Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. Maluj ramkę grilla w czarny mat albo kolor felg
  2. dliwski odpowiedział(a) na hektor1990dzn temat w Audi A4 B5
    Masz dwie opcje - przedlift bardziej okrągły i polift bardziej ścięty. A to czy asferyczne czy niebieskie/białe to już od Ciebie zależy.
  3. iPhone pewnie bardziej przypadnie do gustu wahającym się "androidowcom" po wrześniowej premierze iOS 10 (dla chętnych beta już jest).
  4. Za twardo dla dzieci, z troski nie oddam Zdjęcie z weekendu:
  5. Nie przyczepi się, żarówki z amerykańca już do mnie lecą
  6. Mała aktualizacja a propos tego, co się ostatnio działo. 30.05 zaobserwowałem spory wyciek płynu chłodzącego - winna była chłodnica. Niestety finansowo był to najgorszy możliwy moment, w związku z czym zdecydowałem się na zakup chłodnicy używanej i to był błąd... Chłodnica wytrzymała niecałe dwa miesiące. Dziś wpadła nowa (tym razem rzeczywiście nowa) chłodnica od Toma z forum, do tego też nowy wąż do górnego króćca, bo poprzedni był lekko zmodyfikowany na potrzeby starej chłodnicy. Wpadły też nowe wahacze górne i końcówki drążka. Audi w końcu ma się dobrze. Niestety sprawdziło się powiedzenie, że skąpy płaci dwa razy. W tzw. międzyczasie okleiłem tylne lampy na styl US. Uzupełniłem też drobne braki w lakierze w okolicy klamek i przy halogenach - w końcu.
  7. Tak, ogólnie o otworach - jak tego nie zrobisz to i tak przy dobrym rozgrzaniu okleisz ładnie ale istnieje ryzyko ze po czasie zacznie się marszczyć.
  8. Jak będziesz oklejał w miejscu otworów to natnij folie tak po przekątnej do rogów otworu to wtedy folia ładnie wejdzie do wewnątrz "na zakładkę" ;-)
  9. Z tego co wiem trzeba zdjąć boczki, ale to chwila roboty :-)
  10. Nie wycinaj folii na krawędziach tylko zawiń mocno do wewnątrz i wtedy nic nie powinno się oderwać.
  11. Jak mocno rozgrzejesz folię termoplastyczną to dasz radę :-)
  12. Udało mi się znaleźć na szybko ori na Allegro. Pojechałem i kupiłem, sprawa załatwiona :-)
  13. Panowie bardzo pilnie potrzebny wąż do górnego krućca chłodnicy w AFN (ten który idzie z góry zbiornika płynu chłodzącego i potem łączy się z grubszym który idzie do chłodnicy). Koniecznie W-wa jak ktoś ma to dziś podjadę i wezmę. Z góry dzięki
  14. Koźmin - płacisz wymagasz ;-)
  15. Ładnie Kowi jedziesz z tematem. Skąd ta gałka zmiany biegów? Pasuje bez rezania?
  16. Jak rozwiązałeś problem z czerwonymi kierunkami? Rezystor + LED czy po prostu jeździsz z czerwonymi?
  17. Tył idealnie siedzi, chciałbym uzyskać taki efekt, ale 20 mm u mnie chyba już by wystawało, a 15 mm wymaga rezania piasty...
  18. Tak mówisz? Ja myślałem o 15 mm, ale obawiałem się, że już będzie wystawać.
  19. dliwski odpowiedział(a) na a4b5rs4 temat w 1.9TDI
    Na forum masz opis instalacji VAG-COM / VCDS, zainstaluj i zrób logi - zaoszczędzisz tym sposobem pieniądze na pewno
  20. dliwski odpowiedział(a) na a4b5rs4 temat w 1.9TDI
    Miałem u siebie dokładnie to samo. Winna była turbina i N75.
  21. Sprzedajesz garnitur i problem z głowy. Są sprawy ważne i ważniejsze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.