Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

są tam roboty drogowe ale nie mam pojęcia gdzie i czy można jechać i jakie są objazdy dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Jutro jadę do Poznania na Wilde od stronę Buku i zastanawiam się czy od Zwierzynieckiej przejadę w prawo w stronę dworca czy ta droga jest zamknięta? jak co proszę o jakąś alternatywę

z tego co było jeszcze parę dni temu to można było jechać jedynie na Głogowską, a w Królowej Jadwigii się nie dało wbić... bezpieczniej na Św. Marcina, potem w Aleje Nipodległości i przebijesz się koło PKS na Królowej Jadwigii :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu, sprawdziles czy ten naped bedzie pasowal do Madasowego laptoka?

mówiłem Ci że na 100% nie jestem pewien, musiałbym zobaczyć... ale powinien pasować...

co tak wczesnie Michu, malenstwo cie z wyrka wyciaglo , czy juz moze w pracy :mysli:

na uczelnie rano jechałem... maleństwo śpi z mamą, ja mam wolne nocki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jutro jadę do Poznania na Wilde od stronę Buku i zastanawiam się czy od Zwierzynieckiej przejadę w prawo w stronę dworca czy ta droga jest zamknięta? jak co proszę o jakąś alternatywę

z tego co było jeszcze parę dni temu to można było jechać jedynie na Głogowską, a w Królowej Jadwigii się nie dało wbić... bezpieczniej na Św. Marcina, potem w Aleje Nipodległości i przebijesz się koło PKS na Królowej Jadwigii :wink4:

Zależy gdzie chcesz jechać, bo może lepiej z Bukowskiej w prawo w Grochowską i do Hetmańskiej i jesteś na Wildzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 08:27_________________________________________________

@Piotr - jako, że jestem pracownikiem tej firmy choć mam seksualne podejście do niej to ją troszkę obronię... co do kredytu to nie możesz wieszać na nas psów... mamy umowy podpisane z bankami i to nie my odmówiliśmy Ci kredytu tylko banki... tak jest niestety w polsce prawo skonstruowane, że przy kredytach konsumenckich, aby otrzymać kredyt ratalny musisz pracować i zarabiać w Polsce i z tego co wiem tak jest w każdym banku chyba, że się mylę... BIK czy takie tam to już inna bajka, która tak naprawdę Cię nie obejmuje... poza tym na chwilę obecną jest tak sytuacja na rynku, że banki długo myślą, zanim pozwolą na kredyt.... i teraz wszyscy... dziękujemy amerykanom, islandczykom i grekom...

reasumując... mamy możliwość wystawienia kredytu w Sygma Bank, jest to francuski banki i jest tylko od kredytów... i w tym banku też byś nie dostał kredytu... prawo do prawo nawet jeśli chore to procedur nie przeskoczysz...

a co do sklepu w Śremie... nie można wieszać psów na Centrali skoro to sklep patronacki... to tak samo jakbyś ktoś po Tobie jechał za to, że Vario w swojej firmie nie powiedział Ci dzień dobry, gdy chodziłeś do sklepu...

serwis mamy jak każda inna firma... tak więc jedynie można obgadywać punkt a Śrem to całkiem inna firma...

na koniec... co racja to racja... jak to Pepin napisał firma swoje przeszła i to głównie na wałkach, ale jest już 15 lat na rynki i pewnie z niego nie zejdzie... nawet jeśli ten Titanic będzie tonąc to ktoś rozsądny złapie za ster o ile Pan WB będzie mieć na tyle skruchy i rozsądku by odpuścić...

TYLE CHCIAŁEM POWIEDZIEĆ :P

teoretycznie masz racje, wpraktyce wyglada to tak ze wasz konsultant powinien to minimum przepisow kredytowych znac. przedstawilem mu sprawe jak to wyglada z moim zatrudnieniem, wiec mogl mnie poinformowac o takim fakcie. narazil mnie na niepotrzebne koszty. ja prowadzilem rozmowy z firma KT nie z bankiem, to ja zostalem niedoinformowany przez waszego pracownika,wiec chyba moglem sie zniechecic do waszej firmy.[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 08:58_________________________________________________milego dzionka zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany mam pytanko czy nie odebrał by mi ktoś wydechu i podrzucił do miejsca docelowego.Mam kierowcę zestawem który zabrał by mi go.Termin do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczór dobry :hi:.Pepin fajne zdjęcia :good:

dawno Cię nie było :notworthy:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 11:08_________________________________________________

:hi:

Pany mam pytanko czy nie odebrał by mi ktoś wydechu i podrzucił do miejsca docelowego.Mam kierowcę zestawem który zabrał by mi go.Termin do ustalenia.

napisz mniej więcej jakie okolice żródło - cel i czy to jest zapakowane i czyste ?[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 11:11_________________________________________________http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,10366196,Policjanci_na_skrzyzowaniach_odkorkuja_Poznan_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam sytuacja na drogach w Pozku? będę jechał na chatę w sobotę rano chyba i się zastanawiam czy pchać się przez Bałtycką i Antoninek czy walić Zawadami na autostradę... :mysli: tu i tu pewnie sajgon :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań od wschodu stoi do ok 20tej, zawady też, korek do śródki jest już od Antoninka praktycznie, w soboty trochę lżej jest, polecam stronkę http://epoznan.pl/komunikacja?source=h tam jest podgląd jak sytuacja wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech byłby do odebrania z miejsca Mosina i do dostarczenia do miejscowości Dopiewo lub ewentualnie gdzieś na autostradzie.

Postaram się aby sprzedawca zapakował go jakoś chociażby owinął stretchem.

Termin jest jeszcze do ustalenia ponieważ czekam na info który kierowca będzie tam jechał w najbliższym czasie,dam znać.

Odwdzięczę się oczywiście za przysługę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...