Treść opublikowana przez Bart-S
-
B6 DIVISION
Podłącz się do ABS i sprawdź błędy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie no myślę, że teraz się spotkamy. Niedziela o 16:00 w KC - podwiesić?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Myślę, że w ten weekend damy radę Wpisujcie kto przyjedzie na przed-wigilijnego spota
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Kurcze świetnie wyszło - bardzo mi się podoba
-
[ALL B7] Skrzynia biegow multitronic -co za czujnik?
G196 to także czujnik prędkości wyjściowej - znajduje się tuż obok G195.
-
[ALL B7] Skrzynia biegow multitronic -co za czujnik?
Rozumiem, że odczytałeś błąd tego czujnika w sterowniku skrzyni? Jeśli tak to masz uszkodzony czujnik prędkości wyjściowej - na 99% jest to usterka sterownika elektrycznego (zabudowanego wewnątrz skrzyni). Jest jeszcze możliwość, że to koło sensora (dlatego zostawiłem sobie ten 1% ) ale jeśli w ostatnim czasie przy skrzyni nie były wykonywane żadne prace - jest to bardzo mało prawdopodobne. To co pokazałeś na fotce to profil dla czujnika prędkości wału - nie ma nic wspólnego z G195.
-
[ALL B6] Zdemolowana dwumasa audi a4 b6 1.9 tdi avf MULTITRONIC
Za dwumas, sprzęgło i pracę.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Sprawdź i podaj parametry z bloku pomiarowego 11.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Podeślij mi bloki 10, 11 i 12. Cena zależy od serwisu na jaki trafisz. Samo sprzęgło tylne można wyregulować płytkami o odpowiedniej grubości - decyzję o tym można podjąć jednak dopiero po określeniu stopnia zużycia lub ewentualnego uszkodzenia płytek ciernych. Jeśli będą zbyt mocno wyeksploatowane to trzeba założyć nowy komplet (aktualna cena w ASO to 520zł).
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Jak szarpie to pompa Ci się kończy :gwizdanie: Tomku - pompa, którą wymienialiśmy u Ciebie nie ma nic wspólnego ze sprzęgłem do jazdy wstecz (poza jego chłodzeniem ). Jeśli rusza z szarpnięciem to wygląda to na źle zapisaną adaptację lub jej brak (za duże ciśnienie sprzęgła w stosunku do jego stanu faktycznego). Andrew780 - ile pokazuje Ci teraz MVB11/1? ADP = OK? Nie pisałeś więc rozumiem, że w sterowniku nie ma błędów - zatem to nie pompa. Bardziej obstawiałbym sprzęgło do jazdy wstecz. Zaznaczam teraz, że bez parametrów i jazdy próbnej - wróżę... Chyba, że źle Cię zrozumiałem i szarpie Ci przy ruszaniu zarówno do przodu jak i do tyłu... Uris dobrze radzi z ruszaniem bez wciskania gazu (najpierw pełzanie, potem wciskamy pedał) - większość z nas tak nie jeździ a jest to element, który najbardziej wydłuża żywotność komponentów przekładni. U kolegi Fr0styyy trzeba zacząć od nowej adaptacji. Jeśli po jej zapisaniu problem będzie dalej występował - szukamy przyczyny w blokach pomiarowych...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
RNS-E 2012 z tego co widzę to Hammer już ma... Na spota dziś też bym nie wleciał - POP w pracy. Za tydzień mam poranną zmianę więc na 16 jak najbardziej się wyrobię. ...no i Bartku, jeszcze raz - pisemnie, GRATULACJE!!!
-
[ALL B6] Zdemolowana dwumasa audi a4 b6 1.9 tdi avf MULTITRONIC
3.5k
-
[ALL B6] Zdemolowana dwumasa audi a4 b6 1.9 tdi avf MULTITRONIC
Dobra cena. W Poznaniu mam firmę, która za 600zł i stary dwumas daje używane koło z roczną gwarancją.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
W trybie sekwencyjnym program sterujący nie pozwoli obrotom wejść w czerwony zakres (odcięcie). Nie jest to niebezpieczne dla skrzyni (w przypadku logowania jest to wręcz konieczność ). Co nie znaczy, że masz tak jeździć... Najprawdopodobniej wypadła lub źle zrobiona adaptacja wstecznego.
-
[ALL B6] Zdemolowana dwumasa audi a4 b6 1.9 tdi avf MULTITRONIC
To koło nie jest aż tak zużyte Przynajmniej z tego co pokazałeś na filmie - objawy na aucie były już poważniejsze... Mariusz - delikatny luz o który pytasz, jest normalny także dla nowego dwumasu (hałas, który przy tym wydaje koło - już nie). Z wymianą na używkę uważajcie - nigdy nie wiadomo ile wytrzyma. Pożądna firma powinna dać rok gwarancji (na nowy dwumas dostajecie 2 lata). Generalnie jeśli macie zamiar pojeździć autem - zakładajcie nowy (niestety koszty - od 2000 do 2700zł, zależnie od rodzaju silnika). Arek - ile zapłaciłeś za to koło? Dzwoniłem do tego Pana jakiś czas temu i ceny jakie wymyślał na poszczególne podzespoły zbliżały się do tych z ASO
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Skoro masz AS to znaczy, że alarm masz dokładany (ta centralka nie ma wbudowanego alarmu). Przyczyny szukaj w działaniu niefabrycznego układu...
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
W fabrycznym alarmie nie ma takiej funkcji - jest tylko ta, którą opisał miodzio.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Virus ma rację - ta funkcja jest przydatna. No ale Twoje auto i cfg zależy od Ciebie
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Większości danych brakuje więc nic ciekawego nie napiszę. Adaptacja OK.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dzięki - dam znać jak dotrze Podelij mi na PW dane do wysyłki (spakuję Ci wzmacniacz). W poniedziałek doszła pompa baku AE, którą załatwił mi Brysio. Jak przyjdzie pompka i przewody paliwowe od Krystiana to jeszce tylko węże wodne i można montować
-
B6 DIVISION
jest w dziale warsztat ale chyba to wątek o przednim PDC Pod tutorialem dot. PDC @ front, jest też opis "tyłka".
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Jeśli jest fabryczny alarm to trzeba dodać jeszcze kilka wartości - spróbuj z 7802. A co do otwierania bagażnika z pilota - przytrzymaj dłużej przycisk na pilocie.
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Na 99% 6.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Za niska.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Ile wynosi obecna wartość kodowania? 02666 Jeśli bez zamykania drzwi to zakoduj 6736 (z zamykaniem drzwi po ruszeniu 6768).