Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Mnie też to ciekawi . PS. jak by w Polsce były "normalne" takie jak w Niemczech drogi to sam bym śmigał na 19" :>. Bo tylko w Białorusi i w Ukrainie mają gorsze . W Libii to się dopiero zapierdzielało .
  2. Ja jeżdżę na 17" kołach od kilku miesięcy i nie narzekam. Na koleinach trzeba trochę ciągnie na boki, ale tak to ok :>. Trzyma się drogi jak przyklejona i dzięki większym felom moja stała się piękniejsza :> .
  3. W końcu macie takie same silniki :> . Też myślałem o 1.8T, ale to dbanie o turbine mnie odstraszyło od kupna, bo na horyzoncie była bordowa A4 z fajnymi felami i właśnie z silnikiem 1.8T ..., ale i tak jestem zadowolony :> .
  4. Jak drogi będą jak w Niemczech to na większe fele można będzie sobie pozwolić. Narazie w Polsce od kilku lat panuje "fotobiznes" . Ciągną kase od nas, a nowych dróg nie widać...
  5. Plastuch cały czas do przodu i to się chwali :>. Na moją przyjdzie czas pod koniec sierpinia :> .
  6. Kozak fura :> . Ciekawy kolor kameleon, chromowane felgi , ale jak coś się stanie np. ktoś obrysuje to będzie ciężko dobrać taki kolor . Te tylne lampy są zajefajne , ale dymione. Myślałem o takich na tył, ale nie ma na Allegro tych dymionych. Tylko są takie jak Ty masz. Podziwiam, za włożony czas i pieniądze w samochód . Furka wygląda cudnie . Teraz przydało by się więcej koni pod maską . PS. Ykk'a trudno zadowolić :gwizdanie: .
  7. Każdy tuninguje Audi według własnych upodobań... . Komuś się podobają np. tylne lampy w stylu lexus look, a drugiemu nie. A co do tej chromowanej kratki to się jeszcze zastanawiam. Może kupię tą kratke od B6 i spróbuje ją jakoś zamontować w miejsce starej, a oklejał raczej nie będe bo po kilku przejechanych metrach mi ten chrom odpadnie i zapewne będzie to tandetnie wyglądało.
  8. A jak bym przyciął tą kratke od B6 to by podeszła ? Czy raczej nie... . Jak tak patrze na kratke od B5, a na kratke od B6 to wyglądają praktycznie na takie same .
  9. Pytam bo ktoś w jakiejś B5 miał taką chromowaną kratke, tylko jak wspomniałem w 1 poście nie pamiętam kto . PS. Szukałem na różne sposoby w i nic na ten temat nie znalazłem.
  10. Witam . Mam pytanie. Czy te środkowe chromowane kratki zderzaka od B6 będą pasowały do mojej A4 http://www.allegro.pl/item685503115_audi_a4_01_04_atrapa_w_zderzak_chrom_nowa.html, http://www.allegro.pl/item708130603_audi_a4_2001_2004_kratka_zderzaka_chromowa.html ? . Jak nie. To wie ktoś gdzie taką kratke mogę znaleźć, żeby pasowała do mojej A4. Ktoś taką kratke miał na forum tylko nie pamiętam kto . Za wszelkie odpowiedzi dziękuje Pozdrawiam.
  11. A jakie są warunki przyjęcia do mafii ? . Czy tylko dla wybranych ? .
  12. Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tym B5 Battalion ? . Bo nie wiem .
  13. asa

    Skyliner89 odpowiedział(a) na suhy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ogólnie elegancka Audiczka, ale brakuje jej fajnych fel . Ja bym założył jakieś fajne 17", ale tylko ori Audi :>, no i ten silnik + gaz ;( . Mój kolega ma pomarańczową Audi A4 z 1996 roku z silnikiem 1.6 + gaz to powiem szczerze, że to się toczy nie jedzie . Niestety...
  14. To jest kozak fura http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9088409. Nie potrzeba wiele, żeby A4/S4 wyglądała cudownie .
  15. Ale gdzie taką A4 po Polsce jeździć ? Zaraz po przejechaniu kilku metrów całe podwozie porysowane . Ogólnie zewnątrz to fajnie wygląda, ale w środku dla mnie przesadzone. Takie moje zdanie .
  16. Ta czarna A4 z czarno-pomarańczowymi felgami wygląda tak jak by ktoś na nią nadepnął :>. Dla mnie przesadzony tuning. Tuningownie samochodu powinno mieć swoje granice. Trochę mi przypomina inną A4 tylko ona była pomarańczowa, a pod maską miała 700 KM .
  17. Jeżeli chodzi o tube i głośniki na tylną półke to zrezygnowałem z tego pomysłu, Szkoda mi ciąć Audi, żeby montować tube, ale z drugiej strony głośniki mam tylko z przodu i pewnie niedługo kupię głośniki na tył, a tuba raczej zostanie sprzedana razem ze wzmacniaczem. Posiadam tube i wzmacniacz, które zostawiłem sobie z mojego poprzedniego samochodu czyli Forda Escorta 1.8 16V 115 KM (miło go wspominam, ale okazał się skarbonką bez dna niestety i musiałem go sprzedać po roku ). Coś naprawiłem, a za chwile wyskakiwało coś nowego i tak w kółko. Ale miny kierowców BMW wyprzedzonych przez srebrną strzałe bezcenne . Wkońcu 200 km/h było na budziku. W miare szybko przyspieszał, ale dużo palił nawet przy spokojnej jeździe. Na zawiasie 1BE samochód całkiem inaczej wygląda to wiadamo . Wie ktoś może jakie są koszta zawieszenia 1BE i jak z komfortem jazdy :?: Za wszelkie odpowiedzi na ten temat dziękuje . Astry nie... Chciałem pokazać tylko 17" felgi jakie kupiłem. Bo wczesniej miałem marne 15", które zbytnio nie pasowały do nadwozia i koloru. Bardzo długo szukałem 17" felg do mojej A4, bo interesowały mnie tylko oryginalne felgi Audi. Po ponad miesiącu udało się . Znalazłem oryginalne felgi od S4 z oponami :>. Jak je założyłem to Audiczka nabrała blasku...a jak się pięknie toczą . Szczególnie to widać jak się odbijają od szyb np. jakiegoś sklepu... Jestem naprawdę zadowolony z kupna tych felg :> . Może to dziwnie zabrzmi, ale napisze. Takie zdjęcie zrobiłem, bo nie mogłem oprzeć się widoku jak fajnie się fele odbijają od drzwi Astry II :> . Przy sobie miałem tylko komórke, dlatego taka słabą jakość zdjęcia , a taka okazją mogła się już nie powtórzyć. Jak napisałem we wcześniejszym poście, więcej zdjęć pokaże jak będe miał więcej czasu. Postaram się jak najszybciej porobić kilka nowych zdjęć, bo w mojej Audiczce kilka zmian zaszło, aż nie mogę na nią przestać patrzeć , bo taka piękna jest . Pozdrawiam .
  18. Ogólnie fajna Audiczka . Jednak B5 najlepiej wyglądają w ciemnych kolorach :>. Nowe boczne kierunki, lampki przód, tył i będzie Audiczka całkiem inaczej wyglądała .
  19. Teraz pokrowce znacznie lepiej wyglądają, niż te na zdjeciu. Są wysiedziane i lepiej przylegają do siedzień, ale jak się nie podoba to . Mi tam się podoba . Przy najbliższej okazji postaram się zrobić nowe zdjęcia. A co do grilla po liftowego się zastanowie. Ale według mnie to zbędne koszta, są ważniejsze rzeczy do kupienia ... [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 18:24_________________________________________________Witam . Dawno się nie odzywałem . Brak czasu , ale między czasie Moja Audiczka się zmieniła... Narazie tylko jedno zdjęcie mam . Więcej zdjęć porobie kiedy będzie więcej czasu . Pozdrawiam
  20. Slepy zrobiłeś kawał dobrej roboty . Twoja Audiczka wygląda cudnie :> . Teraz pewnie na tych felach i oponach trzyma się drogi jak przyklejona szczególnie na zakrętach :>.
  21. Zmiana na ori tylne lampy a ogólnie fajna Audiczka , tylko ciekawe jak z trwałością 2.5 TDI ...
  22. Ciekawa zmiana z B5 na B7, ale dałbym inny tylni zderzak i inne felgi. Nie od A8 tylko jakieś agresywniejsze i szkoda, że tylko 1.6 , a tak to :> . Pamiętam jak miałem Escorta to wszędzie dookoła Escorty widziałem, a teraz jak by ich mniej było..., ale za to więcej A4 B5 widze .
  23. Super furka :> . Środeczek idealny :gwizdanie: . Powodzenia w dalszych modach życze .
  24. Już jeżdze na 17" alufelgach ori Audi od kilku dni... . Samochód nie tylko zajefajnie i cudownie wygląda, ale przy tym nie stracił właściwości jezdnych i jego ogólny wygląd zmienił się diametralnie , aż nie mogę się z nim rozstać . Praktycznie nie ma różnicy czy na 15" czy 17" alufelgach. Zawieszenie dobrze tłumi nierówności i przy tym komfort jazdy taki jak był na 15".

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.