Treść opublikowana przez szkopek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a co masz jakies propozycje
-
[B5 ANB] Zapalająca się lampka braku ciśnienia oleju
raczej to za szybko zeby smok sie zapchal po takim przebiegu od cztszczenia...........
-
[B6 AKE] Ustawienie zbieżności po wymianie łożysk
w naszych autach po wymianie lozyska nie trzeba ustawiac zbierznosci bo zwrotnica siedzi na sworzniach i nie ma sily zeby sie cos pozmienialo,inaczej w autach z MacPhersonami bo wtedy zwrotnice w gornym mocowaniu moga sie inaczej ulozyc i katy pochylenia kola sie zmieniaja.......
-
[B5 ANB] Zapalająca się lampka braku ciśnienia oleju
ja bym na poczatku upewnil sie czy czujnik cisnienia oleju dziala poprawnie (najtansza opcja ), a jak sie zachowuje silnik jak go odpalisz po dlugim postoju,jest glosny??
-
[B5 AFN] Pytanie odnoście rolki prowadzącej w rozrządzie.
niewiem dokladnie jak jest w twoim przypadku ale zmienialem ostatbio rozrzad w jakims citroenie i mialem podobny problem,przyczyna okazala sie jedna z rolek ktora miala wade fabryczna i byla lekko pod ukosem (niewidoczne dla oka) po zalozeniu nastepnego kitu problem zniknol.........
-
[B5 AJM] Problem z rozurchem auta, koło dwumasowe
Jak dwumas jest wyrobiony to telepie silnikiem podczas gaszenia silnika... czasami stuka, gdy samochod jest zostawiony na luzie.. czuc tez luz w napedzie (szarpniecie) podczas jazdy przy dodawaniu lub odejmowaniu gazu....
-
[B5 AJM] Problem z rozurchem auta, koło dwumasowe
ten szelest to prawdopodobnie lozysko dociskowe
-
[B5 AVG] Sprzęgło z kołem jednomasowym, wrażenia
ja mam zalozone takie sprzeglo minus to to ze niema sprezyn w tarczy sprzegla ktore odbieraly by drgania przy jezdzie z malymi obrotami silnika na wysokim biegu (musi byc wiecej jak 1500RPM) zeby nie buczalo,ale plusem jest to ze moge na chwile zerwacz przyczepnosc kol przy ruszaniu co na orginalnym sprzegle sie nie zdarzalo..........
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
chociaz raz ,na jakims forum moznaby wolnossaka zmodowac...a nie tylko suszary i suszary... chyba ze swap na V8 :>
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak juz zmieniac to na cos z suszarka proponuje........ :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
dajcie sie teraz nam (londynczykom) wykazac..........
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
odezwij sie do EUROCHIP-a albo do ETRONIC-a sa oni na naszym forum,mysle ze dla nich to pestka.........
-
[B5 AEB] Świeci kontrolka oleju i zawory stukają
radze zalac teraz dobry olej
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
witam u mnie przy przebiegu 240tys. zaczely stukac 2 dolne wachacze,wszystkie jeszcze mialem orginalne audi,niewiem czy ktos juz przedemna zmienial zawieche czy to jeszcze orginalna byla.Wymienilem caly komplet wszystkie gorne i dolne na nowe lemfordery i przy okazji wymienilem wszystkie tuleje metalowo-gumowe w tylnym zawieszeniu (tuleje wszystkie z ASO) Autko prowadzi sie jak nowe
-
[B5 AEB] Świeci kontrolka oleju i zawory stukają
u mnie po takim czyms trzeba bylo panewki wymieniac bo sie przytarly.......... przyczyna byl zapchany smok
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tego sie nie da opisac trzeba to przezyc...................
-
[B5 AEB] Padnięte pierścienie na tłokach przyczyną dostania się benzyny do oleju?!
ja tez bym stawial na uszczelke pod glowica bo wlasnie po dostaniu plynu chlodniczego do oleju robi sie majonez, sprawdz czy plynu chlodzacego Ci nie ubywa...
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
jak dla mnie to profesjonalna robota, fimc pomaga najbardziej w letnie upaly wtedy furka nie slabnie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
teraz wiemy po czym miales takiego kaca
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
mysle ze oil catch tank zalatwil by sprawe ,musze sobie taki zrobic ale jakos nie moge sie zebrac
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
mi tez sie na tych polaczeniach poci mysle ze to olej zassany przez odme z silnika
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
133 tysie na ten rok to nie wcale tak duzo ,ludzie kupoja auta do jazdy a nie zeby staly w gararzu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja swoje na ebayu kupilem z rozbitka za jakies 120 funa,dmucha az milo
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Albinek slyszalem ze od porzedniego spotkania trenowales na tym torze codziennie zeby utrzec wszystkim nosa.......... :>
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mysle ze nastepnym razem spotkamy sie w okolicach londka i my londynczycy bedziemy mogli sie wykazac.......... :gwizdanie: (no i mam nadzieje ze kiler tez dojedzie bo przyda sie jakis twardziel do ochrony )[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 21:49_________________________________________________a chlopaki z bradford jak zawsze organizacja 1 klasa [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 21:50_________________________________________________ps czekam na fotki w galeri bo zapomnialem aparatu ale mam nadzieje ze na jakiejs fotce sie zachacze