Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Największy problem polega po prostu na tym, że jest jeszcze parę rzeczy, których nie miałem i robię to na wyczucie. Rekcji czasownika / przymiotnika np nie było, a już używać trzeba oO

lece na czuja, niemca sie uczylem dlugo, ale pozniej laaaaaaaata przerwy, nie bylo z kim gadac. :rolleyes:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 09:48_________________________________________________lece na spotkanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Największy problem polega po prostu na tym, że jest jeszcze parę rzeczy, których nie miałem i robię to na wyczucie. Rekcji czasownika / przymiotnika np nie było, a już używać trzeba oO

lece na czuja, niemca sie uczylem dlugo, ale pozniej laaaaaaaata przerwy, nie bylo z kim gadac. :rolleyes:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 09:48_________________________________________________lece na spotkanie :naughty:

było se jakąś Helgę na FB znaleźć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za mini spocik chłopaki :naughty:

spoko :wink4:

Ciebie nie było :tongue4: był Musa i Bart-S

ale duchem byłem z Wami :naughty: :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko do posiadaczy B5 ile wam wchodzi paliwa do baku? Dziwna sprawa u mnie , niby bak 62 litry a ja jak zapali mi się kontrolka rezerwy wlewam max 49l i o co chodzi? Zresztą sprawdźcie w motostacie - link w sygnaturce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za mini spocik chłopaki :naughty:

:hi::naughty:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 01:19_________________________________________________

14 macie spota?Bede w Pzn :naughty:

zapraszamy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak z rana :hi:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 07:24_________________________________________________

wysłane ;)

we wtorek bede z nim rozmawial to zapodam mu ta prace przed rylo co by poczytal :good:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 07:29_________________________________________________spidalam do pracy bo do niedzieli mam maly zapidol[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 07:29_________________________________________________milego dzionka zycze[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 07:30_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...