Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jospethe

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jospethe

  1. jospethe odpowiedział(a) na Beczka temat w 3.0TDI
    Nie wiem jaka norma jest dla tego silnika ale zalej olej z tych firm: MOTUL, Valvoline, Liq moly. No i chyba 5 w 40 a nie 10 w 40 . Musisz poszukać na forum bo jest temat odnośnie oleju do silników wysokoprężnych.
  2. jospethe odpowiedział(a) na Beczka temat w 3.0TDI
    Skoro grzechocze to chyba rozrząd się kończy. Nie znam sie na 3.0 ale coś mi się obiło o uszy. Wątpię zeby zmiana oleju coś tu pomogła. Oczywiście możesz spróbować zalać inny olej. Zapoznaj się z tematem. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/236081-grzechotka-metaliczny-odglos-po-rozruchu-30-tdi/
  3. Albo naciąć piłką do metalu i spróbować odkręcić płaskim wkrętakiem.
  4. Szukaj właśnie kosiarki z silnikiem Briggsa. Słyszałem że to jest najlepszy silnik.
  5. Przyspawać lekko bita do obrobionej śruby.
  6. Trzeba ściągnąć tapicerkę od wewnątrz z klapy. Zaślepka wstawiona może być tylko z 2 powodów. 1. Uwalony silniczek wycieraczki. 2. Ktoś chciał poprawić wygląd auta wywalając wycieraczkę. Oprócz pióra trzeba kupić całe ramię i być może silniczek. Trzeba rozebrać i zobaczyć czy jest silniczek i czy jest sprawny. Sam wstawiałem zaślepkę bo miałem już dość bujania się z ciągle zacinającą sie wycieraczką.
  7. jospethe odpowiedział(a) na beny. temat w Audi A4 B5
    Możesz wstawić nowe jak dali w zestawie. Ja zostawiłem stare bo zawieszenie miałem trw a pożniej kupiłem MS więc nie wiem jak z wytrzymałością śrub z MS jest
  8. Zobacz czy się zamek nie blokuje tam gdzie wkładasz kluczyk. Może po przekręceniu zostaje w pozycji otwartej. Wtedy jak się dłużej przytrzyma to szyby idą w dół.
  9. Postawiłeś auto na inne naprawy a mechanik zainteresował się akurat poduszkami i tym czy sa oryginalne czy nie? Dziwne. Może podp..lił Ci oryginały bo teraz wszystko możliwe
  10. Podobno jeśli górne sie wymienia to nie trzeba ustawiać, a jeśli dolne to tak ale nie wiem jak jest na prawdę bo jeden mówi tak a drugi tak. Na pewno sprawdzić wypadałoby czy nie jest przestawione coś po wymianie.
  11. Zmienić płyn do spryskiwaczy na letni.
  12. I wywalił wszystkie dobre wahacze bo jeden zaczął pukać?
  13. Nie ma sensu wymieniać sprawnego wahacza. U mnie kiedyś zaczął jeden stukać i tak jeździłem bo myślałem że zaraz drugi poleci. Poleciał, ale jakiś rok później.
  14. Skoro powietrze z układu wyleci to zastąpi je płyn chłodniczy i poziom płynu spadnie w zbiorniku.
  15. Pod spodem masz jeszcze 3 uszczelki i to one prawdopodobnie puszczają olej. Zanim rozkręcisz wszytko to kup te dolne uszczelki.
  16. Da się to zrobić bez emulatora tylko trzeba wiedzieć jak podpiąć kable przy kostce. Dużo cudowania. Mam tak u siebie zrobione bo nie miałem pojęcia że istnieje cos takiego jak specjalny emulator.
  17. jospethe odpowiedział(a) na buka1207 temat w Audi A4 B5
    U mnie na zimnym też nic nie pstryka.
  18. Albo wyczyść wszystkie dane w przeglądarce . Historie , hasła, ciasteczka itp
  19. jospethe odpowiedział(a) na buka1207 temat w Audi A4 B5
    U mnie nic takiego nie ma.
  20. Chyba ktoś śrubokrętem zmieniał temperaturę...
  21. Wg mnie to średni pomysł aby autem jechać do Hiszpanii. Pomyśl co się stanie jeśli Ci coś nawali w połowie drogi. Drobne niedomaganie w aucie może przerodzić się w mega usterkę i duży problem. Taka trasa w dodatku jest mega męcząca. Wymęczysz siebie, kobietę a tym bardziej dziecko
  22. Mechanicy chcieliby żeby rozrząd wymieniać razem z olejem. Dla niech jeden wieczór pracy i 250 - 300 zł w kieszeni.. Jak wymieniałem po 60 tyś to po pasku widziałem, pasek nie był wcale zużyty. Zależy też od tego gdzie kto jeździ np ile czasu spędza w korkach. Wtedy pasek pracuje a kilometry się nie nabijają. Ja w korkach nie stoję nigdy więc pasek wolniej sie zużywa . Można zmienić w AFn ie po 60 sobie bo rozrząd kosztuje raptem 300 zł więc to nie majątek.
  23. jospethe odpowiedział(a) na Orayle temat w 2.5TDI
    2 tyś euro czyli ponad 8 tyś zł za rozrzad płyny i filtry to jakieś nieporozumienie. Sprzedaj to lepiej.
  24. jospethe odpowiedział(a) na e2rd-85 temat w 1.9TDI
    A zaglądałeś do środka jak to wygląda? Może być tak, że oprócz popychaczy wałek też będzie do wymiany
  25. Jeśli wyciągniesz pompkę to płyn zleci na glebę. najlepiej wypompować płyn albo poczekać aż sie zużyje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.