Treść opublikowana przez Suli
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
Panowie, było już o tym. Przed I-szym liftem temperaturę sprawdza się na 51 kanale. Po I-szym lifcie - na 49, a na 51 jest temperatura bloku silnika.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja czekam na księdza Już ku :!: na 3 godzinę
-
[B5 ACK] Jaki olej do 2.8 V6 30V ?
Mnie w tej chwili czeka wymiana rolki od napinacza systemu klimy. Ale dopóki płyn chłodniczy się nie nagrzeje i klimatronik się nie uruchomi i nie zacznie puszczać ciepłego powietrza - to powiem, bardzo gładko V6 to jednak V6. Nie ważne czy w turbo czy wolnossaku :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Brynia Ciebie nie będzie :?: Czemu Najpierw Ragguś, potem Ty Niedobrze co twardsi zawodnicy nam się wykruszają
-
[B5 ACK] Jaki olej do 2.8 V6 30V ?
Wiekowy :?: Dwa lata starszy od mojego :!: A ja do swojego lałem syntetyk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Choopy Na gołe klaty, już :polew:
-
[B5 AJL] Co sądzicie o tych tarczach ?
A jakie jest wasze zdanie na temat Jurid-a :?: Pytam z ciekawości, bo miałem możliwość wzięcia tych klocków i tarcz ale ostatecznie skończyło się na "standardzie", czyli Zimmermanie i Ferrodo DS P...
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Zmieniłem termostat i nie widzę jakiejś radykalnej zmiany spalania . Po przejechaniu normalną jazdą jakiś 100 km w standardowych warszawskich korkach (czyli standardowym warszawskim ruchu ) wychodzi mi na FIS-ie ok. 16 - 16,5 l. Tak więc Cuber nie jesteś wyjątkiem - mnie też bak starcza na. ok 400 km
-
[B5 AFN] Czasami miga wyświetlacz climatronica
Prosz... http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html;msg622219#new A następnym razem polecam funkcję
-
[B5 ADR] Jak dbać o zawieszenie ?
Zabiegać o budowę i modernizację dróg - jeszcze tego przykazania nie wymieniliście
-
[B5 AFN] Pytanie o climatronic i kontrolkę wody
Rocznik '98 to już po I-szym lifcie a więc kanał 51 to temperatura bloku silnika. Temperaturę płynu sprawdza się na 49.
-
[B5 AEB] Nie działa wskażnik temperatury cieczy chłodzącej
Wszystkiego najlepszego zatem Ozi Dużo kasy , fajnych lasek no i
-
[ALL B5] Na jakiej płycie podłogowej jest A4 B5 ?
TO szczególnie poleć mu ten fragment z pierwszego artykułu Powrót do tradycji wspólnej z Audi konstrukcji Passata nastąpił w 1996 roku. Skorzystano przy tym z doskonałego wzoru, jakim był model A4. Wydłużono nieco rozstaw osi, zmieniono tylne zawieszenie, zaprojektowano większe - zarówno w części pasażerskiej, jak i bagażowej - nadwozie. Silniki znowu "obróciły się" o 90 stopni. Te także zapożyczono z "aczwórki" - począwszy od podstawowego 1,6 l, poprzez pięciozaworowe 1,8 l - wolnossący i doładowany - na dieslach z wtryskiem bezpośrednim 1,9 l skończywszy. Jedyną nowością był pięciocylindrowy motor VR5, "aksamitna" alternatywa dla 150-konnego 1,8 l turbo. W 1998 roku wprowadzono wersję nadwoziową Variant oraz napędową Syncro - tę ostatnią również adaptowano z A4 Quattro. Najnowszemu Syncro przypisano największy silnik widlasty 2,8 l o mocy bliskiej 200 KM. Wychodzi na to, ze ten jego pasek jest niczym więcej jak tylko "twórczo" splagiatowaną A czwórką :polew: :polew:
-
[ALL B5] Na jakiej płycie podłogowej jest A4 B5 ?
Począwszy do pierwszego passata aż do 2005 roku paski zawsze były budowane na płytach A4 - właśnie w tę stronę :!: Wyjątek stanowiły passaty B3 (1988 - 96) i wersje obecne, które były budowane na zmodyfikowanych płytach golfa - B3 Golf II, B6 Golf V. Daj koledze linki do poczytania, może go przekona. http://www.autotrader.pl/ds_doc,155050801,26927406,prezentacje.asp A jeśli zna angielski to tu jest strona angielskiej wikipedii (w polskiej jest praktycznie goowno napisane ) http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Passat
-
[B5 ACK] Jaki olej do 2.8 V6 30V ?
Czyżby kolega zmienił furę i nie zaktualizował :gwizdanie: Ja do swojego zalałem syntetyk castrola 5w40. Tylko bierz w bańkach a nie z beczki, bo nie wiadomo jaki syf może Ci się trafić
-
[ALL B5] Na jakiej płycie podłogowej jest A4 B5 ?
To poproś go, aby porównał rozstaw osi - w B5 261, a w Golfie IV 246 - z tego co kojarzę Może wtedy przestanie opowiadać głupoty. A zresztą - golf IV jest robiony na płycie Audi A3. Postawcie jedno audi obok drugiego - różnica będzie uderzająca
-
[B5 AHU] Drży kierownica na biegu jałowym
Nie zawadziłoby też sprawdzić napinacza i rolki od klimy. :gwizdanie: Ja mam w tej chwili coś takiego u siebie - kiedy płyn sie podgrzeje i klimatronik się uruchamia i zaczyna do środka wpuszczać ciepłe powietrze - wpada w lekką wibrację.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nawet na PW jak się wstydzisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
powiedział tonem znawcy - eksperta... :polew:
-
[B5 ALG] Co to za błędy ?
No cóż, tak to jet w tych naszych V - szóstkach Żeby zrobić jakiś drobiazg często trzeba pół samochodu rozbierać Zwróciłeś uwagę, czy równo Ci zderzak spasowali :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko Poziu , na następnym zlocie nadrobimy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czasami "przyłożenie z melona" potrafi być bardziej skuteczne niż przyłożenie z liścia :polew:
-
[ALL] Kiedy włączają sie spryskiwacze lamp ?
Jeezu przestańcie dziadować, robić cyrki z wyłączaniem świateł, bo to aż śmiesznie wygląda Płyn to znowu nie aż taki majątek xmnichx Jeśli nie chcesz, żeby uruchamiały Ci się spryskiwacze od reflektorów, to po prostu utrzymuj niski poziom płynu w zbiorniku - tak, żeby FIS Ci go sygnalizował. Wtedy system po prostu nie uruchomi spryskiwaczy i tyle
-
[B5 ALG] Co to za błędy ?
No to wymiana termostatu solidnie pociągnie Cię po kieszeni Ja za robociznę zapłaciłem tyle, co przy wymianie rozrządu :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byłem, ale zabawa skończyła się po pierwszych dwóch przejazdach, bo wszystko stopniało