Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

regularna powtórka z rozrywki mówisz musachi ?? :kox: pisze sie na nią.............oczywiscie :th: :a4fan:

super :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

o dupe roztrzas te rangi. My z Age bylismy klubowiczami i co ktos wymyslil inne roguly gry i zostalismy zdegradowani choc na forum jestesmy juz 1.5 roku. Teraz zalujemy ze wydalismy kase na kalndarzyki klubowe itd itd.

Fajna gadka o schodac, a co z terminem?? :evil:

Ja to samo tez bylem klub, tez jestem 1.5roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regularna powtórka z rozrywki mówisz musachi ?? :kox: pisze sie na nią.............oczywiscie :th: :a4fan:

super :a4fan:

no ja w miarę moich odwiedzin w POZ też się piszę jeśli nie macie nic naprzeciwko ...

tyle, że w POZ jestem tak raz na miesiąc góra .... teraz tylko do czwartku :confused4:

potem jazda na święta w Podlaskie ...

a po 28-mym ... witaj obczyzno ... :kox:

także jak by co ... to się na którymś ze SPOT'ów spikniemy w POZ ... damy rade :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kramer oczywiscie zapraszamy.

kiedy bedziesz ponownie w pL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kramer oczywiscie zapraszamy.

kiedy bedziesz ponownie w pL?

w PL czy POZ ? w POZ będę w wtorek po swiętach i zostane przed podróżą do domu aż do piątku rano ... czyli fizycznie do 28-go rano jestem w POZ (25-28 MAR) - a co ? jakiś mały spot next week ? :kox:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poz.

sa chetni na spota w weekend po swietach? no, moze zrobimy szybki spocik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poz.

sa chetni na spota w weekend po swietach? no, moze zrobimy szybki spocik :naughty:

w weekend po Świętach ... to ja musze być już daleko z tąd ... na 6 rano w robocie :wallbash:

jeśli o mnie chdzi - odpadam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba ze w tygodniu.

tja ... ale w tygodniu to nikt z Was nie znajdzie czasu na spot ... gdziekolwiek by był ... frekfencja będzie marna :kwasny:

zo-ba-czy-sie po Świętach ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś wymyślicie z terminami to pisać tylko szybko,bo wolne w pracy zasze da się załatwić :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to mozliwe i moge sie wlaczyc w ustalenie terminu zlotu to wydaje mi sie ze termin 05.04 bedzie odpowiednim terminem... b w niedziele nie mozna sobie pogrilowac/popiwkowac bo w poniedzalek wiekszosc do pracy badz tez na uczelnie... to taka moja mala sugestia... :) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kramer a Ty pamiętaj jak jedziesz autem to nie pisz na laptopie bo rozwalisz swoje 2,8 hehe :gwizdanie: a

A nawiązując do spociku to jestem za 05,04,2008 no i Remifer ma przygotowania do ślubu to kawalerskie zrobi co??Remifer :drunk: :oklaski: :a4fan:[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 20:56 _________________________________________________gdzie na A2 moze w Strykowie?? czy z drógiej strony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaak najbardziej Ja jestem za sobotą [br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 22:04 _________________________________________________ustalmy jeszcze czas i miejsce ,no wiadomo miejsce jest uzależnione od pogody,ale miejmy nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...