Treść opublikowana przez dliwski
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Maluj ramkę grilla w czarny mat albo kolor felg
-
Szkło lusterka
Masz dwie opcje - przedlift bardziej okrągły i polift bardziej ścięty. A to czy asferyczne czy niebieskie/białe to już od Ciebie zależy.
-
Pierwszy iphone - 6s?
iPhone pewnie bardziej przypadnie do gustu wahającym się "androidowcom" po wrześniowej premierze iOS 10 (dla chętnych beta już jest).
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Za twardo dla dzieci, z troski nie oddam Zdjęcie z weekendu:
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
10 zł + wysyłka
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Nie przyczepi się, żarówki z amerykańca już do mnie lecą
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Mała aktualizacja a propos tego, co się ostatnio działo. 30.05 zaobserwowałem spory wyciek płynu chłodzącego - winna była chłodnica. Niestety finansowo był to najgorszy możliwy moment, w związku z czym zdecydowałem się na zakup chłodnicy używanej i to był błąd... Chłodnica wytrzymała niecałe dwa miesiące. Dziś wpadła nowa (tym razem rzeczywiście nowa) chłodnica od Toma z forum, do tego też nowy wąż do górnego króćca, bo poprzedni był lekko zmodyfikowany na potrzeby starej chłodnicy. Wpadły też nowe wahacze górne i końcówki drążka. Audi w końcu ma się dobrze. Niestety sprawdziło się powiedzenie, że skąpy płaci dwa razy. W tzw. międzyczasie okleiłem tylne lampy na styl US. Uzupełniłem też drobne braki w lakierze w okolicy klamek i przy halogenach - w końcu.
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Tak, ogólnie o otworach - jak tego nie zrobisz to i tak przy dobrym rozgrzaniu okleisz ładnie ale istnieje ryzyko ze po czasie zacznie się marszczyć.
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Jak będziesz oklejał w miejscu otworów to natnij folie tak po przekątnej do rogów otworu to wtedy folia ładnie wejdzie do wewnątrz "na zakładkę" ;-)
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Z tego co wiem trzeba zdjąć boczki, ale to chwila roboty :-)
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Nie wycinaj folii na krawędziach tylko zawiń mocno do wewnątrz i wtedy nic nie powinno się oderwać.
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Jak mocno rozgrzejesz folię termoplastyczną to dasz radę :-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Udało mi się znaleźć na szybko ori na Allegro. Pojechałem i kupiłem, sprawa załatwiona :-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie bardzo pilnie potrzebny wąż do górnego krućca chłodnicy w AFN (ten który idzie z góry zbiornika płynu chłodzącego i potem łączy się z grubszym który idzie do chłodnicy). Koniecznie W-wa jak ktoś ma to dziś podjadę i wezmę. Z góry dzięki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koźmin - płacisz wymagasz ;-)
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ładnie Kowi jedziesz z tematem. Skąd ta gałka zmiany biegów? Pasuje bez rezania?
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Jak rozwiązałeś problem z czerwonymi kierunkami? Rezystor + LED czy po prostu jeździsz z czerwonymi?
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Tył idealnie siedzi, chciałbym uzyskać taki efekt, ale 20 mm u mnie chyba już by wystawało, a 15 mm wymaga rezania piasty...
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
8
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
U mnie tak siedzi koło z dystansem 8 mm:
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Tak mówisz? Ja myślałem o 15 mm, ale obawiałem się, że już będzie wystawać.
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Obecnie z tyłu 8 mm.
-
Brak mocy do 2200 obrotów
Na forum masz opis instalacji VAG-COM / VCDS, zainstaluj i zrób logi - zaoszczędzisz tym sposobem pieniądze na pewno
-
Brak mocy do 2200 obrotów
Miałem u siebie dokładnie to samo. Winna była turbina i N75.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Sprzedajesz garnitur i problem z głowy. Są sprawy ważne i ważniejsze