Treść opublikowana przez _Solar_
-
[ALL B5] Podświetlenie konsoli głownej i Popielniczki
konkretnie o co Ci chodzi z ta konsolą Bo piszesz ze klimatronik swieci zegary i oświetlenia wnetrza też.Więc co tasm Ci sie stało
-
Ciekawe audi :)
przygarnął bym to auto i dziewuchę również
-
[ALL B5] Wymiana lusterka zewnętrznego
T45 jeśli dobrze pamiętam
-
[ALL B5] Prowadnice (podnośniki) szyb
Jakieś zamienniki , ciekawe ile one wytrzymają jak wiesz gdzie sa u Ciebie jakies szroty to podjedz i zapytaj moze Ci sprzedadzą...
-
[B5 ADP] Pomoc w wyborze nadkoli i ich wymiana...
na allegro ciężko będzie chyba znaleźć takie cudo.W serwisie Audi sie zapytaj czy maja na stanie, ok 25 zeta sztuka na jedna strone kosztuje
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no i chyba tak zrobię dzięki za info
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
chodziło mi czy np A6 C5 2.8Q 1999 rok posiada tarcze 312 mm.Skoro odpowiedziałes ze zaciski sie nadadzą z A6 do swapa w B5 to pewnie są one wieksze i tarczę są większe
-
[ALL B5] Licznik i immo
napiszesz wątek w dziale kupię i moze ktoś bedzie miał na sprzedaż a jak nie to tylko allegrosik
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
to jak zaciski to i tarcze są chyba większe czy się mylę
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Również uważam ze tak było w oryginale.Porównując dwa zbiorniczki zauważyłem ze stary sie własnie kończy tam gdzie ja teraz aktualnie mam pompkę od spryskiwaczy szyby
-
[B5 1Z] Różnice podłączenia lamp tył polft 2
wszystko jak na dłoni wystarczyło poszukac http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3382.0.html;highlight=wymiana+lamp
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no to widze ze roboty troche przy nim będzie jak nie to na handel zaraz pójdzie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
panowie a z tym licznikiem bedzie duzo zachodu aby go zamontować stary licznik mam jak na tej aukcji : http://allegro.pl/item908964168_licznik_zegar_audi_a4_tdi_95_8d0919034x.html
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
no ja usadziłem na gorze popmke od szyb bo jak bym chciał na dole umoescic to by kabla nie starczyło oraz węzyka od dyszy... dropsone to czyli masz tak jak ja pompki usadzone
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
od czego masz ten guzik z passata od klapki wlewu paliwa w tunelu
-
[B5 AFN] Moja A4 TDi
ten kolorek podobywuje sie mnie bradzo
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
to czyli jednak zwykle , zadne nawiercane/nacinane
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
a co powiecie na temat tarcz nacinanych/nawiercanych http://www.allegro.pl/item884124505_ate_pd_tarcze_312_mm_klocki_audi_a4_a6_vw_passat.html lepsze są może czy badziew
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
ja dałem 40 dyszki też dorabiałes miejsce ( otwór ) na druga pompke
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
no własnie był ale ja kupiłem ciutek drożej :gwizdanie: Bo chcieć montowac spryski to tylko taki zbiornik trzeba montować miałem jeszcze jeden taki fajny 6.5 l na oku
-
[B5 AFN] Co sądzicie o tym zawieszeniu?
tak będzie pasic
-
[ALL B5] Zapychające się spryskiwacze
ten sposób bedzie najlepszy .Bo jeśli masz syf w zbiorniczku problem może sie powtórzyć znowu
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
w starym zbiorniczku jaki posiadasz w aucie nie da rady dołożyc drugiej pompki.Pompka do sprysków daje wieksze ciśnienie niz ta na spryskiwacze szyby przedniej.Musisz zakupić zbiorniczek z miejscem na druga pompkę.Na gornym mocowaniu wkładasz pompke od szyby przedniej a na dolnym od spryskiwaczy reflektorów .Ja zakupiłem własnie taki zbiorniczek z miejscem na 2 pompki ( patrz foto ) i zamontowałem właśnie tak pompki (doł spryski lamp góra szyby )
-
[B5 ADP] Pomoc w wyborze nadkoli i ich wymiana...
podjedz na szrota i wyłap jakies dobre ori nadkola o jakie spojlery Ci chodzi bo nie bardzo wiem o co chodzi odkręcasz kilka sróbek - torx 30 jeśli dobrze pamietam i po kłopocie
-
[ALL B5] Licznik i immo
afk1337 w Twoim roczniku już powinny występować wyswietlacze w poprzednich to była raczej rzadkość...Zdemontuj licznik i zobacz czy siedzi tam zaślepka i czy przypadkiem nie idą jakieś kable - dodatkowa kostka do wyświetlacza być może ze ktoś to zdemontował.Jak bedzie zaślepka i nie bedzie zadnej kostki to auto tak juz wyszło z fabryki