Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

widze ze zlot fajnie wypadl bo wszyscy zadowoleni :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 07:25_________________________________________________czesc Wojtasie[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 07:26_________________________________________________fajne fotki kolega LUCAS robi no nie :good:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 07:27_________________________________________________jeszcze te plery mnie napidalaja ale juz jest znacznie lepiej wiec chyba wybiore sie do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze te plery mnie napidalaja ale juz jest znacznie lepiej wiec chyba wybiore sie do pracy

ja wczoraj grałem w nogę, po raz pierwszy od 5 lat chyba i sobie ponaciągałem mięśnie i chodzę jak pokraka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze te plery mnie napidalaja ale juz jest znacznie lepiej wiec chyba wybiore sie do pracy

ja wczoraj grałem w nogę, po raz pierwszy od 5 lat chyba i sobie ponaciągałem mięśnie i chodzę jak pokraka :tongue4:

jak pokraka to ja wygladalem w sobote jak mnie wykrecilo na prawa strone , chodzilem jak by caly czas z lewej wialo masakra :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide po kawcie zaraz przypelzne[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 07:44_________________________________________________

starość nie radość :wink4:

dziekuje smarkaczu :wink4::decayed:

o sobie też mówiłem :naughty:

aaa to zwracam honorek :notworthy:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 07:45_________________________________________________ :polew:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 07:46_________________________________________________ :kawa:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 08:04_________________________________________________no czas juz ubierac d... i zbierac sie do pracy[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 08:08_________________________________________________milego dzionka zycze[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 08:08_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko :hi:

kiedy w końcu robimy ten spocik? i gdzie? bo w związku z tym że już piździ to pewnie KC? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko z rana - jadę zawieźć żonę do pracy i jeszcze tu zajrzę ;)

Też mi się wydaje, że ze względu na aurę można by pomyśleć o przenosinach do KC - za tydzień odpadam, za dwa tygodnie też część ekipy nie może - więc może spotkamy się 26.09?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wszystkim,

tetis juz poleciała do pracy a ja w domku ściemniam,

co do terminu spota to decydujcie ja sie podporządkuje lub też nie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu będzie na początku października w Poz i chciał się z nami trochę spocić. poza tym jest pomysł przeniesienia spotów na jakiś dzień w tygodniu.

niech tu Madas zajrzy i wszystko opisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu będzie na początku października w Poz i chciał się z nami trochę spocić. poza tym jest pomysł przeniesienia spotów na jakiś dzień w tygodniu.

niech tu Madas zajrzy i wszystko opisze

jeśli chodzi o spoty w tygodniu to już był ten plan poruszony wczoraj i my wtedy odpadamy zupełnie bo nasz tryb pracy nie pozwala nam na coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :hi:

była rozmowa wczoraj odnośnie spotów w tygodniu i nie przeszło ..... więc zostaje niedziela ... teraz tylko kiedy ? .... ja za tydzień nie mogę .... a potem już każdą mogę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za przybycie i zabawe :notworthy::hi:

my również dzięki wielkie :good: :good:

Madas sorry za spodnie :naughty:

nie ma sprawy .... załatwiłem ściereczkę z płynem do naczyń .. potem kolega w domku miał suszarkę i po 3 min nie było śladu ..... nieźle sobie potrafie życie zorganizować co :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...