Treść opublikowana przez Skyliner89
-
F1, Rajdy i Motorsport
Przełom w sprawie Michaela Schumachera, Niemiec ma "momenty świadomości"
-
Piłka nożna
Może chociaż utrzymają 3 miejsce
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Ja prdl... https://www.youtube.com/watch?v=3XqZoaWKv2k&feature=youtu.be
-
Piłka nożna
13 kwietnia - Liverpool vs Manchester City Zagłębie Lubin 3:1 Wisła Kraków
-
Piłka nożna
i przegrali 0:2... Ciekaw jestem co pokażą w czwartek z Lyonem.
-
Piłka nożna
LIVERPOOL na mistrza
-
Zagraniczna praca wakacyjna dla studentów - info, oferty, porady.
Jest robota u Cranswicka
-
Piłka nożna
Jaja się dzisiaj działy w Premier League: [TABLE=class: league-table] [TR=class: even] [TD=class: fd]FT[/TD] [TD=class: fh] Chelsea [/TD] [TD=class: fs] 6 - 0 [/TD] [TD=class: fa] Arsenal[/TD] [/TR] [TD=class: fd] FT[/TD] [TD=class: fh] Cardiff City[/TD] [TD=class: fs] 3 - 6 [/TD] [TD=class: fa] Liverpool [/TD] [TR=class: even] [TD=class: fd] FT[/TD] [TD=class: fh] Everton[/TD] [TD=class: fs] 3 - 2[/TD] [TD=class: fa] Swansea City [/TD] [/TR] [TD=class: fd] FT[/TD] [TD=class: fh] Hull City[/TD] [TD=class: fs] 2 - 0[/TD] [TD=class: fa] West Bromwich Albion[/TD] [TR=class: even] [TD=class: fd] FT[/TD] [TD=class: fh] Manchester City[/TD] [TD=class: fs] 5 - 0 [/TD] [TD=class: fa] Fulham[/TD] [/TR] [/TABLE] Teraz o tytuł będzie się biły 3 zespoły: Chelsea, Liverpool i Manchester City ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ---------- ale bramka : https://www.youtube.com/watch?v=-eRRUS7qst0
-
Jest możliwa rejestracja ANGLIKÓW
zgadzam się w 100% Wielki błąd Nissana, że nie produkował Skyline'a R32, R33 i R34 z kierownicą po lewej stronie...
-
chce złożyć nowy komputer stacjonarny
Informatyka to taka dziedzina w której co chwila powstaje coś nowego. Napisz tu -> Forum komputerowe Hotfix Tam Ci pomogą
-
Piłka nożna
Chelsea 6:0 Arsenal... jaja
-
Czym nowsze tym gorsze -ciekawy artykuł
Już jest : ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- Jak wiadomo zawsze chodzi o kasę, ale dla mnie to profanacja marki. Prawdziwe BMW jest z napędem na tył.
-
Czym nowsze tym gorsze -ciekawy artykuł
Jeżeli chodzi o wyposażenie. To kiedyś szukałem Volvo S60 i Audi A4 B7 za cenę ok. 30-40 tys zł i co? Większość A4 B7 było ubogo wyposażone. Znalazły się też egzemplarze bez radia i z korbkami z tyłu..., a Volvo? Pełen wypas. Zresztą najnowsze Audi, BMW i Mercedesy są wyjątkowo brzydkie. Teraz te trzy marki z Niemiec jadą na wyrobionej opinii i renomie. BMW ma wypuścić jakiegoś minivana z przednim napędem...
-
Muzyka w naszych autkach
- Czym nowsze tym gorsze -ciekawy artykuł
Wychodzi na to, że nowoczesne diesle tylko z pozoru są oszczędne... Już lepiej więcej zapłacić na stacji benzynowej..., niż płacić za naprawę...- Piłka nożna
Trudno powiedzieć. Po nim można wszystkiego się spodziewać- Piłka nożna
Teraz czas na LE i znowu Fiorentina- "bezwypadkowe" BMW
Takie "bezwypadki" łatwo sprawdzić po VINie. W USA jest prowadzony system CARFAX. Z forum BMW odezwał się właściciel BEZWYPADKOWEGO BMW : " Re: UWAGA OSZUST! WBAVD13566KV07213 E90 325xi przez e90 325xi » 09 Mar 2014 18:08 Witam. Jestem właścicielem auta, którego dotyczy ten temat. Chciałbym po krótce opisać moją wersję wydarzeń dotyczącą sprzedaży tego samochodu, a mianowicie: auto zostało przeze mnie sprowadzane ze Stanów Zjednoczonych za pośrednictwem firmy specjalizującej się w tej materii w 2007 roku. Nie byłem poinformowany o tym, że auto może być powypadkowe, w związku z czym przez siedem lat byłem zadowolonym z zakupu użytkownikiem tego pojazdu zupełnie nie świadom, iż auto może być powypadkowe. Co więcej, podczas użytkowania auta nie było żadnych sygnałów, które mógłby świadczyć o tym, że auto faktycznie jest po poważnym wypadku. Samochód prowadzi się znakomicie, przy większych prędkościach przy puszczeniu kierownicy jedzie prosto, a także przy okazji wymiany jednego z wahaczy zawieszenia było wykonane powtórne ustawienie geometrii zawieszenia i wszystkie kąty w zawieszeniu są prawidłowe. Nr VIN podałem w ogłoszeniu specjalnie, aby każdy zainteresowany mógł sprawdzić informacje na temat pojazdu, ponieważ nie miałem nic do ukrycia, a tym bardziej nie miałem świadomości, że auto jest powypadkowe. Od czasu kiedy jestem właścicielem tego auta nie miałem z nim żadnych problemów , nie wliczając w to wymiany elementów eksploatacyjnych oraz kilku drobniejszych usterek. Aby wyjaśnić zaistniałą sytuację w poniedziałek udam się z autem do zakładu blacharskiego w celu sprawdzenia czy faktycznie auto może mieć historię powypadkową oraz na powtórne sprawdzenie geometrii zawieszeniu w celu uzyskania wydruku poświadczającego o jego, jak wierzę, nienagannym stanie. Ogłoszenie w serwisie otomoto.pl zostało usunięte do czasu wyjaśnienia sprawy i po jej rozwiązaniu będzie ponownie wystawione (jeżeli auto faktycznie jest powypadkowe taka informacja zostanie w ogłoszeniu zawarta). W związku z powyższym proszę o nie szykanowanie mojej osoby, nie znając dokładnie całej sytuacji. Pozdrawiam" Więcej tu -> BMW-klub.pl • Zobacz temat - UWAGA OSZUST! WBAVD13566KV07213 E90 325xi Gościu kłamie w żywe oczy- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Pierwszy raz się spotykam z tak niską oceną Zasugerowałem się oceną z FILMWEBa. Leciał nie dawno w TV i film kompletnie do mnie nie trafił...- Ciekawe filmy warte obejrzenia
3/10- Piłka nożna
2 mecze 1 pkt:facepalm: gratulacje dla niebieskich.. Jeszcze nie wszystko stracone Śląsk im się odpłaci- Czym nowsze tym gorsze -ciekawy artykuł
Zgadzam się. Teraz nie liczy się jakość. Tylko ilość. Zresztą dobrym przykładem jest Mercedes. Niegdyś jego modele było nie do zajeżdżenia, a po cieciach kosztów jakość nowych modeli drastycznie spadła. Audi miało kilka wpadek z jednostkami napędowymi. Teraz żeby wymienić żarówkę w nowym samochodzie to nie kiedy trzeba rozkręcić pół przodu albo w najlepszym przypadku odkręcić lampę. W Audi A4 B5 żeby wymienić rozrząd trzeba rozkręcić przód... W nowych samochodach jest bardzo dużo elektroniki i nie zawsze ona jest niezawodna. To nie tylko dotyczy motoryzacji .- Nowy telefon - jaki?
Sony Xperia S lub J- Piłka nożna
Stereotyp... To powiedz mi Jarku jak jest naprawdę?- Piłka nożna
W PZPNie są układy i układziki. Szkoda, że Henrykowi Kasperczakowi nie dane było poprowadzić Reprezentacji Polski. Zresztą Marcelo Lippi jest bezrobotny . Ostatni raz Polska Reprezentacja ładnie grała za czasów Beenhakkera. A to było 6 lat temu... Teraz przyznam szczerze, że ostatnio na meczach Reprezentacji Polski usypiam... Następny mecz z Deutschland - Czym nowsze tym gorsze -ciekawy artykuł