Treść opublikowana przez JeJu
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
W związku z zaistniałą sytuacją Volkswagen będzie musiał przeprowadzić akcję serwisową na co najmniej 500 tysiącach swoich aut z silnikami diesla. Dotyczy to między innymi takich modeli jak Volkswagen Jetta (po 2009 r.), Golf (po 2010 r.), Beetle (po 2012 r.), Passat (po 2012 r.) a także Audi A3 (po 2010 r.).
-
Jakie zegarki nosicie?
ja mam taki wzór nr 5, troszke głośne trybka wewnątrz -kwestia wygłuszenia, wskazówka płynie jak audi na trasie. bateria dobrze trzyma. polecam na prezent http://allegro.pl/zegar-scienny-audi-super-samochod-na-prezent-24h-i5330716078.html
-
Czym wyczyścić dolną część grilla.
Ratuj tym: 1) https://detailingpro.pl/czyszczenie/240-mothers-chrome-polish-236ml-czyszczenie-chromu.html 2) http://allegro.pl/druchema-original-tempo-silichrom-ex-pasta-do-i5228314210.html 3) http://allegro.pl/k2-aluchrom-czysci-i-poleruje-aluminium-i-chromy-i4827500800.html Cudów sie nie spodziewaj bo ten element przeżył już swoje lata i kilkanaście zim albo wymiana dolego grilla na używany w lepszym stanie lub ASO w kosmicznych cenach.
-
Jaki laptop do 2000 zł
w sklepie: http://proline.pl/?p=59-443235 allegro (+ gratisy) rozdziałka fullhd, matryca błyszcząca http://allegro.pl/laptop-lenovo-z50-70-i5-8gb-1tb-gf840m-fhd-zestaw-i5658123644.html(tego bym brał) lub allegro rozdziałka 1366x768 matryca matowa http://allegro.pl/laptop-asus-r556ln-i5-4210-8gb-1tb-gf840m-180zl-i5639646493.html#
-
Radio Concert 2 cd error
u mnie tez nie czyta płyt i wyskakuje cd error na concert II. po przeanalizowaniu wypowiedzi na forum i przemysleniu całej sprawy najlepszym wyjściem był zakup zmieniarki yatour. Tak zrobiłem i jestem zadowolony. naprawa samemu odpada bo jeszcze uszkodzę, a oddanie do czyszczenia strata kasy bo i tak może nie działać a ciagłe nagrywanie płyt wydaje mi sie ze odeszło do lamusa. teraz mam karte pamięci, kabelek jack-jack, pendrive. polecam. zmieniarke zamontowałem w schowku (na suficie schowka) takze jest nie widoczna. banalna jest instalacja tej zmieniarki. trzeba pamiętać o zakupie kabelka przejściówki zeby mozna było ją podpiąć do radia ale to zazwyczaj ten sam sprzedawca na alleg.. ma taka przejsciówke
-
czy warto wymienić silnik
jak zrobisz remont to bedziesz miał pewność co do wymienionych elementów które przejadą drugie tyle, a kupując nowy silnik tej gwarancji juz nie bedzie i można trafić na mine. dopóki się da i koszta nie przekroczą jakoś znacząco "staro nowego" silnika ja bym remontował. powodzenia
-
Dlaczego tak mało jest a4 b6 z czterema elektrycznymi szybami?
info z tego forum ze doplata wynosila okolo 250-300€ do 4x szyb elektr.
-
Strefa Śmiechu
Od wielu miesięcy patrzyła jak się męczy. Codziennie do późna przesiadywał w garażu. Podziwiała go za jego cierpliwość - nigdy się nie skarżył, a wręcz stara się zawsze wyglądać na zadowolonego z siebie i swojego samochodu. Ale jej kobieca intuicja podpowiadała, że to wszystko jest wymuszone i sztuczne. Wydawało jej się, że patrzy z zazdrością na sąsiadów i znajomych jeżdżących autami z salonu, siedzących wieczorami przy grillu z rodziną... gdy on znowu rozbiera silnik... Pewnej nocy, gdy pracował do późna w garażu, podjęła ostateczną decyzje... Wszystko miała dokładnie zaplanowane. Okazja pojawiła się, gdy wyjechał na pare dni na delegacje, służbowym samochodem. W jeden dzień załatwiła kredyt w banku i wizytę u dealera. Na drugi dzień zamówiła lawetę. Teraz pozostało tylko czekać... a w garażu... taki nowiutki... błyszczący... musi mu się spodobać... Gdy przyjechał zaprowadziła go przed garaż, uroczystym ruchem otworzyła drzwi... - GDZIE MÓJ ZABYTKOWY MUSTANG ...... - jęknął tylko - Nooo... na złomie, tam gdzie jego miejsce, już nie będzie cię denerwować, cieszysz się kochanie ?? Po pierwszym ciosie zadanym kluczem do kół zdążyła resztką świadomości pomyśeć "A może VW golf to nie był dobry wybór.. może toyota..." Pozostałych dwudziestu sześciu uderzeń już nie czuła...
-
Zaśniedziały chrom !
K2 ALUCHROM u mnie troche pomogło
-
Kod lakieru Z9Y czy LZ9Y ?
mi tez powiedzieli ze mam Z5L a mam LZ5L. to L to nic nie znaczy
-
A4 B8 felgi 18" ET45 otwor 72,5mm
ja na 18" 8j mam zalozone 215/40/18
-
Pomocy! Nagle nie wchodza biegi ...!
to pewnie głupie i nijak sie ma do twojego problemu ale swego czasu przesunął mi się kiedyś gumowy dywanik pod pedały. nie zauwazylem tego i tez biegi przestały działać. w ogole bym o tym nie pomyslał. sprzegło nie dochodziło do końca i ni dało się zmienić biegu
-
Doradźcie felgi 18 do B6
najpiękniejsze (wg mnie) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/82423-b6-bex-18tq-by-andr3i-rs4-inside-226ps-327-nm/
-
Ile obrotów przy 140km/h
u mnie w b6 silnik 1.9 awx 160km/h 3tyś (licznikowe). no przy 140 to jest cisza. ale powyżej zaczyna sie robić głośniej
-
[A4 B6] Prawo jazdy na podszybiu
nie ma to jak szybko opanowany temat
- vag bytom
-
Zakup halogenów LED jako drl
tutaj kolega ma takie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/274303-all-b6-q-27-biturbo-by-camillo/ fajnie to wygląda i cenowo tez nie jest źle http://hidretrofit.pl/sklep/swiatla-do-jazdy-dziennej-audi-style/ kiedyś też takie będę miał
-
System operacyjny Android
Forum z aplikacjami/ grami. Tu można pobrać pełne wersje nawigacji Na Androida i inne platformy. http://www.ipmart-forum.pl/
-
Zatrzaśnięty bagażnik ! PILNE!
może to i dobrze, że tak napisał bo to przecież atrakcja dla złodziei
-
Zatrzaśnięty bagażnik ! PILNE!
no to polecam to... moze troche pomoże :> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/274146-kluczyki-zatrzasniete-w-bagazniku-brak-zapasowych-jak-sie-do-nich-dostac/
-
Problem z wyświetlaczem FIS
czyli poprostu zdechł ze starości.... ciekawe zjawisko świeci świeci i nagle zgasł ehh. no nic w necie nie znalazłem. a z angola to będzie p&p czy lutowanko? jakbyś natknął się na ten wątek to podeślij linka. ps. wyświetlacz następnego dnia rano działał jak gdyby nigdy nic. i w sumie jechałem samochodem bez wyłączenia około godzinę i cały czas działał. (a jak pierwszy raz mi sie wylączył to po 5-10min jazdy). No ale poźniej wieczorem odpalam samochód i FIS już nie działa. Może ma jakiś problem ze stykiem, zimne luty albo coś zaśniedziało chociaż wilgoci nie mam. a gdybym kupił licznik z anglika i chciał to przełożyć to z tego co się orientuję to w angliku będzie pokazywało np. dystans w milach? ma ktoś jakieś doświadczenie?
-
Problem z wyświetlaczem FIS
Witam. Mam problem z wyświetlaczem na liczniku. Podczas jazdy wyłączył sie FIs (znikły wszystkie napisy, ale podświetlenie czarne pozostało). Podpiąłem komputer ale żadnych błędów nie pokazuje, akumulator tez odłączyłem na pare minut ale to nic nie pomogło. Test zegarów zrobiłem i wszystko gra, poza tym wyświetlaczem. Naciskałem też wszystkie przyciski na liczniku i te na manetce świateł/wycieraczek. Nie mam tempomatu więc FIS 1/2, ale kolorowy. Przyciskiem reset da się wyłączyć, a jak załącze to nie ma tych białych napisów śr. spalania itp. i czerwonych kresek poziomych. Mam nadzieje ze to nie bedzie nic poważnego gdyż ostatnio auto daje o sobie znać (wymiana alternatora i paska, wymiana uszczelki pod klawiatura, a wczoraj wymiana oringu na czujniku g62 bo przeciekał płyn chłodniczy). Ktoś miał może taki problem z wyświetlaczem i go naprawił? a4 b6 awx 2001 8E
-
Czyszczenie mikrostyku w zamkach drzwi
co do mikrostyku z pierwszego postu to u mnie raz pokazywało otwarte drzwi a raz nie. jak chciał to działał. 1) na początek przeczyscilem go preparatem do styków (myslałem ze zaśniedziały) ale to nic nie pomogło 2) doszedlem do wniosku że brakuje styku kiedy naciskam na ten mikroskopijny przycisk. próbowałem podkleić to kelejem na gorąco ale okazał się zbyt miękki i poddawał się gdy zamek naciskał na ten przycisk i nadal to nie działało jak powinno 3) ostaatecznie zdecydowałem się wtopić cieniutką koncówkę gwózdka w ten przycisk. pogrzałem gwoźdź palnikiem i wcisnałem go w przycisk. efekt? działa jak nowe ps. spotkało mnie to samo co autora. po rozebraniu tego mikrostyku wyskoczyła mi sprężynka i ta blaszka. składałem około 2h. bez dobrej pensety się nie obeszło :>
-
Muzyka w naszych autkach
Panowie zapodajcie coś
-
Strzał tylnej szyby podczas jazdy A4 b6 avant
no to już wiem czemu w moim samochodzie szybe rozwaliło "komuś" w przeszłości