Treść opublikowana przez Booster
-
Silnik AMB.. Jaka turbosprężarka?
Turbo od S4 B5 nie podejdzie, K03 z końcówką J i N są takie same
-
prośba o zidentyfikowanie użytkownika "ArniKRAKÓW" !!!!
Zrobiłeś deala z gościem który na forum zarejestrował się 14.08.2012 na przyszłość jest nauczka, oby to było kolejną przestrogą dla innych
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
listwa na pewno nie spasuje, w B5 1.8t regulator ciśnienia paliwa jest na listwie, a w B6 1.8t w filtrze paliwa a nie na listwie
-
pomysł na interesik potrzebne oponie
Jeżeli chodzi o branżę jubilerską to na chwilę obecną jest słabo. Można powiedzieć że jest ona podzielona na towar z bardzo wysokiej półki ( Kruk, Apart, itp) i z bardzo niskiej, od kilku dobrych lat polski rynek jest zalewany chinszczyzną słabej jakości, w związku z tym ceny też są bardzo niskie. Na dzień dzisiejszy polska branża jubilerska przeżywa kryzys :/
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
350pln z wysyłką za nowy DP to dobra cena
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja i Rafał spotykamy się pod Tesco w Pruszczu o 18
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
1. PFR6Q do serii są spoko 2. Jeżeli będziesz stoił na 98 to 95 nie będziesz mógł lać
-
[B5] Pytanie o pewną rzecz. Proszę o pomoc.
wyrezana
-
1.8T nie daje się zmodyfikować
w B6 nie ma barosensora, jest map sensor zaraz przy IC
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
że się tak zapytam a od czego ty tą K04 wsadziłeś????? czyżby od RSx????? toż tam kolektor nie pasuje na nią, a co do wtrysków tu masz fajną stronkę i poszukaj swoich: ASNU Fuel Injector cleaning by post[/url A co do wtrysków ja doszedłem do 232KM na 320ccm seryjnej pompie i regulatorze ale czasy wtrysku miałem pod 28ms, dlatego zmieniłem na 420ccm i teraz przy 238KM mam 19,3ms maxa o ile pamiętam. A tak dla fanatyków to nie wiem czy liczyliście kiedykolwiek ale przy 280-290KM silnik w ciągu 1 sekundy wciąga około 210 litrów powietrza atmosferycznego czyli tyle co duża beczka na olej Turbo z firmy BorgWarner K04-2075 nowe No to masz panie turbo od 1.8t poprzecznego, a nie wzdłużnego i nie podejdzie ty potrzebujesz K04-015
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Seryjne wtryski AEB: 210ccm /~3bar 240ccm /~4bar
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wsadzaj 320cc, paliwa nigdy za wiele. Teoretycznie 280cc powinny starczyć do 200KM, ale 320cc to koszt 200-250pln więc nie ma co sie zastanawiać. Tylko ciekawi mnie ta pompa wallbro, skoro seria daje rade do 240KM
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja płaciłem 350zł, teraz sprzedawców tych listw jest tyle, że nie wiem od którego je miałem. Ogólnie tragedi za te 300zł nie ma, ale kolejnym razem dołożył bym te 500-600zł i kupił ori
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeżeli ktoś szuka taniego gwintu do B6 FWD to pisać, jest do oddania pełny zawias Ta-Technix po małym przebiegu
-
Batory po wirusie.
EGT = Exhaust gas temperature Temperatura spalin zbyt wysoka, to co widzisz z wydechu to resztki spalającego sie kata
-
3m look, czy są aż tak tragiczne?
I tak większość powie ci że to kicz i wieś tuning, ale i tak naprawdę liczy się to czy tobie się podoba. Poszukaj w google jak a4 na takich lusterkach wygląda i jeżeli ci podpasuje to śmiało montuj.
-
Jaką moc wytrzyma seryjny silnik?
Odwiedź compsport, mogą tobie przeprowadzić takie modyfikacje CompSport - Chiptuning i modyfikacje mechaniczne pojazdów
-
Jaką moc wytrzyma seryjny silnik?
Wydajniejszy intercooler, sztywny dolot, wydech z downpipem, seryjna pompa paliwa też może nie wyrobić
-
Jaką moc wytrzyma seryjny silnik?
Seryjne bebechy wytrzymują około 300Hp. PS: sama K04 i wtryski z S3 BAM nie wystarczą na 250
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wtedy było by zbyt bogato w dolnym zakresie obrotów, jedynie porządna korekta softu.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dupnie zrobiony soft i na wysokich obrotach na 4 i 5 biegu brakuje paliwa
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
1. Wstaw GTRS eliminator, podejdzie pod ori kolektor 2. 440cc w zupełności wystarczą 3. wtryski od BAM pasują p&p ale mają wydajność 380cc 4. ? 5. Optymalnie 2,5 cala 6. Tak, na początek wystarczy przelot 7. DV od S3 lub TT 225km lub jakiś forge 8. jak działa to zostaw, ewentualnie od S2 Dobrze było by dorzucić przepływkę 3" od S3, a przy większych mocach wydajniejszą pompę paliwa.
-
1.8T nie daje się zmodyfikować
16683 - Boost Pressure regulation : control range not reached w pierwszej kolejności sprawdź szczelność dolotu i wszystkie wężyki podciśnienia, wtyczke od N75 i czy gruszka przy turbo się nie zacieła, ostateczności podmień N75 koszt nie duży a naprawdę warto.
-
Wstęp: Fotorelacja Mod Silnika: Regeneracja Głowicy.1.
Niektórzy ludzie myślą że wystarczy tylko kupić jakieś turbo, włożyć do wolnossaka i będzie banglać, zrobienie 1.8t na 300KM wiąże się z kosztem 12-15 tys zł, o poświęconym na poskładanie tego czasie i pracy już nie wspomne.
-
Sens robienia wydechu w takim setupie?
Zrób wydech z kwasiaka 2,5 cala na 2 tłumikach El-Tec, będzie w miarę cicho i wydajnie