Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Problem z przyspieszeniem
posiadam takie same autko jak Twoje...kiedys mialem rowniez podobny przypadek kiedy to wracalem z bardzo dlugiej trasy kiedy samochod powoli tracil przyspieszenie.najwiecej ile moglem z niego wycisnac to bylo max 150 - 160 KM dzieki kolegom z Forum :> problem szybko rozwiazalem.Mialem nieszczelny uklad w dolocie.Tobie rowniez polecam sprawdzic dokladnie wszystkie rurki od turba jesli nie posiadasz vaga aby moc zrobic logi,sam jednak tego nie sprawdzisz...bedzie Ci potrzebna druga osoba ktora bedzie trzymac noge na gazie uzyj jeszcze opcji a na pewno cos jeszcze znajdziesz na ten temat pozdrawiam
-
Chyba nie mieli zapiętych pasów - filmik
macie racje zapinajcie pasy !!! pewnie juz to moze kiedys widzieliscie ale wrzucam dla przypomnienia jakie sa smiertelne wypadki.Jesli sa tu jakies wtazliwe osoby nie polecam otwierac tego linka http://hasiok.com/connect.php?id=3041&access=1
-
Spotkania na drodze
tak pracuje tam dzieki za pozdrowienia zostawione za wycieraczka a Ty co tam robiles byles wtedy tam moze swoja niunka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wytrzymala jak najbardziej w poniedzialek powiedzieli mi ze sie wezma za robote bo dzis prawie pod sam koniec roboty autko im zaciagnalem :gwizdanie: jak bede w wawie po odbior autka to skontaktuje sie z Toba zeby Ci oddac linke ewentualnie na spociku jak dam rade jeszcze zawitac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba ja bylem tego powodem oddalem dzis autko juz do mechaniorow tam gdzie mi lukaszr polecil zobaczymy co zdjagnozuja.... Nic podobnego Krzyń . To Nosfer szasta numerami ..kurna rujnuje mi życie sexualne osz to nosfer jaki dobra żartuje gdyby nie nosfer do ktorego mialem nr tel to pewnie stal bym na trasie cala noc...bo jak zatrzymywalem kierowcow to nie zabardzo byli sklonni mi pomoc raggaman dzieki wielkie za pomoc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tez tu czasem zagladam jeszcze was koledzy odwiedze na najblizszym spociku do zobaczyska
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolego moskal dzieki za pozdrowienia zostawione na kartce za wycieraczka moze uda mi sie jeszcze raz zawitac u was na spociku :>
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=Ews6lVhIDxU http://pl.youtube.com/watch?v=erOQGXKekpo
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Mi kumpel powiedział ze to jest ,,Opel Manta,, lub to musi byc jakis ,,FORD,,
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Mi sie wydaje że to jest Ford Capri III??? :>
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
halo jest tu ktos jeszcze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam jeszcze male pytanko przy jakim nr na Ostrobramskiej odbywa sie spocik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do zobaczonka jutro na spociku mam nadzieje ze dojade jutro na czas i bez problemow trafie na wlasciwe miejsce pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Daj znać wcześniej skąd dokładnie będziesz jechał to jakoś się ustawimy i tu jest klopot bo ja juz wyjezdzam dzisiaj po poludniu wezme ze soba mapke i bedzie w porzadku :gwizdanie:
-
Przekręcone liczniki. Jak to się robi w PL
ostatnio na jednej aukcji allegro widzialem cos takiego: i tu cytuje: " auto ma 320 tys km przebiegu,jezeli ktos by sobie zyczyl mozemy zmienic stan licznika lub pozostawic rzeczywisty przebieg auta" myslalem ze padne ma gosc podejscie do interesow
-
[ALL B5] Odnowienie obudów lusterek zewnętrznych
kolega ma racje po kilkukrotnym umyciu auta lusterka powroca do pierwotnego stanu jak by to pociagnac jeszcze jakims lakierem bezbarwnym to by na pewno dluzej sie urzymalo naklad pracy wydaje mi sie ze nie byl az tak wielki :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na ursynowie pewnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurna musi ! Mamy faje zarzucić ..a rzucanie bez pomysłodawcy nie przejdzie to w takim razie ja tez bede moze jakos sie uda rzucic nam razem bo jutro akutat do wawy sie wybieram czy ktos by mi podal do siebie jakis kontakt z osob ktore beda na spociku...bo w warszawa to dla mnie czarna magia i chcialbym dotrzec na spocika zeby nie zabladzic :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tomaszust wybierasz sie na najblizszego spocika
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
tego to ja nie wiem :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Do Lublina? A po co? :> Tam nic nie ma jadę kupić malucha do zabawy i koniecznie musisz go troszke podrasowac :gwizdanie: czytaj => http://www.a4-klub.pl/smf/nocni_jezdzcyczyli_jazda_po_0000godz-t35331.810.html juz dalem wczesniej koledze kilka wskazowek [br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 00:54 _________________________________________________ nie ladnie tak przychodzic w goscine z pustymi rekami :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
gdzes trzeba.. to chyba jedyny odpowiedni watek o tej porze
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Znowu tu walicie i wszystko jest cool
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
powitac
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Wskocz jeszcze po rudą Grażynę "extra klasa" bronks :beer1: + ruda Grażyna''extra klasa" = rebus rozwiazany