Treść opublikowana przez Skyliner89
-
[ALL] Wycena felg
1200-1400 zł?
-
Piłka nożna
Do tej pory kibice Barcy go nie lubią, niektórzy wręcz nienawidzą. Ibrahimovic, Veira wcale nie lepsi :gwizdanie:.
-
Piłka nożna
dokładnie taki spadek w sztabie trenerskim Mourinho-->> Gian Piero Gasperini znowu minie kilkanaście lat zanim Inter coś osiągnie :gwizdanie: Chyba, że zainicjujecie Calciopoli 2 :gwizdanie: Trenerem miał być przecież Andre Villas-Boas z FC Porto? Juve zatrudniła legendę Antonio Conte i szczerze czarno to widzę, ale czas pokaże. W tym czasie było kilku innych znacznie lepszych trenerów m.in. Luis Van Gaal, Carlo Ancelotti czy Dider Deschamps, który już prowadził Juve.
-
Piłka nożna
Inter tonie
-
Piłka nożna
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/120-mln-euro-ma-przywrocic-blask-starej-damie,1,4645014,wiadomosc.html Oby te pieniądze były dobrze wydane. W planach Sergio Aguero .
-
Piłka nożna
Wisła się wzmacnia i bardzo dobrze . Wielu jej zarzuca, że jest mało Polaków w drużynie. Jak chcą kupić to albo są za drodzy tzw. ich umiejętności nie są adekwatne do ceny albo są za słabi. Wierze, że tym razem się uda i będzie awans do LM .
-
[ALL] Kupowanie auta od starszego Pana/i - mity i fakty
Dziadek jechał pod prąd na autostradzie A4... 2al6giBq3MI 3kustQElzVE
-
[ALL] Kupowanie auta od starszego Pana/i - mity i fakty
Kolega kupił ponad rok temu zadbanego Matiza od "dziadka", a ile do niego włożył... Ostatnio wymieniał układ kierowniczy... Dzisiaj go sprzedał .
-
Piłka nożna
Dla dobra Cracovii, im mniej sukcesów ma Wisła (szczególnie na arenie międzynarodowej), tym lepiej. Proste. Za resztą klubów trzymam kciuki, pomimo mojego braku sympatii do Jagi, Śląska czy Legii. ale i tak Cracovia fartownie się utrzymała w Ekstraklasie. Nie wiem dlaczego w 2004 roku cieszyłem się, że Cracovia awansowała do I ligi (obecnie Ekstraklasa). Chyba Wisła z Cracovią to najbardziej znienawidzone przez siebie kluby... Ile się słyszy, że kibic Cracovii czy Wisły zadźgał nożem kibica Wisły czy Cracovii... . Po co tak brutalnie... .
-
Piłka nożna
Nie pamięta wół jak cielęciem był. Taka sama sytuacja była w zeszłym roku z Lechem - wystarczyło wejść na Wasze forum i wszystko było jasne. Jeśli chodzi o mnie, od zawsze podkreślam - kibicuję każdemu polskiemu klubowi w pucharach, ale Wiśle nigdy. Więc, tak, nagle stałem się kibicem Skonto Dziwią mnie tacy ludzie, ale cóż... Ja zawsze kibicuje przeciwnym drużyną nawet Lechowi czy Legii kiedy grają w Europejskich Pucharach, bo to dla dobra polskiej piłki. Rok temu jak Lech grał w LE z Juventusem to chciałem, żeby Juve i Lech wyszli z grupy, ale udało się tylko połowie. Wisła powinna wygrać z Skonto przynajmniej 2:0. Tak jak Powiedział Julo23 Wisła powinna przejść Skonto z palcem... .
-
Piłka nożna
Kiedyś Wisła ogrywała znane w całej Europie kluby, a teraz.... Tragedia. Oby teraz pokazali się z dobrej strony
-
Piłka nożna
Jak Wisła nie przejdzie Skonto Ryga to... będzie kolejny wstyd... . Żadnych z tych 6 klubów nie znam...
-
Piłka nożna
wybacz ale jesteśmy realistami i nie lubujemy się tym co widać jedynie w TV [br]Dopisany: 18 Majka słuchaj jechać na mecz do Barcelony kosztuje troszkę wiecej niz iść na stadion oddalony i kilka km od domu i zapewne wymaga wiecej czasu nie wiem czy zauważyłeś Ale to juz niedługo sie zmieni :kox: :kox: Zdania nie zmienie [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 12:22_________________________________________________ Jesli chciałes tymi słowami napisać coś "o mnie" stary to wybacz ale ja dłuzej kibicuje Barcelonie niz ty Juve więc ten zwrot nie nie dotyczy [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 12:23_________________________________________________A w Ekstraklasie to tylko i wyłącznie Lech, Lech i jeszcze raz LECH Napisałem ogólnie, a nie do konkretnych osób. Źle zrozumiałeś Inspektor co napisałem.
-
Piłka nożna
Real i Barca to kluby sukcesu i pewnie większość kibiców to kibice sezonowi tzw. kibice sukcesu. Ja kibicuje Juve nie przerwanie od 11 lat i teraz mają kryzys i wierze, że już niedługo wrócą na szczyt , a w polskiej lidze to kibicuje Białej Gwieździe .
-
Piłka nożna
Widzę, że w polskiej piłce dzieje się lepiej . To dobrze. Walka o mistrzostwo Ekstraklasy będzie zacięta . Tylko, żeby nie wyszło, że o mistrza będzie walczyła Legia z Wisłą. Zresztą czas pokaże.
-
Piłka nożna
Pikniki, a ten wybuch radości? ywF-BsyfF2M
-
Piłka nożna
Prawdziwy doping to jest w Anglii i Polsce . Wiele razy byłem na stadionie Wisły i doping jest .
-
Strefa Śmiechu
BMW + kobieta = Pdzp4AQlg2o [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 00:09_________________________________________________ XmEupf2YjIE
-
Ceny paliwa marzec 2026
Statoil Skawina PB 95 5,11 zł/litr
-
Kredyt na zakup auta
Wydaje się być dobrą ofertą: http://auto.aliorbank.pl/
-
Piłka nożna
http://sport.interia.pl/euro-2012/news/gwiazdy-barcy-i-realu-kontra-orly-franza,1650313 Bramkowy wyścig Messiego i Ronaldo - 106 goli w 6 minut 17nIFn2O77s
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Jak ona się rusza... a5irTX82olg
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Zapowiada się ciekawie... :gwizdanie: 1zd4zGt13IE
-
Piłka nożna
Prawdziwy sprawdzian dla Polskiej Reprezentacji w Czwartek 9 czerwca Polska zagra z Francją, która wystąpi w najmocniejszym składzie . Wtedy wszystko się okaże...
-
Piłka nożna
To co zrobił Grosicki... Zamiast pierdzielnąć z pierwszej piłki to robi jakieś zwody pod bramką (po akcji Kuby B.). R. Lewandowski . Ładna akcja byłych Wiślaków Kuby Błaszczykowskiego i Pawła Brożka . Polska prowadzi z Argentyną B 2:1.