Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

szybki tatko :naughty: :naughty: :naughty: wysłałeś do mnie paczuszke?

jutro pojedzie

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moskal ja chce taki dzwięk

:slina: :slina: :slina:

Opublikowano

szybki tatko :naughty: :naughty: :naughty: wysłałeś do mnie paczuszke?

jutro pojedzie

:good:

Opublikowano
  • Autor

moskal ja chce taki dzwięk

:slina: :slina: :slina:

To najpierw narzekasz ze nie chcesz za głośno a teraz wbijasz filmik pełnego przelotu na jednym customowym tłumiku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jestem ciekaw jak u Cantony jezdzi sie tym na co dzien...

Opublikowano
  • Autor

muza dwie kreski wyzej i sie jedzie :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

raczej 20 kresek wyżej :naughty:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

moskal ja chce taki dzwięk

:slina: :slina: :slina:

To najpierw narzekasz ze nie chcesz za głośno a teraz wbijasz filmik pełnego przelotu na jednym customowym tłumiku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeździłem jego furą i tragedii nie było. jak wciskasz gaz to nie myślisz o wydechu :decayed:

on ma fajny patent z tym wydechem wiec mysle że nie bedzie problemu z pojechaniem w trase 3k km

Opublikowano
  • Autor

Jeździłem jego furą i tragedii nie było. jak wciskasz gaz to nie myślisz o wydechu :decayed:

on ma fajny patent z tym wydechem wiec mysle że nie bedzie problemu z pojechaniem w trase 3k km

No ok ,ale jechałeś u mnie i tez stwierdziliśmy ze nie za***rdala sie (zwłaszcza Ty) w trasie przez 100-200km w zakresie obrotów 5000-7000rpm , a dopiero wtedy w sumie dosyć głośno słychać :wink4:

Opublikowano

Jeździłem jego furą i tragedii nie było. jak wciskasz gaz to nie myślisz o wydechu :decayed:

on ma fajny patent z tym wydechem wiec mysle że nie bedzie problemu z pojechaniem w trase 3k km

No ok ,ale jechałeś u mnie i tez stwierdziliśmy ze nie zasuwa sie (zwłaszcza Ty) w trasie przez 100-200km w zakresie obrotów 5000-7000rpm , a dopiero wtedy w sumie dosyć głośno słychać :wink4:

dokładnie, a mozna zawsze jeszcze jeden wsadzić :decayed:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 07:38_________________________________________________http://moto.allegro.pl/okazja-20-x-7-5-tsw-achilles-nowe-i1560900976.html

Opublikowano

U piotrka grzmi jak u mnie grzmialo :):kox: Ciekawe jak bedzie gadala moja :good:

Opublikowano

Jeździłem jego furą i tragedii nie było. jak wciskasz gaz to nie myślisz o wydechu :decayed:

on ma fajny patent z tym wydechem wiec mysle że nie bedzie problemu z pojechaniem w trase 3k km

No ok ,ale jechałeś u mnie i tez stwierdziliśmy ze nie zasuwa sie (zwłaszcza Ty) w trasie przez 100-200km w zakresie obrotów 5000-7000rpm , a dopiero wtedy w sumie dosyć głośno słychać :wink4:

Przy takich obrotach u mnie tylko silnik slychac :kox:

Opublikowano
  • Autor

Doradźcie :

1. plastiki w czarnym połysku + białe rury + białe napisy

2. plastiki w czarnym połysku + czerwone rury + czerwone napisy

3. plastiki w czarnym połysku + białe rury + czerwone napisy

plastiki - osłony na silnik , osłony na pokrywy zaworów, osłona na filtr powietrza , osłona na zbiorniczek wspomagania

rury - rura "Y" i rury idące z rury "Y" do turbin

Opublikowano

do niebieskiej esy wszystko w biel :slina:

Opublikowano

dawaj biało-czarne :kox:

Opublikowano
  • Autor

dawaj biało-czarne :kox:

tak myslałem , z czasem dojdzie ITG wiec złączki beda niebieskie , skomponuja sie z budą :good: :good: :good:

Opublikowano

Doradźcie :

1. plastiki w czarnym połysku + białe rury + białe napisy

2. plastiki w czarnym połysku + czerwone rury + czerwone napisy

3. plastiki w czarnym połysku + białe rury + czerwone napisy

plastiki - osłony na silnik , osłony na pokrywy zaworów, osłona na filtr powietrza , osłona na zbiorniczek wspomagania

rury - rura "Y" i rury idące z rury "Y" do turbin

rury daj na kolor Lambo, pokrywy glowic tez

plastiki na czarno kolor napisow ori

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.