Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć,

możecie polecić jakiś warsztat w Poznaniu, w którym szybko i bezboleśnie wymienię olej z filtrami? Niby prosta sprawa, ale nie chciałbym zostawić samochodu jakiemuś kowalowi i żałować tej decyzji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

możecie polecić jakiś warsztat w Poznaniu, w którym szybko i bezboleśnie wymienię olej z filtrami? Niby prosta sprawa, ale nie chciałbym zostawić samochodu jakiemuś kowalowi i żałować tej decyzji :)

ostatnio wymienialem olej w warsztacie, niby prosta czynnosc, nie przypilnowalem dokrecenia srub pokrywy dolnej silnika, skutek? o maly wlos ja zgubilem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aku u mnie siedzi orginał Audi zmieniony w 2003 roku i ciągle trzyma się dobrze jeśli to produkt MOLL-a to naprawdę solidna firma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na śnieg :kox:

Ale do tego czasu chce naprawić ręczny hebelek, bo puki co nie działa jak powinien, ale jak widzę tą aure pogodową to chęci brak :thumbdown:

Teraz idę się zabrać za przedni zderzak, bo wczoraj parkowałem i przypadkiem za daleko podjechałem i zderzak zahaczyłem o krawężnik i cofając niestety urwałem boczne trzymania :wallbash: Ja nie wiem jak można jeździć jeszcze niższym autem :thumbdown: Dla mnie 1BE już jest nisko co do polskich dróg :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem -100 mm od serii i jakoś kilka dni pojeździłem, do Bukowiny pojechałem na -75 mm zimą :)

czekać na śnieg śmigając ośką to trochę dziwne, jak byś miał quattro to bym bardziej to zrozumiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie chcę w tym roku śniegu .... :gwizdanie: no chyba że w górach jeśli pojadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem -100 mm od serii i jakoś kilka dni pojeździłem, do Bukowiny pojechałem na -75 mm zimą :)

czekać na śnieg śmigając ośką to trochę dziwne, jak byś miał quattro to bym bardziej to zrozumiał

A co w tym dziwnego? To że ośka to nie znaczy, że nie można polatać, ale niestety na ręcznym :wallbash: A co do normalnej jazdy to daje rade, bez żadnego systemu :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 15:21_________________________________________________A z reszta śnieg, lubię jako śnieg, ładnie jest wtedy, wszystko fajnie wygląda etc :wink4:

A quattro będzie już niedługo, może zdarzę tą zimą jeszcze :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem -100 mm od serii i jakoś kilka dni pojeździłem, do Bukowiny pojechałem na -75 mm zimą :)

czekać na śnieg śmigając ośką to trochę dziwne, jak byś miał quattro to bym bardziej to zrozumiał

A co w tym dziwnego? To że ośka to nie znaczy, że nie można polatać, ale niestety na ręcznym :wallbash: A co do normalnej jazdy to daje rade, bez żadnego systemu :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 15:21_________________________________________________A z reszta śnieg, lubię jako śnieg, ładnie jest wtedy, wszystko fajnie wygląda etc :wink4:

A quattro będzie już niedługo, może zdarzę tą zimą jeszcze :wallbash:

miesiąc temu byłem w SJS (Szkole Jazdy Subaru) w Kielcach i powiem szczerze, że nawet auta z napędem na przód można fajnie postawiać... trenerzy ze szkoły nieźle świrowali, ale jak już pokazali jak można się bawić.. to było ciekawie... fajna szkoła jazdy (normalnymi autami) i dużo można wynieść... poza tym nabiera się dystansu do jazdy na drodze... jak można swirować na suchym torze to jaka frajda jest na śniegu? sam się nie mogę doczekać, bo poćwiczę to co wyniosłem na ślizgawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się szkoliłem u Szwagierczaka i raz na torze Poznań na zimowym szkolniu ale z jazdy ośką zimą to mam już złe doświadczenia, co innego zabawa a co innego jazda w ślizgawicy kilkaset kilometrów a łącznie kilka tysięcy kilometrów miesięcznie, jak się zakopałem Lexusem w koleinach to mnie 2 godziny wyciągali, teraz ja innych mogę wyciągać , dla mnie śnieg sam w sobie jest fajny ale na naszych drogach to czasami kaplica totalna jest, w Styczniu jechałem prawie 4 godziny z Kalisza bo wszyscy jechali 30-40 km/h i nie było opcji żeby kogoś wyprzedzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już niestety wina naszych drogowców :thumbdown: Ja na sylwestra jechałem do Dzierżoniowa i do samego Leszna jechałem 3h, w kolejce aut jadących kolo 10-30km/h... masakra była :sick3:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 16:49_________________________________________________Generalnie w tym roku będzie to samo, pierwszy śnieg spadnie i wszystkich sparaliżuje :hi:

W ogóle słyszałem ze poznań będzie sypał o 60% mniej soli niż w zeszłym roku, bo koszty były ogromne :kox: Dla mnie soli nie muszą w ogóle sypać, tylko niech jeżdżą i odgarniają jak się należy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...