Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

najs :) to jak założę już letni setup, ściągnę zimówki z tych 16tek to się zgadamy i Ci je podrzucę :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Qbazulu, no muszę się w końcu wybrać na szybki, jednak mam wiksy na uczelni i nie mam czasu za bardzo. Ale muszę się w końcu wybrać.

ps, http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228475-Na-jaki-kolor-pomalowa%E6-felgi-ANKIETA-) :) co myślicie ?

zdecydowanie na różowy :decayed:

IMHO ori to ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na ORI lakierze i po polerce to się mogą pięknie błyszczeć, zrobiłem tak 18'' w eSce mojej matki, fele były nie do poznania, myślała, że jej nowe założyłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi pomogliście chłopaki z tym wyborem koloru :whistling:

---------- Post added at 01:19 ---------- Previous post was at 01:17 ----------

chyba że właśnie jeszcze jest opcja z polerką jeśli chodzi o te moje 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polerka nie znaczy do efektu al'a chrom tylko nabłyszczenie ORI lakieru co by się ładnie błyszczały, ja tak czy inaczej dałbym w grafit, do białych to musi być mega gleba a zakładam, że takiej nie planujesz

mi się czasami tęskni do mojej ex B7ki

6981f60a19f60c7fm.jpg

84fee919ec613533m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa. o to chodzi. grafit mat czy na błyszcząco ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafit w satynie czyli ani mat ani połysk, nie każdy lakiernik ogaria satynę, Bart-s ma lakiernika pod Wrześnią, z tego co słyszałem to dobry jest, może ogarnie temat, zagadaj z Bartkiem, da Ci namiary, zadzwonisz, pogadasz i będziesz wiedział o co kaman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi pomogliście chłopaki z tym wyborem koloru :whistling:

---------- Post added at 01:19 ---------- Previous post was at 01:17 ----------

chyba że właśnie jeszcze jest opcja z polerką jeśli chodzi o te moje 18

SLO - nie maluj. Tak jak jest - jest super :gicior: Auto prezentuje się o niebo lepiej niż na ostatnim spocie - może teraz czas na szukanie nowego body? :wink:

Swoją drogą - poważnie zastanawiam się nad sprzedażą swoich 19" i przesiadkę na 18" S line (ten sam wzorek który ma teraz SLO ale ori i z jakimś fajnym ET). Nie wiem tylko ile za nie zawołać :eusathink:

oryginalne 8,5 x 19" z ET48, RS style...

zawnew2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiencie się felgami i będzie OK, Bart-s, zanim zmienisz na 18" daj mi się przejechać na 19tkach, ocenię co i jak, na 18'' jak dla mnie, na Tein'ie SS było OK więc u Ciebie na 19'' z twoim zawiasem też powinno być OK, coś zaczynasz mi kombinować :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S, pomyślę jeszcze.. ale lakier musiałbym położyć, bo brudzą się niesamowicie.. No prezentuje się lepiej, bo mała gleba plus koło i już jest inne auto..

Tylko jeszcze jak się przyjrzycie mojej a4, to tył bardziej leży od przodu, bo zawieszenie od sedana. rozumiem, że jedyna rada to niższe sprężyny na przód ?

drvdA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiencie się felgami i będzie OK, Bart-s, zanim zmienisz na 18" daj mi się przejechać na 19tkach, ocenię co i jak, na 18'' jak dla mnie, na Tein'ie SS było OK więc u Ciebie na 19'' z twoim zawiasem też powinno być OK, coś zaczynasz mi kombinować :whistling:

Nie wiem czy się wyrobię ale może uda się podmienić felunek na najbliższego spota (jak planujesz wlecieć to będzie okazja aby się przejechać :wink:).

Kombinuję Bartku bo auto "za chwilę" przejmie Gośka - a dla niej jest za twardo (ten projekt raczej pójdzie w górę - w następnym będziemy myśleć jeśli 1BD będzie za wysoko :decayed:).

---------- Post added at 02:06 ---------- Previous post was at 02:01 ----------

Bart-S, pomyślę jeszcze.. ale lakier musiałbym położyć, bo brudzą się niesamowicie.. No prezentuje się lepiej, bo mała gleba plus koło i już jest inne auto..

Tylko jeszcze jak się przyjrzycie mojej a4, to tył bardziej leży od przodu, bo zawieszenie od sedana. rozumiem, że jedyna rada to niższe sprężyny na przód ?

http://i.imgur.com/drvdA.jpg

Sedan i Avant w danej kategorii wagowej mają tak samo ciężki przód (tył różni się zwykle o 1 lub 2 klasy - dlatego d*pa Ci lekko siadła bo na tyłku masz o 50kg więcej w stosunku do Limo). Podaj producenta i model springów...

Co do malowania - no siknąć trzeba. Dobierz tak aby Tobie się podobało (pytanie o opinię na tym forum to strzał w łeb - każdy ma inny fetysz :polew:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedan i Avant w danej kategorii wagowej mają tak samo ciężki przód (tył różni się zwykle o 1 lub 2 klasy - dlatego d*pa Ci lekko siadła bo na tyłku masz o 50kg więcej w stosunku do Limo). Podaj producenta i model springów...

Co do malowania - no siknąć trzeba. Dobierz tak aby Tobie się podobało (pytanie o opinię na tym forum to strzał w łeb - każdy ma inny fetysz :polew:).

No wiem wiem. Ale jeździć tak ? nie razi w oczy za bardzo ?

Co do koloru, byłem przekonany na biały.. Ale vario mówi o problematycznym utrzymaniu białego koloru.. Na początku miał być grafit. Później biel. Teraz już nie wiem nic :) muszę się przespać na spokojnie i w poniedziałek pomyślę, bo jedna felga na prostowaniu jest. okazało się, że ma mini bicie, nawet nieodczuwalne podczas jazdy ;)

---------- Post added at 02:17 ---------- Previous post was at 02:16 ----------

:naughty: Have a good night

Już idziesz? :whistling:

ooo.. my tu gadu gadu a już 2:20..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: Have a good night

Już idziesz? :whistling:

ooo.. my tu gadu gadu a już 2:20..

Z tym gościem się rewelacyjnie gada - o każdej porze i na każdy temat :wink:

slo - nie chcę Cię na siłę przekonywać ale nie ma co cudować z lakierem jak nie masz planów co do pozostałych elementów nadwozia (lusterka, listwy, grill). Najbezpieczniej będzie walnąć to w odcieniu fabrycznego lakieru (ale to tylko moje zdanie...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: Have a good night

Już idziesz? :whistling:

ooo.. my tu gadu gadu a już 2:20..

Z tym gościem się rewelacyjnie gada - o każdej porze i na każdy temat :wink:

slo - nie chcę Cię na siłę przekonywać ale nie ma co cudować z lakierem jak nie masz planów co do pozostałych elementów nadwozia (lusterka, listwy, grill). Najbezpieczniej będzie walnąć to w odcieniu fabrycznego lakieru (ale to tylko moje zdanie...).

Co do modów to w sumie nie wiadomo. Plany niby są, ale zależy jak to będzie finansowo.. Chciałbym się w końcu zabrać za środek, bo nawet porządnie nie odkurzałem od zakupu :wstydliwy:

---------- Post added at 02:27 ---------- Previous post was at 02:26 ----------

:naughty: Have a good night

do dzisiaj :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: Have a good night

Już idziesz? :whistling:

ooo.. my tu gadu gadu a już 2:20..

Z tym gościem się rewelacyjnie gada - o każdej porze i na każdy temat :wink:

slo - nie chcę Cię na siłę przekonywać ale nie ma co cudować z lakierem jak nie masz planów co do pozostałych elementów nadwozia (lusterka, listwy, grill). Najbezpieczniej będzie walnąć to w odcieniu fabrycznego lakieru (ale to tylko moje zdanie...).

Co do modów to w sumie nie wiadomo. Plany niby są, ale zależy jak to będzie finansowo.. Chciałbym się w końcu zabrać za środek, bo nawet porządnie nie odkurzałem od zakupu :wstydliwy:

Pomysłów na mody jest multum :wink: Ale rozpoczęcie od przywrócenia chwały wnętrzu auta to dobry pomysł :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: Have a good night

Już idziesz? :whistling:

ooo.. my tu gadu gadu a już 2:20..

Z tym gościem się rewelacyjnie gada - o każdej porze i na każdy temat :wink:

slo - nie chcę Cię na siłę przekonywać ale nie ma co cudować z lakierem jak nie masz planów co do pozostałych elementów nadwozia (lusterka, listwy, grill). Najbezpieczniej będzie walnąć to w odcieniu fabrycznego lakieru (ale to tylko moje zdanie...).

Co do modów to w sumie nie wiadomo. Plany niby są, ale zależy jak to będzie finansowo.. Chciałbym się w końcu zabrać za środek, bo nawet porządnie nie odkurzałem od zakupu :wstydliwy:

Pomysłów na mody jest multum :wink: Ale rozpoczęcie od przywrócenia chwały wnętrzu auta to dobry pomysł :thumbup1:

Pranie tapicerki, rns-e, nowy klimatronik, gałka, kiera i tunel bez telefonu to priorytety na chwilę obecnią. Bo z zewnątrz już wygląda jako tako :)

---------- Post added at 03:01 ---------- Previous post was at 02:34 ----------

lece spać panowie. czołem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może teraz czas na szukanie nowego body? :wink:

apropo body.. wyszedł nowy Canon 5dmkIII fju fju :whistling::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...