Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Pepin fotki najs, glinkowałeś wcześniej i robiłeś jakąś korektę lakieru? mam już Makitę więc jak by trzeba było coś skorygować to się polecam, mam fajną Menzernę 500 i z polerką jest super efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Młodzik a masz może dekielki do standartowych felg co od ciebie wziąłem? O tych: Schmiedeleichtbau_MJ_98.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzik a masz może dekielki do standartowych felg co od ciebie wziąłem? O tych: Schmiedeleichtbau_MJ_98.jpg

a nie dałem Ci do nich dekielków?[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 19:16_________________________________________________ja uciekam bo o 2 startujemy więc jeszcze może sie drzemne chwilę.

do usłyszenia po 5 październiku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie możecie sprawdzić na stronce www.zaszybko.pl czy w ostatnim czasie nie zostaliście złapani na fotoradar. polecam tą stronkę !!!

quwa ja sie wkrecilem a tu quwa taka lipa na zdieciu, bo czas i miejscowosc prawie sie zgadza , predkosci chyba tez :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu, sprawdziles czy ten naped bedzie pasowal do Madasowego laptoka?[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 22:23_________________________________________________nie spac , chodzic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu, sprawdziles czy ten naped bedzie pasowal do Madasowego laptoka?[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 22:23_________________________________________________nie spac , chodzic :wink4:

właśnie Michu :naughty:

dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzik a masz może dekielki do standartowych felg co od ciebie wziąłem? O tych: Schmiedeleichtbau_MJ_98.jpg

a nie dałem Ci do nich dekielków?[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 19:16_________________________________________________ja uciekam bo o 2 startujemy więc jeszcze może sie drzemne chwilę.

do usłyszenia po 5 październiku :cool1:

Dałeś ale ktoś je sobie na łazarzu pożyczył i nie oddał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 08:13_________________________________________________co tak wczesnie Michu, malenstwo cie z wyrka wyciaglo , czy juz moze w pracy :mysli:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 08:14_________________________________________________Madas masz ten numer kom. co miales czy moze zmieniles?[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 08:28_________________________________________________wstawac quwa, szkoda dnia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Marcinie twoj numer tez bym potrzebowal[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 08:46_________________________________________________jezeli nie ulegl zmianie to chyba mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie twoj numer tez bym potrzebowal[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 08:46_________________________________________________jezeli nie ulegl zmianie to chyba mam

nr b.z. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...