Treść opublikowana przez _Solar_
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Poka foto z dzisiejszego rezania
-
Spotkania na drodze
Moskal i Kolkov dzis u mnie w odwiedzinach w Robocie Przywitane
-
Spotkania na drodze
Paraf widziany dziś w Jastkowie przed Swiatlami zaraz przy ulicy stała moja audiolka pewno ja widziałes oraz tomekkarauda u mnie w odwiedzinach
-
Spociki Chełmskie
niestety nie bedzie mnie a co tam potrzeba
-
Strefa Śmiechu
- Spociki Chełmskie
to jak pany spontan aktualny [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 17:50_________________________________________________Uaktualniłem info odnośnie spota najblizszego w Chełmie Wiecej info w 1 poście- Spotkania na drodze
kowi i adam widziani na stacji shell w czwartek rano przywitane i pobajerowane- Spociki Chełmskie
metry to mało powiedziane tam są juz kilometry [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 15:17_________________________________________________gdzie bedziesz szorował w robocie na chacie czy w garage- Spociki Chełmskie
bedziem rwać kukuryny rogalik jak zobaczysz mego nowego bajera to padniesz- Spociki Chełmskie
cycu czytasz w moich myslach z tymi wlepami [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 15:09_________________________________________________ spikaj sie tam z solarem mozna jakiegos spota skrecic pod tesco po 18 mozna mozna jestem za wiec jak robim ustawiamy sie dzis po 18 pod Tesco szybka decyzja jestem za a reszta- Spociki Chełmskie
juz niestety nie mam wlepek moge Ci jedną zerwać z mojego auta bo mam 2 na klapie przyklejone :gwizdanie: no mozna by po 18 sie spotkac :> ciekawe co na to rogalik- Spociki Chełmskie
to dawaj zaraz gdzies pod tesco sie ustawim i pojedziem na bajere do rogala do roboty- Spociki Chełmskie
dawaj dziś w Lbn mozem małego spontana we dwóch zrobić- Spotkania na drodze
srebrny polift sedan LU 2*41L w Lublinie na ul.Narutowicza któz to taki- Nimbus Grau Perl Effekt
kox kolego- Spotkania na drodze
Prezes widziany dziś pod Tesco w Lublinie o godz 10 przywitane- [ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
niech ktos Ci pomoze zciągnąc to zabezpieczenie.Jadna osoba niech nadusi tą sprezyne a druga niech wyciaga zabezpieczenie powinno ładnie puścić- [ALL B5] Dolna rozpórka
Przemek TDI jak mozesz to wrzuc foto i jak mozesz to zmierz ile ten płaskownik ma długości- Nimbus Grau Perl Effekt
czerwony jest róz będzie wyglądał- Nimbus Grau Perl Effekt
co na dniach- Nimbus Grau Perl Effekt
seria panie- Spotkania na drodze
Środa 08.07 Wawa ul.Raszyńska czerwone B5 o nr WH z ramkami klubowymi Dzień pózniej praktycznie w tym samym miejscu ciemne B6 avant z naklejka nr juz ni pamietam pozdrowionka- Spoty LRY - odwołane
Moze nie tyle gówno ale jak na ta pojemnosć to szału nie robi 240 km/h to mało? Podobno skrzynie w nich padają A duzo?? nie liczy sie vmax tylko czas w jakim go uzyskujesz co z tego że poleci te 240 jeśli długo bedzie mu to zajmowało, rafalekx swoim 135km potworkiem parokrotnie go obleciał, wiec nie przypadek, szału po prostu nie robi ten silnik, moze po sofcie jest juz dzik ale w serii nie jest poprostu dynamiczny na tyle Rafalekx wszystkich objezdza RSke pewno tez juz objechał tylko jakos nic sie nie chwali :gwizdanie: :polew:- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ole ele ole Szwaby mistrzem świata :oklaski: :gwizdanie:- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
A mówiłem lej wodę do zbiorniczka... a co nie stać mnie - Spociki Chełmskie