Treść opublikowana przez jospethe
-
Zacinające się spryskiwacze przedniej szyby
Ja kupiłem z allegro i jest ok. Wymiana nie jest trudna. Trzeba ją wyjąć, odpiąć zasilanie i wężyki z płynem. Nie trzeba nic nawet demontować
-
Różnice w przyspieszeniu
Diesel dobrze się zbiera pod warunkiem, że nie jeździ nim ktoś kto nie przekracza 90 km na godzinę więc diesel dieslowi nie równy. Jeden ciągnie a drugi jest zamulony.
-
Zacinające się spryskiwacze przedniej szyby
Pompka do wymiany.
-
Ślady po emblemacie
A benzyną próbowałeś?
-
Ślady po emblemacie
Chcesz usunąć klej spod emblematów czy klej po zerwanych emblematach?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Przez waszą stronkę zamówiłem olej Valvoline + filtr. Chciałbym też ramki pod tablicę rejestracyjną. Napisałem w komentarzu prośbę o dołączenie ramek bo nigdzie nie widziałem opcji dodania ramek.
-
Z kim jechać po auto ?
Przede wszystkim z kimś kto zna język niemiecki.
-
Dziwne rzeczy dzieją się z radiem
Przy nagrywaniu płyty nie zapychaj jej całej muzyką tylko nagraj z 350 mega a nie 700. W dodatku przy nagrywaniu ustaw prędkość zapisu na jak najniższą.
-
Ogrodzenie Betonowe Sąsiada...
Daj jakieś foto. Zobaczymy jak to wygląda. A na czyjej działce postawiony jest ten mur?
-
Dziwny osad w silniku.
Płukanke przez bagnet wlej tylko
-
Koszt naprawy
Prawy tył to dałoby się wyklepać, ale trzeba malować. Przedni błotnik ze szrotu ori to około 100 zł + malowanie. Sam kupiłem oryginalny bo miałem do wymiany. Są też na allegro gotowce, ale nie wiem jak z jakością.
-
Uszczelka bagażnika
U mnie też zaciekało jak miałem puszczony kabel od anteny Cb. Masz cb?
-
Daję do myślenia :(
Bo to Rosja jest...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Oczywiście każdy by założył do siebie lema tylko ta cena....
-
Daję do myślenia :(
Z kierowcy niewiele zostało. Aż mi słabo się robi jak widzę takie coś
-
Wygląd tarczy tył
Może kupiłeś przez przypadek tarcze z carbonu? A tak na poważnie to nie jest wina ani zacisku ani jarzma. Myślę, że to wina jakości materiałów : tarczy albo klocka. Widać że tarcza jest strasznie zardzewiała i nie powinna tak wyglądać po roku czasu
-
Jaki wosk do srebrnego lakieru
Kilka myć
-
Jaki wosk do srebrnego lakieru
Ode mnie : http://allegro.pl/sonax-wosk-twardy-w-plynie-nablyszcza-lakier-250ml-i5968901919.html http://allegro.pl/formula-legendarny-wosk-carnauba-473-ml-usa-60-i5660876459.html Dobry kompromis pomiędzy jakością a ceną . Jedno opakowanie starcza mi na całe lato. Można je kupic na większości stacji benzynowych
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
- Aktualizacja Windows 8 do Windows 10
To nie PIS. A co ma współnego PIS z windows 10 ? ja pi...le...- Aktualizacja Windows 8 do Windows 10
A później pewnie po instalacji każą wykupić licencję na 10- Wyciek oleju z silnika
Zalej go olejem, który zmiękcza uszczelki np Valvoline . Jeździłem na castrolu i ciekło tak że plamy były. Wlałem valvoline durablend i silnik suchy. od góry po sam dół.- Pękająca osłona przegubu zew.
Ja mam to samo. Jakiś czas temu założyłem już 2 lobro i znowu popękała . Dziurawa nie jest ale jeszcze z pół roku i będzie znowu do wymiany.- Aktualizacja Windows 8 do Windows 10
A co z plikami, które mam na dysku? Podmienią się? Nie będzie formata?- Wymiana drążka kierowniczego
Chcesz zmienić drążek czy końcówkę drążka? - Aktualizacja Windows 8 do Windows 10