Treść opublikowana przez banshee
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
Rozrząd był dawno wymieniany? Kąt synchronizacji trochę się rozjeżdża na wyższych obrotach, poza tym wszystko zdrowe. Turbo ładnie pompuje od niskich obrotów. Na którym biegu robiłeś logi? 4?
-
[B6 AVJ] Dziwny stuk z zawieszenia
Przeczytaj co napisałem wyżej to nie będzie zbędnych treści.
-
[ALL] Płyn hamulcowy Jurid?
Również wlewam gdzie popadnie Jurida
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
008, 011, 003,010
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
Dokładnie, jak mówi przemik. Jak silnik pracuje na jałowym równo to również bym nie ruszał. A dlaczego w 011BS nie ma żadnej różnicy w ciśnieniach???
-
[B6 AWX] Log pod kątem N75 BS 011
A co ma być z tego widać kolego? NA podstawie logowania jednej grupy w dodatki BS ma ktoś wywróżyć czy sterowanie turbiną jest OK? Brakuje chociażby 011dynamicznego z butem w podłodze. Jeżeli chodzi o "szuranie" to jest efektem albo rozpędzania wirnika (odgłos powietrza), albo ocierającego wirnika o obudowę części zimnej wywołane luzem na wirniku. Zrób więcej logów to otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi.
-
[B6 AWX] Korekcje wtrysków
I masz lepsze samopoczucie oraz trochę mniej grosza w kieszeni, bo to działa tylko na twoją psychikę, a wtryski jakie będą takie będą :>
-
[B5 AFN] Logi do oceny.
Jak byk dużymi literami na forum jest temat, jak wykonać logi. Wystarczy nawet zajrzeć w jeden dobry temat z takim samym prefixem i zobaczyć które grupy musisz logować. P.S.Niektóre parametry statyczne też do bani, jak chociażby 011BS - brak reakcji - nie wspominając o innych, ale więcej napiszemy jak zrobisz dynamiczne logi.
-
[B6 AWX] Proszę o ocenę logów - dymi na niebiesko
No to fakt, ale w trasie łyka non stop w granicach 5,2 więc na trasy to auto jest w sam raz i dla portfela i dla komfortu.
-
[B6 AWX] Proszę o ocenę logów - dymi na niebiesko
Filtr powietrza ma wpływ, jak ostro jeździsz - taka moja teoria. Filtr paliwa? Sam nie wiem, ale pewnie trochę. Nigdy nie zauważyłem róznicy w spalaniu po serwisie co 10000km więc uważam że filtry nie mają wpływu na spalanie o ile ten powietrza nie wygląda jak po wojnie. [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 22:15_________________________________________________P.S. A ja tu szukam możliwości, jak zejść poniżej 6... Tdi PD to już nie to samo oszczędne auto co stare VP... a szkoda.
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów (NOWE LOGI)
Nie ma co przekonywać... Polecam TuneUp w Gdańsku. Mój na kulejącej geometrii po korekcie, aby moment i moc wzrastała łagodnie wypluł 160KM i 377Nm, gdzie 350Nm już jest dostępnych przy ok2000rpm. Kręcenie powyżej 3500rpm gdy to konieczne to poezja dla kierowcy... Czuć, że auto przestało się męczyć i rwie bez bólu do 4500rpm. Jedno co mnie martwi to zbliżająca się zima. Będę musiał ograniczać prawego sandała.
-
[B6 AWX] Proszę o ocenę logów - dymi na niebiesko
Wszystko masz dobrze ustawione. Szwankuje termostat - 007statyczny masz ciut ponad 50st.C. Pewnie to jest powodem, jeżeli nie wymieniłeś go od czasu założenia tematu. Druga sprawa to przyzwyczajenie do mocy i ciągłe deptanie pomiędzy żółwiami ulicznymi Kolejna rzecz to rozmiar opon i ujemne temperatury poranne... Ja swoim ostatnio robie odcinki 8km dokładnie do pracy i też zauważyłem że spalanie wzrosło, ale do 7,5
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów (NOWE LOGI)
VTG - turbina ze zmienną geometrią. Ta geometria - łopatki lekko się przycinają podczas swojej pracy i nie kierują wzorcowo strumieniem spalin. Jasne?
-
[B5 AFN] Turbo i wąż awx do AFN'a
Musisz wyjąć swoją i sprawdzić. Jak nie będzie ci pasowała ta od awx, a w dodatku jej ząbki na metalowych kołnierzach masz dobre to z chęcią odkupie za rozsądną cenę.
-
[B6 AWX] Proszę o ocenę logów - dymi na niebiesko
a masz jakąś fotkę twojego OCT? Albo jakiś link?
-
[ALL] Nowy licznik
pewnie zależy jaka wersja. Sprawdzałem na ibizie 2003r i dało radę bez problemu.
-
[B6 AWX] Proszę o ocenę logów - dymi na niebiesko
Butelkę zakładają na ten plastikowy wąż który idzie od pokrywy zaworów (z przodu silnika) do rury dolotowej przy turbo.
-
[B6 AWX] Proszę o ocenę logów - dymi na niebiesko
Jak tam poszukiwania? Czytałem na innym forum, że dymienie i ubytek oleju może być spowodowane poprzez wyrzucanie go w postaci mgiełki przez odmę do rury dolotowej sprężarki - stąd te zaolejenia... Może to z tego powodu dymi ci auto? Piszą też, że zakładają butelkę na przewód,a otwór w dolocie powietrza zaślepiają.
-
[ALL] Nowy licznik
VAG TACHO
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów (NOWE LOGI)
no perfekto nie jest, bo drażnią mnie te małe fale, może kiedyś wrzucę nową gruchę... Chciałem jednak pokazać, że pomiędzy logiem autora postu a moim jest znaczna różnica.
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów (NOWE LOGI)
Zgoda - to mój passat - ale chodziło mi o ciśnienie aktualne.
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów (NOWE LOGI)
A co powiesz o tym? Dodam, że po czyszczeniu i regulacji sztangi. http://img535.imageshack.us/f/011d3bieg.jpg http://img259.imageshack.us/f/011d4bieg.jpg
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów (NOWE LOGI)
To wyjaśnij mi dlaczego jest tak duże przeładowanie? Trochę się pobawiłem takimi przypadkami i jeśli to nie wina kierownic to należy wydłużyć cięgno tyle ci powiem. Czekam na twoje uzasadnienie odnośnie pompowania 1761bar.
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
Twój wybór. Podałem ci 2 sposoby, które mi pozwoliły w 100% przekonać się, że miałem syf u siebie: 1. sprawdzenie i czyszczenie 2. czyszczenie bez sprawdzania Strzykawka nic nie da jak masz obroty biegu jałowego i sprężynę w gruszce.
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
Bez czyszczenia się nie obejdzie. Zrób taki test, a oczy otworzysz szerzej: 1. Zdejmij wężyk z gruchy, odkręć ją od wspornika (2 nakrętki M6), włącz auto i 011BS. Jak podniesie obroty VAG to łapiąc za gruszkę podnieś sztangę a następnie spróbuj opuścić. Zobaczysz, że będzie ciężko