Treść opublikowana przez Bart-S
-
[B6 AVF] Multitronik daje w kość błędy 17137 i 17134
Podaj jeszcze cenę na pw.
-
[B6 AVF] Multitronic - szarpnięcie przy ruszaniu.
Chętnie zajrzę do tego sterownika
-
[B6 AVF] Multitronik daje w kość błędy 17137 i 17134
Twoja decyzja. Trwałość połączeń elektrycznych sterownika zależy od jakości ich naprawy - może tutaj po prostu nie miałeś szczęścia? Jaka to skrzynia? (oznaczenie, sterownik, rdw i ilość płytek).
-
[B6 AVF] Multitronic - szarpnięcie przy ruszaniu.
ASO czy inny serwis? Dostałeś gwarancję na sterownik?
-
[B6 BFC] Ustały Szarpnięcia przy ruszaniu .. ?
Maxxs - nie dowiemy sie dopóki nie zajrzymy jeszcze raz w bloki (a jeśli wszystko będzie OK, nie wyciągniemy skrzyni).
-
[B6 AVF] Multitronic - szarpnięcie przy ruszaniu.
Trzeba zajrzeć do sterownika... 00526 skasuj i zobacz czy wraca. Co do braku adaptacji przy 73*C - tutaj muszę zobaczyć bloki pomiarowe...
-
[B6 AVF] Multitronik daje w kość błędy 17137 i 17134
Lechwik - trudno jednoznacznie stwierdzić. Po pierwsze to chciałbym zobaczyć bloki pomiarowe... Zajrzałbym też do sterownika i skrzyni zaworów. Jeśli jesteś zainteresowany to przyjeżdżaj... BTW - kto ostatni naprawiał Twój sterownik elektryczny (pamiętam, że pierwszy raz robiłeś to sam, a co się działo później?)
-
[B7 BLB] Wymiana dwumasu
2.0TDI ze skrzynią Multitronic nie ma "sprzęgła dwumasowego". Sprzęgło i dwumasowe koło zamachowe to dwa różne komponenty. Dwumas w CVT pada zwykle ok.200 000km - sprzęgło natomiast (montowane w skrzyni) różnie, zależnie od stylu jazdy właściciela i tego czy dbał o skrzynię (aktualny software, regularnie wymieniany olej w skrzyni). Napisz może co się dzieje - spróbuję pomóc.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Kiepsko to wygląda - przód ładnie leży a tylne koła schowane... BTW - dystanse dostałem nie te co trzeba
-
[B6 AVF] Problem z prędkościomierzem
Skrzynia automatyczna?
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Tylko 2nd hand. To już całe kompletne lusterko w full opcji (czyli też z pamięcią i składaniem) kupisz za 350zł. Tak. Nie - ale fajnie by było abyś dwie strony podłączył tak samo.
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Konektor w słupku A składa się z dwóch części (gniazdo i wtyk). Są tam różne rodzaje pinów ale z tego co pamiętam to do modyfikacji potrzebne są tylko te małe pracujące na przekroju 0.5mm. Potrzebujesz pinów żeńskich 000 979 009 oraz męskich 000 979 012.
- B6 DIVISION
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Będzie możliwość - kupisz brakującą kostkę i piny w ASO.
-
[ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E
Nie mam czegoś takiego...
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Jeśli chodzi o wkłady podgrzewane z fotochromem - są 3 warianty... Strona lewa: - 8E0 857 535 J (płaskie) - 8E0 857 535 K (wypukłe) - 8E0 857 535 L (asferyczne) *to jest to z paskiem Strona prawa: - 8E0 857 536 P (płaskie) - 8E0 857 536 Q (wypukłe) - 8E0 857 536 R (asferyczne) Jeśli nie wiesz jakie masz z prawej strony - podeślij mi na mejla fotkę naklejki z kodami wyposażenia (jest w książce serwisowej). Na niej będzie wbity kod wariantu lusterka. Co do słupka A: - demontujesz słonecznik i wyciągasz jego mocowanie (1 śruba, jest za zaślepką) - demontujesz uchwyt na łapę (2 śruby) - wykręcasz śrubę znajdującą się pod plastikiem "airbag" - dalej trzymają już tylko spinki
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Tak - II to ta, której tylko kawałek widać na 2-giej fotce...
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
A nie pomyliłeś się czasem i nie podałeś kabelków doprowadzonych do wtyczki III? Bo to po drobnej modyfikacji zgadzałoby się z Twoim opisem... Pin 2 - brązowo/biały Pin 7 - niebiesko/czerwony Pin 8 - fioletowo/niebieski
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Wszystko się zgadza: - jeśli są korby = w MK jest kostka nr II - jeśli są 4 szyby w prądzie i pakiet oświetlenie = w MK jest kostka nr II - jeśli są 4 szyby w prądzie ale brak pakietu oświetlenie = brak kostki II w MK Coś mało tych kabli naliczyłeś - przy korbach, bez pakietu oświetlenie powinno ich być 6 (lub 4 w wersji US). Wszystkie odpowiadają za sterowanie silniczkami zamków tylnych drzwi. No i najważniejsze - na module AR nie odpalisz dodatkowego oświetlenia (chyba, że tylko w przednich drzwiach). Do tego potrzebujesz modułu BA lub BD.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Nie.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
W moim podpisie masz nr telefonu - może zadzwoń jak podłączysz fejs (bo tutaj możemy się bawić pół dnia ).
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Daj jeszcze na radiu 0001567.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Błąd 1301 po skasowaniu nadal wraca?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Czyli dobrze mi się zwidziało, że to Voice Control. No to nie ma bata - to musi być to
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ja mam taki sterownik