Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 21:54_________________________________________________

Dobry wieczór wszystkim :):hi:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakby nie było dzisiaj moja furka nie rzucająca sie w oczy ale za to rodzynek :naughty: bo same kombi były :decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 21:58_________________________________________________

podobno zimę mają odwołać a ja uniwersale oddałem do zmielenia :thumbdown:

tak ogólnie to bym wolał jakby zimy nie było ... :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 21:59_________________________________________________powiedzcie mi te V6 2.7 montowane w A6 C6 to dobre z reguły silniczki..?? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno zimę mają odwołać a ja uniwersale oddałem do zmielenia :thumbdown:

to je odbierz :decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 22:10_________________________________________________

no jakby nie było dzisiaj moja furka nie rzucająca sie w oczy ale za to rodzynek :naughty: bo same kombi były :decayed:

a byl jakis, nie kombi? :mysli:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno zimę mają odwołać a ja uniwersale oddałem do zmielenia :thumbdown:

to je odbierz :decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 22:10_________________________________________________

no jakby nie było dzisiaj moja furka nie rzucająca sie w oczy ale za to rodzynek :naughty: bo same kombi były :decayed:

a byl jakis, nie kombi? :mysli:

:decayed:

Musa następnym razem parkuje koło Ciebie to może zauważysz :decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 22:27_________________________________________________

mój kumpel ma 2,7 w Allroadzie i po wirusie u Patroxa na 233 PS i zadowolony i śmiga całkiem fajnie :)

Ano bo właśnie sie zastanawiam nad zmianą skorupy...i poluje właśnie na cosik takiego jak C6 tyle ze w 2.7 sobie jakos upatrzyłem :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w jednej rzeczy wyprzedziłem Bart-S-a z modem .. on nie ma jeszcze tego pakietu, idę świętować :P

...ja już DIY robie na to :polew:

tylko dlaczego jak ja cos robilem pierwszy raz, to DIY na to jeszcze nie bylo :decayed:

:mysli:

podobno zimę mają odwołać a ja uniwersale oddałem do zmielenia :thumbdown:

to je odbierz :decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 22:10_________________________________________________

no jakby nie było dzisiaj moja furka nie rzucająca sie w oczy ale za to rodzynek :naughty: bo same kombi były :decayed:

a byl jakis, nie kombi? :mysli:

:decayed:

Musa następnym razem parkuje koło Ciebie to może zauważysz :decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 22:27_________________________________________________

mój kumpel ma 2,7 w Allroadzie i po wirusie u Patroxa na 233 PS i zadowolony i śmiga całkiem fajnie :)

Ano bo właśnie sie zastanawiam nad zmianą skorupy...i poluje właśnie na cosik takiego jak C6 tyle ze w 2.7 sobie jakos upatrzyłem :wink4:

Rako - za***isty motor. Moja następna daily to będzie właśnie C6FL 2.7TDI z CVT. No i mam taką na miejscu do sprzedania jeśli jesteś poważnie zainteresowany.

189 000km potwierdzonego przebiegu, końcówka 2007 (MY 2008) Avant, Srebrny Akoya, Biksenon, PDC, navi, FIS kolor, sportowe fotele, BOSE, czujnik deszczu i świateł, servotronic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas ogólnie to szukam limuzynki.... :cool1: niewiem tak jakoś mam jakby większy sentyment :wink4: Narazie czekam jak ojcu umowe przedłużą bo bierze odemnie tą moją A4 i będzie mi ją spłacał i w tedy spokojnie bede mógł się zabrać za kupno wozidła. Jeśli nie wyrobi w tym roku no to czekam do wiosny bo na zime to niechce bawić sie w kupno...ale jakby co to szukam właśnie A6 C6 z 2,7 litra tak myśle że do 55 tys powinnłem cos dobrego dorwać.... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas ogólnie to szukam limuzynki.... :cool1: niewiem tak jakoś mam jakby większy sentyment :wink4: Narazie czekam jak ojcu umowe przedłużą bo bierze odemnie tą moją A4 i będzie mi ją spłacał i w tedy spokojnie bede mógł się zabrać za kupno wozidła. Jeśli nie wyrobi w tym roku no to czekam do wiosny bo na zime to niechce bawić sie w kupno...ale jakby co to szukam właśnie A6 C6 z 2,7 litra tak myśle że do 55 tys powinnłem cos dobrego dorwać.... :mysli:

Dobry wybór - naprawdę fajna jednostka. Jedyne na co narzekają to klapy gaszące ale wszystko jest do zrobienia.

Na chwilę obecną za 55k dostaniesz coś fajnego w roczniku 2006, może 2007.

No ja z kolei na codzień to tylko Karavan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie tak myślałem o roczniku 2006-2007 bo na ostatni lift to niestety za mały portfel :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie tak myślałem o roczniku 2006-2007 bo na ostatni lift to niestety za mały portfel :decayed:

To fakt, za FL już trzeba spokojnie pod 100 000PLN liczyć - a jeszcze jak wyposażona... :gwizdanie:

BTW - odnośnie pakietu zima. Spisaliśmy z Pepinem nr sita do dutku powietrza: 8E0 129 054 (32zł bez zniżek w ASO). Muszę sprawdzić w swoim starym dukcie czy czasem tego nie ma (wymieniałem go na model z zaczepami do osłony - może nie wyjąłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas na PW zostawiłem Ci wiadomość odnośnie tych wycieraczek....mam nadzieje że doszła... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Rozejrzę się chociaż to co napisałeś i cena za komplet IMO jest OK - brałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Rozejrzę się chociaż to co napisałeś i cena za komplet IMO jest OK - brałbym.

no skoro mówisz że cena nie jest zła to się zastanowie, ale jakbyś mógł to będe wdzięczny jak popatrzysz może za tym... :wink4:

Dobra ja spadam Panowie jutro o 4:00 trzeba tyłek podnieść :kwasny: ale naszczęście tylko 4 dni i dłuuugi weekend :kox:

To miłej nocki i narazicho :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano bo właśnie sie zastanawiam nad zmianą skorupy...i poluje właśnie na cosik takiego jak C6 tyle ze w 2.7 sobie jakos upatrzyłem :wink4:

wg mnie nie warto. za niewiele wiecej mozna kupic 3.0 tdi. wieksza moc, spalanie porownywalne, natomiast quatro jest bezcenne.

minusy tych konstrukcji to naped rozrzadu, z definicji jest trwaly, jednak w przypadku awarii ktoregos z 3 hydronapinaczy, trzeba wyciagac silnik poniewaz rozrzad jest z tylu silnika.

w przypadku zapowiedzi awarii, slychas halas w pierwszych sekundach po uruchomieniu silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...