Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

felgi kox :kox:

...ale do eSy za małe moim zdaniem :no:

No z cal większe mogły by być...ale przy dobrej glebie to i 17 wygląda pysznie :naughty:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dawid...są fajne JDMowe SSR SP1 Professor

dsc0382z.jpg

dsc0384fy.jpg

dsc0388nn.jpg

dsc0392y.jpg

dsc0420r.jpg

dsc0402e.jpg

dsc0395v.jpg

SSR SP1 Professor

17x7.5" / 5x100 / ET43

Idealne, jak nowe / Ranty wypolerowane, środki pomalowane proszkowo na biało.

Naklejki SSR na ramiona gratis.

Cena: 2599zł

koleczka za***iste :slina: i maja nawet ciekawe parametry, tylko 7,5 cala szerokosci i taki ladny rancik :good:

Opublikowano

Fajne ale male...

Opublikowano

a ja sie pytam kiedy bedzie sesja :baseball::strachliwy:

Opublikowano

a ja sie pytam kiedy bedzie sesja :baseball::strachliwy:

jakoś styczeń/luty jeśli jesteś studentem :decayed: mnie to już nie dotyczy :kox::decayed: moskala też chyba nie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mnie nigdy nie dotyczyło :decayed:

Opublikowano

mnie nigdy nie dotyczyło :decayed:

to może czas to zmienić :naughty: Życie studencie po 40stce to mogłoby być coś :naughty: Chociaż Ty i tak masz cały czas życie studencie nawet bez studiowania :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie wyobrażam sobie pójścia do szkoly po takiej przerwie , wole spędzac łikendy z browcem w ręku przed TV z rodziną a nie w ławce :thumbdown:

Opublikowano

pytam sie o sesje fury :polew:

Opublikowano

Właśnie moskal dawaj któregoś dnia na jakieś foty. Nosfer chciał zdjęcia w dużej rozdziałce to dostanie :evil:

Opublikowano

nie wyobrażam sobie pójścia do szkoly po takiej przerwie , wole spędzac łikendy z browcem w ręku przed TV z rodziną a nie w ławce :thumbdown:

ja tez :decayed: nie wyobrazam sobie :kox: i jeszcze dodatkowo skrobnal bym cos na forum :gwizdanie:

Opublikowano

może przy sobocie ją umyje i coś zapoda :mysli:

Opublikowano

może przy sobocie ją umyje i coś zapoda :mysli:

moskal i mycie fury???? on ma swoich ludzi od tego ale w sobote nie pracuja :gwizdanie:

Opublikowano

Moskal, nie robiłeś jakichś killów dzisiaj?

Po mieście krążą plotki, że jakaś niebieska eSa została objechana?

:decayed:

Opublikowano

Moskal, nie robiłeś jakichś killów dzisiaj?

Po mieście krążą plotki, że jakaś niebieska eSa została objechana?

:decayed:

Hehe no właśnie :kox:

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

Moskal sie odcial :) Na gadu ni ma na telefon sie nie dodzwonisz ... Juz nie ma na prad bo na paliwo poszlo ? :polew:

Opublikowano

Ja tam się dodzwoniłem :naughty:

Opublikowano

Objechany?? kto taki odwazny??

czyli mbc wraca na poklad :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Moskal, nie robiłeś jakichś killów dzisiaj?

nie , byłem w Toruniu , wysrało sie sprzęgło i parówa została na 2 tygodnie w kujawsko-pomorskim :kwasny:

gdzieś jest nieszczelność w przewodach ,pedal wpada w podłoge , nie mozna wbić biegu., za późno to wczoraj z moim starym zauwazylismy i nie dalismy rady naprawić , musiałem odstawić do kumpla mechaniora :thumbdown:

i jeszcze wczoraj mi sie fon rozładował a ja bez ładowarki :thumbdown:

on ma swoich ludzi od tego ale w sobote nie pracuja :gwizdanie:

dokładnie :good:

Objechany?? kto taki odwazny??

czyli mbc wraca na poklad :przebiegly:

mbc nie wraca :wink4: , jest plan , ze jak odbiore z poprawki malowania to jade wycinać srodkowy i robie soft :good:

0,6bara to nie jazda :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.