Treść opublikowana przez Booster
-
Audi S4 4,2 b6 wiszace podcisnienie wydechu...co z czym?
mam nadzieje, że uda się to ogarnąć. Wpadnij na spoty do 3Miasta na spota pochwalić się furą
-
B6 DIVISION
Ani dystanse, ani felgi, ani opony nie muszą być identyczne. Drugi sezon latam na 9" + 225/35-19 i 10" + 255/30-19. Zrobiłem tak 12000 może 15000km i nic się nie dzieje. no ale jakby policzyć obwody...to są inne ? 4,5mm różnicy na obwodzie, dla dyferencjału to nie robi kłopotu
-
B6 DIVISION
opony mogą być różnych rozmiarów, ważne żeby tolerancja była jak kolega wyżej pisze tu można przeliczyć rozmiary: http://magazynauto.interia.pl/kalkulatory/kalkulator-opon
-
B6 DIVISION
nie ma wpływu, ważne aby zachować obwód koła
-
Audi S4 4,2 b6 wiszace podcisnienie wydechu...co z czym?
do góry w stronę bagażnika, w środku od strony kierowcy w bagażniku zdejmij boczek, powinien tam być zawór sterujący podciśnieniami. widać poprzedni właściciel w jakimś celu zwalał wydech i zrobił to na odpierdziel.
-
B6 DIVISION
tu masz jeszcze jeden http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
http://www.racelogic.co.uk/Store/products.php?product=PerformanceBox-%252d-01 są dystrybutorzy w PL ale najtańsza wersja kosztuje ponad 2200pln
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
treningi mam o 18.30 w każdy wtorek :/
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
W końcu doszedł do mnie RL czas na porządne i dokładne testy
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
http://a4-klub.pl/index.php?/user/44459-lukasz92/
-
Błędy komunikacji z CAN i dziwne objawy.
rozumiem że problem jest w momencie wjechania na rolki na hamowni?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Nie takie klimaty
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
siadła taka sama jak była, narazie nie ma czasu na testy różnych skrzyń. tą co padła oddam do Świątka do pokombinowania. Jedyne co mogę zdradzić na chwilę obecną to, że szykujemy profi Promo filmik
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
skrzynia zmieniona, jutro potestujemy. W planach jest aby zaliczyć wszystkie rundy GP Polski na ćwiarę
-
Jak sprawdzić cewkę zapłonową 1,8 ADR ?
odpinaj po kolei cewki, wyjęcie sprawnej spowoduje pogorszenie pracy silnika na jałowym, przy wyjęciu trefnej nie zauważysz różnicy w pracy silnika
-
Audi S4 4,2 b6 wiszace podcisnienie wydechu...co z czym?
grucha to zawór http://forums.fourtitude.com/showthread.php?3467723-B6-exhaust-flap-mod
-
Audi S4 4,2 b6 wiszace podcisnienie wydechu...co z czym?
rurki nie mają wisieć, trzeba je podłączyć do zaworków, klapy otwierają się pod ciśnieniem na wyższych obrotach, wydech wtedy się uwalnia i głośniej gada, popryskaj zastałą klapę wd40 i spróbuj ją rozruszać
-
Problem z temperaturą, poziomem płynu chłodzącego etc.
klima swoją drogą, nieszczelna lub nienabita, ale wracają do głównego wątku to najprawdopodobniej uszczela pod głowicą
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
dodałem trochę info na temat strokera
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
przy redukcji z czwórki, tryby trzeciego biegu się posypały w drobny mak
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Dzisiaj uwaliłem skrzynię biegów, także z nowym wykresem trzeba będzie poczekać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no nie, Łepski teraz bana załapał Pany co z wami?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek, łobuzie za co ostrzeżenie dostałeś ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tu masz wtryski P&P w dobrej cenie http://www.racingforum.pl/S-Wtryski-360ccm-Saab-4szt-t126387.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to będzie dzisiaj ktoś czy nie