnie odpalało...rozbierz kluczyk i sprawdz czy pestka nie jest uszkodzona...w warsztatach gdzie zakladaja alarmy to nie wiem czy z tym moga sobie poradzic,najlepiej podejdz do zakladu gdzie dorabiaja klucze tam na pewno powiedza Ci cos na ten temat
  13. Widze ze tylko u mnie tak wysoka cena za jest a jak tam w Lbn na Neste przedstawiaja sie ceny
  14. Panowie jak tam u was notowania cen paliw na stacjach bo u mnie na wichurze cena cosik marnie spada 3,92
  15. elegancki sprzęcik zdejmij tylko te brewki bo zupełnie nie pasuja do autka tylne lampki miodzio
  16. ladny sedanik plany jak najbardzoej na " + " wrzuc lepsze fotki oraz ukaż wnetrze autka
  17. Było juz to na forum wystarczy opcja i do dzieła myslę że to powinno coś Ci pomóc => http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_wskaznik_temperatury_i_paliwa-t51913.0.html , http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_czujnik_paliwa_pytanie_za_100_punktow-t4645.0.html[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 11:42_________________________________________________Zajrzyj rowniez do tego wątku http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_bledne_wskazania_poziomu_paliwa_naprawa_plywaka-t19271.0.html byc moze ta operacja czyszczenia pływaka Ci pomoże
  18. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    no niestety tak bywa czego Ci ludzie sie boja ze nie chca na spociku zawitac
  19. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Rzecz jasna na A4-klub.pl
  20. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    chwaliles sie juz gdzies??? zalinkuj na Vagu wszystko mozesz znalezc zapodaje linka do kolegi vwozidełka http://vaglublin.pl/viewtopic.php?p=10504&sid=a5e632f9e71a67a9bca9b73d1f5c9816#10504 mam nadzieje ze kolega sie nie obrazi na mnie [br]Dopisany: 31 Październik 2008, 11:44_________________________________________________Widze żę jest sporo osób z Chełma które sa zalogowane i się udzielaja na forum lecz można powiedzieć ze nikt oprócz mnie i kolegi mrogal nie przyjeżdza na spociki Chełmskie Co jest z wami panowie :?:
  21. Z szyber dziura jest troszke zabawy bo trzeba rozebrac cała podsufitke zeby dostac sie do pełnego zakresu szyberdachu.Jesli chcesz zdemontowac tylko sama szybe to jest prosta sprawa...Podaj wiecej szczegółów to postaram sie jakos pomoc
  22. u mnie nawet w lecie przy ponad 30stopniowym upale mrugnęła kontrolka od swiec zarowych.Tak jak kolega wyzej napisał swiadczy to o sprawnosci ukladu.W zimie przy ujemnej temp.bedzie swiecic troszke dluzej sprawdz czy kontrolka dobrze siedzi w zegarach lub moze byc przewod przy kontrolce przełamany...Jak juz jest mowa o świecach to watro by je przy okazji sprawdzic czy nie sa juz moze przepalone,bo pozniej przy ujemnych temperaturkach moze byc maly problem z odpaleniem autka a mocno zuzyta swieca zarowa moze doprowadzic rowniez do wiekszych problemow z silnikiem wiec przed zima warto je sprawdzic ja juz to uczynilem bo niestety okazało się ze 2 byly w nie najlepszym stanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.