Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. gleba będzie Zostaw narazie tak jak jest. Felgi maluj. Ktoś tu musi dać modom priorytet - malina razi po oczach a ty kuźwa lampki do drzwi kupujesz
  2. ...ale żeby nie było - z obecną glebą znacznie lepiej (rzekłbym... malina! )
  3. Nowe felgi więc czas na nowy hymn wątku Urszula - Malinowy Król - full - YouTube
  4. takie kupiłem a na zimę idą do malowania zmień alcantarę na listwach na bardziej bordową i bedzie sie zgrywać. ogarnialiście z Bartkiem cokolwiek w sobotę? Nie. Pisał mi ze z Toba coś ogarniemy wspólnie ...... nacpane z kanału gdzie wódka się leje...... U Vario będziemy grzebać - o terminie zostaniesz poinformowany Daj tydzień wcześniej znać a kolor będzie zmieniony felg na pewno Jak ze zmianą lakieru kół poczekasz do zimy to "malinowy król" zostanie na stałe...
  5. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    getem ma ceny już po rabatach i są aktualne jak najbardziej. Artur - nie po rabatach tylko netto chyba
  6. Niestety nie trzeba by było sprawdzić najnowszym VCDS Najnowszy VCDS też nie ogarnia zbyt dużo jeśli chodzi o nowsze auta niestety (kupiłem ori, wersja 12.1). Jest dużo więcej podpowiedzi do VW ale dla Audi nadal spore braki
  7. Jebaniutki:slina::slina: Zmienia biegi jak Multitronic = WCALE!
  8. Bartasie, sprawdziłeś mi tą długą spinkę do tapicerki? Tak - nie znalazłem. Ale nie poddaję się
  9. To podjedź do kogoś kto ma lub na lokalne spoty.
  10. Przewody CAN skręcone?
  11. Trzeba VAGa podpiąć i odczytać błędy z 18-tki. Padnięta świeczka i zablokowany moduł?
  12. takie kupiłem a na zimę idą do malowania zmień alcantarę na listwach na bardziej bordową i bedzie sie zgrywać. ogarnialiście z Bartkiem cokolwiek w sobotę? Nie. Pisał mi ze z Toba coś ogarniemy wspólnie ...... nacpane z kanału gdzie wódka się leje...... U Vario będziemy grzebać - o terminie zostaniesz poinformowany
  13. Ehhh zgadnij... Ten tydzień nie ale zaraz po weekendzie się zabieramy (jak tylko wolne mi wpadnie czyli bodajże środa/czwartek). Potrzebujemy cały dzień. Damy rade. tylko skad caly dzien wytrzasnac. Zostawisz auto najwyżej Albo u Vario się zgramy jakoś...
  14. Ehhh zgadnij... Ten tydzień nie ale zaraz po weekendzie się zabieramy (jak tylko wolne mi wpadnie czyli bodajże środa/czwartek). Potrzebujemy cały dzień.
  15. Łooosszz k**ew.... ---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ---------- takie kupiłem a na zimę idą do malowania Kurrrrva na jaką zimę
  16. Sprzęgło do naprawy.
  17. Umówiliśmy się już z Michałem na rozbiórkę skrzyni - ewidentnie coś skopane przy montażu. Podejrzewam, że kogoś poniosło z częściami zamiennymi - okaże się jak skrzynka będzie na stole.
  18. ? Co to za firma która robi przekładkę i nie podłącza prawidłowo wiązki elektrycznej
  19. Piotrek - zapytaj w wątku spotowym Twojego regionu.
  20. Nie ten wątek. Ale tak - AK będzie OK jeśli masz 4 szyby w prądzie. sorki za OT, i slicznie dziękuję za info:hi: aha , jeszcze jedno : jaki mk miałbym włożyć aby w przyszłości umożliwiłby mi jak najwiekszą rozbudowę autka? W Twoim konkretnym przypadku - AJ.
  21. Nie ten wątek. Ale tak - AK będzie OK jeśli masz 4 szyby w prądzie.
  22. Jeśli kupujesz fotele wyposażone w pamięć to dołożenie brakującej instalacji jest jeszcze prostsze niż np. wiązki ogrzewania foteli. Wszystko masz w pierwszym poście.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.