Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Sunday witamy :hi: , moze jakieś swoje spostrzezenia wniesiesz do tematu :naughty:

wystraszyłeś go :evil:[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 16:00_________________________________________________Niezłe jaja, właśnie sypie śnieg w Kaliszu :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

tez zony jeszcze nie mam ale potwierdzam ze kobietom nie mozna wierzyc... :)

bo jak mozna wierzyc komus kto krwawi 5 dni i... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak niema tych pięciu dni w miesiącu. To wtedy jest masakra. Nie było mnie przez kilka dni a tu pojawiły się dziwne jak o forum tematy i do przeczytania 20 stron. Ja czekam z utęsknieniem na śnieg. Nie bez powodu kupiłem quattro. Na spota się pisze ale karty już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zielonej lodowisko na osiedlowych drogach;) .... i na snieg sie juz tez zapoawiada w sumie:D pierwszy drift na sniegu zaliczony:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, wy sobie podziwiajcie śnieg, a ja się szykuję, bo jedziemy na gokarty do Poznania :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos zlotu to chętnie bym podjechał poznać członkinie i członków klubu. Jeśli czas pozwoli to dotrę. Czekam tylko na ostateczną decyzję gdzie mielibyśmy się spotkać. :> :> Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos zlotu to chętnie bym podjechał poznać członkinie i członków klubu. Jeśli czas pozwoli to dotrę. Czekam tylko na ostateczną decyzję gdzie mielibyśmy się spotkać. :> :> Pozdrawiam :)

to czekaj, czekaj :wink4:. napewno bedzie w poscie na gorze [br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 12:51_________________________________________________a petr dzisiaj tylko tutaj zaglada, :decayed: napisalbys cos :cool1::)

[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 12:52_________________________________________________co tutaj tak cicho? wszyscy w oknie na snieg czekaja :mysli: czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem panowie i panie :)

A ty madas widze ze nieźle sobie dzisiaj pospałeś :)

niezle pospał, niezle :wink4::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym, że wk***ia mnie śnieg i szukam zimówek 17" / felg 16" to nie mam nic do powiedzenia :)

przeciez masz quatro :decayed:[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 18:37_________________________________________________

ale tu dzisiaj spokój na tym Forum, czyżby wszyscy pojechali trenować na gokarty? :mysli:

lepią bałwany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja chyba też pójdę trochę polepić puki śnieg jeszcze nie stopniał :cool1:

a masz wiadro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...