Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebuję porady :)

Gdzie w Poznaniu dostanę porządny aku? W zasadzie już wybrałem - tylko nie wiem gdzie się po niego udać :) Zależy mi na tym aby rok produkcji = 2011 :wink4:

Wybór padł na markę Moll (czyli to co seryjnie siedzi w Audi) - waham się jednak między 72Ah/380A (seryjnie w 1.9TDI) a 80Ah/400A. Sprzętu trochę jest w aucie więc przyda się delikatna nadwyżka mocy (zachowana proporcja 10% więc wszystko zgodnie z założeniami).

Znalazłem taką ofertę (315zł, stacja Bliska na Małych Garbarach):

http://allegro.pl/akumulator-moll-germany-12v-74ah-74-ah-poznan-i1614410135.html

bierz tylko pod uwagę żeby alternator zdołał "napełnić" baterie... jak weźmiesz za dużą pojemność to będzie kicha :wink4:

moll to chyba najlepsze aku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia sesja w życiu... :gwizdanie: :kox:

noo to powodzenia Wojtasie :good:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 08:07_________________________________________________qwa , ja wlasnie walcze z odzyskiwaniem danych :thumbdown: , szczelilem foremke nie na tym dysku co mialem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zatęsknisz za tą sesją .... :cool1:

zawsze można drugi fakultet zapodać :decayed: co to praca też już wiem i w sumie to nie wiem co gorsze :kox:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 08:27_________________________________________________

ostatnia sesja w życiu... :gwizdanie: :kox:

noo to powodzenia Wojtasie :good:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 08:07_________________________________________________qwa , ja wlasnie walcze z odzyskiwaniem danych :thumbdown: , szczelilem foremke nie na tym dysku co mialem :wallbash:

w takim razie również powodzenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Wojtasie :disgust:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 08:42_________________________________________________spadam do pracy, milego dzionka wszystkim zycze. narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :hi:

ja tam za sesją nie tęsknie :naughty:

[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 10:07_________________________________________________Piechol powodzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję porady :)

Gdzie w Poznaniu dostanę porządny aku? W zasadzie już wybrałem - tylko nie wiem gdzie się po niego udać :) Zależy mi na tym aby rok produkcji = 2011 :wink4:

Wybór padł na markę Moll (czyli to co seryjnie siedzi w Audi) - waham się jednak między 72Ah/380A (seryjnie w 1.9TDI) a 80Ah/400A. Sprzętu trochę jest w aucie więc przyda się delikatna nadwyżka mocy (zachowana proporcja 10% więc wszystko zgodnie z założeniami).

Znalazłem taką ofertę (315zł, stacja Bliska na Małych Garbarach):

http://allegro.pl/akumulator-moll-germany-12v-74ah-74-ah-poznan-i1614410135.html

Polecam ten punkt - kolesie naprawdę są konkretni i o aku wiedzą wszystko.... sam tam dwa aku kupowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie najlepiej podjechać na stację diagnostyczną po przegląd w Pozku , ale chciałem żeby mi sprawdzili autko a nie tylko pieczątka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba do SKP gdzie Nikuś pracuje a jak nie to w Swarzędzu na ul. Tysiąclecia jest fajna stacja, blisko mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie najlepiej podjechać na stację diagnostyczną po przegląd w Pozku , ale chciałem żeby mi sprawdzili autko a nie tylko pieczątka ;)

Auto Help .. pisz do Nikusia jak Vario radzi .. ale tylko w soboty On tam urzęduje osobiście,

w tygodniu jest inny diagnosta, ale stacja bardzo fajna ..

w tym roku 2 dni przed terminem zadzwonili, że mi się kończy przegląd i zapraszają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upał znowu dzisiaj aż pracować się nie chce :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie marudzić .. trochę wiaterku jest .. i chmurki jakieś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :cool1:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 18:12_________________________________________________

ostatnia sesja w życiu... :gwizdanie: :kox:

dwa lata temu też tak mówiłem a tu popatrz, pierwsza sesja na nowym kierunku :polew:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 18:13_________________________________________________

Nic mi nie mów. Szczęśliwi ci co klimatyzatory w pracy i w domu mają :slina:

ZIMA - ŹLE!!

LATO - ŹLE!!

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jak byłem ostatnio to mieli zepsute i nie mogłem amorków sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak

ale test amorków jest baqrdziej subiektywny.

to raczej sprawdzenie całości zawieszenia a nie samych amorków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...